Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha a jobbikosok sok olyan...

Hogyha a jobbikosok sok olyan embert zsidónak neveznek, aki nem az, akkor miért vannak megsértődve ha a jobbikot nácinak nevezik?

Figyelt kérdés
Ha ők mondhatnak a nekik nemtetszőkre mindenfélét, akkor miért sértődnek meg ha az ő szélsőjobbos pártjukat valaki nácinak meri nevezni?

2012. júl. 9. 23:19
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

34-es


Te írtad nekem azt az üzenetet privátban ami ha ide került volna ki akkor azonnal lehetett volna törölni?

A lényeg hogy kértem általad hitelesnek vélt újságok, oldalak címét!

Betojtál és nem mertél ilyeneket írni!!!!!


Aztán belinkeltél egy cikket amiről kiderült hogy egyszerűen csak nem olvastad el és azért nem értetted meg!!


Szerintem ezek téged jellemeznek!

Nem mersz válaszolni érdemben semmire de még az általad belinkelt cikk is ellent mond neked!!

Ez vicc!

És emellet csak privátban mersz "féregnek" meg hasonlónak nevezni???


Ez önmagáért beszél...

2012. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert gyáva, képmutató emberek. A német náciknak legalább volt vér a pucájában, kiálltak, és közölték, hogy ők utálják a zsidókat, a jobbikosok meg folyton ötölnek-hatolnak, ha színvallásra kényszerítenék őket, akkor visszaszívnak mindent, gyávák ahhoz, hogy nyíltan felvállalják a véleményüket.
2012. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
48%

zoli7980 válasza:



"Te írtad nekem azt az üzenetet privátban ami ha ide került volna ki akkor azonnal lehetett volna törölni?

A lényeg hogy kértem általad hitelesnek vélt újságok, oldalak címét!

Betojtál és nem mertél ilyeneket írni!!!!!


Aztán belinkeltél egy cikket amiről kiderült hogy egyszerűen csak nem olvastad el és azért nem értetted meg!!


Szerintem ezek téged jellemeznek!

Nem mersz válaszolni érdemben semmire de még az általad belinkelt cikk is ellent mond neked!!

Ez vicc!

És emellet csak privátban mersz "féregnek" meg hasonlónak nevezni???


Ez önmagáért beszél..."


1. semmilyen privát üzenetet nem küldtem neked

2. nem tartalak méltónak, hogy a továbbiakban bármilyen eszmefuttatást megvitassak veled, mivel a legalapvetőbb tiszteletet nem tanúsítod az iránt, aki másként mer gondolkodni, mint te.

3. ha szövegértelmezési gondjaid vannak, olvass többet, lehetőleg szépirodalmi műveket.

4. remélem felfogtad az első 3 pontot. Ha mégse, olvasd újra.

2012. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
61%

"ahol megnézték hogy a magyarok 20%-a funkcionális analfabéta! Ez azt jelenti hogy képtelen részben vagy egészben értelmezni az olvasott szöveget!

valyon még hány jobbikos olyan mint te? "


Vajon (igen, j-vel) az ilyen fröcsögéseidet mikor fogod megtámogatni azzal, hogy esetleg megfogalmazol egy olyan magyar mondatot, ami legalább a harmadikos diákok szintjét eléri?

2012. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
50%

Volt még valahol a 2. oldalon egy nyomorék, aki azt merte hazudni, hogy Petőfi Sándor nem volt magyar.


Mikor tanuljátok már meg, hogy magyarnak lenni nem országhatáron, felmenők homályos származásán múlik? Egyedül az számít, hogy mi van a szívedben, és a lelkedben.


Persze akinek a szívében üresség, a lelkében pénzéhség van, ebből nem sokat ért.


És vegyétek tudomásul, hogy Jobbikkal, vagy anélkül, de ennek a sz@rságnak vége lesz!

2012. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

"Volt még valahol a 2. oldalon egy nyomorék, aki azt merte hazudni, hogy Petőfi Sándor nem volt magyar.


Mikor tanuljátok már meg, hogy magyarnak lenni nem országhatáron, felmenők homályos származásán múlik? Egyedül az számít, hogy mi van a szívedben, és a lelkedben. "


Alexander Petrovics édesapja és édesanyja szlovák származású volt. Petőfi kb. 5 éves korára tanult meg magyarul. Szlovák származású volt. Majd tanuljátok 7. osztályban.

Amúgy nem tudom komolyan venni ezt a nemes gondolatot amit a határ nélküliségről és a származás lényegtelenségéről írtál. Már az előtte lejegyzett menehudjáhogyszlovákvótvazeg' miatt sem.

2012. júl. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Már többször leírtam,megteszem most is.A zsidóság nem egy nép,szimplán egy vallás.Ne lássatok mögé semmit,nem irányít és nem is fog.Még Izrael államot is könyöradományként kapták,de gondoljatok bele,mit is lehetett volna velük kezdeni,azután a fura időszak után?Rengetegen menekültek az USA-ba,nekik nem igazán kellettek,sokan megmenekültek,hova tették volna őket?Mondjuk Németországba!Kicsit furcsán jött volna le.Jelen pillanatban Izrael állam a gazdaságilag nem túl erős,hiszen a 42.helyen áll,még Görögország is megelőzi.Aki most a topon van az Kína,melynek estében nem nagyon kell félni,hogy bármelyik kitalált vallás alapján döntene.
2012. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

"A zsidóság nem egy nép,szimplán egy vallás."


A zsidó egy nép. Az izraelita, az a vallás. Ne írd le mindenhova, mert hülyeség.

2012. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Pusztán azért mert te ezt írtad,akkor már így is van?


A zsidó vallás kifejezés a zsidóság vallását a kezdetektől máig jelöli, míg a szűkebb értelmű judaizmus alatt a Második Szentély pusztulása utáni adott körülményekhez igazított zsidó vallást értik, amely mind a mai napig jellemző. A mai kor zsidó vallását ezért inkább judaizmus néven szokták emlegetni. A judaizmus és a zsidó vallás megfelelőit ugyanakkor sok nyelvben párhuzamosan is használják (így az angol nyelvű szövegekben: Judaism és Jewish studies).

2012. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
52%
Fantasztikus, de ettől még a zsidó egy nép, és nem vallás.
2012. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!