Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adnak ennyi pénzt az...

Miért adnak ennyi pénzt az olimpiai érmeseknek, amikor ilyen nehéz helyzetben van az ország?

Figyelt kérdés

Az átlagember életének minden területén megszorításra kényszerül, a sport területén mégis a rongyrázás zajlik.


Magyarország gazdasága a bányászbéka segge alatt van, mégis világviszonylatban az USA és Franciaország után nálunk ér a legtöbbet (35 millió Ft) egy olimpiai aranyérem. És még ott a kirívóan magas életjáradék is. Németország, mint Európa legnagyobb gazdasága is biztosan rosszul csinál valamit, mivel ott az aranyérmesek "csak" 5 millió Ft-nak megfelelő eurót kapnak, de még most ezt is meg akarják szüntetni.


Eddig többségében jónak tartottam a Fidesz intézkedéseit, most a pofátlan olimpiai pénzek hatására döntöttem el, hogy soha az életben nem szavazok többé rájuk!



2012. aug. 17. 18:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
70%
Valóban kicsit soknak tűnik.Ugyanakkor nem sok,csak mi keresünk rohadt keveset.Az a baj,hogy kevésbéfontos dolgokra többet ver el az ország.
2012. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
75%
Akinek a válasza az volt, hogy sok, szerintem egy szó nélkül elfogadnák, ha nekik adták volna a pénzt!
2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
79%
Ne álszenteskedjetek!
2012. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
70%

Az mszp amúgy valami 20 körül adott, ott még az életjáradék is kevesebb volt.

A 20 is túlzás, de viktátorék azért adnak többet, hogy igen, én megmutatom annak az emeszpéének...

2012. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
80%

Az még OK,hogy kapnak valamennyit,de a 35 millió nagyon sok. Főleg,hogy életük végéig ezért az egy eredményért kapnak havi 350.000.- Ft járadékot.

Aki végig dolgozta az életét,az örül,ha kap 100.000.- Ft nyugdíjat.

Pedig ők többet tettek az országért,mint aki nem dolgozott,csak sportolt. (És ezután sem fog dolgozni)

Ez nem irigység,hanem józan ész kérdése.

2012. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
17%

Szerinted az volna normális dolog, ha az érmeseinknek, akik dicsőséget és örömöt hoztak nekünk, azt ne háláljuk meg?

3. világbeli országok is megjutalmazzák a maguk kis hőseit, mi mért ne tennénk?

2012. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

"Szerinted az volna normális dolog, ha az érmeseinknek, akik dicsőséget és örömöt hoztak nekünk, azt ne háláljuk meg?"


Csak tudod dicsőségből és örömből nem jönnek létre új munkahelyek, nem javul az életszínvonal, nem rendeződik az oktatás és egészségügy helyzete, nem csökken az államadósság, nem csökken az üzemanyagok ára stb.


Igen drága dicsőség ez! És mellesleg számomra nem is hoztak dicsőséget, és ezzel szerintem még sokan vannak így.

2012. aug. 17. 21:26
 28/51 asmosys ***** válasza:
15%

Hát kedves kérdező, piti ember piti szemléletén hogy lehetne vitázni?

Akkor drukkolj, hogy boruljon fel a hajó, dobja le a ló, csússzon meg, essen el. Sokat spórolsz, és remélheted, hogy ezen az összegen majd kórházak épülnek, kitör a jólét, minden gyermek mosolyog.

2012. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
29%

"Pedig ők többet tettek az országért,mint aki nem dolgozott,csak sportolt. (És ezután sem fog dolgozni)

Ez nem irigység,hanem józan ész kérdése."


Erről beszéltem ,csak az dolgozik aki látványosan megszakad a többiek csak a lábukat lógatják. Tipikus proli.

2012. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak majd a paralimpikonoknak is ennyi jusson, és ne műanyag síppal pohárral szúrják ki a szemüket mint ezelőtt.
2012. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!