Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől ilyen alacsony az LMP...

Mitől ilyen alacsony az LMP támogatottsága?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ilyen pártok mellett az LMP lenne a leglogikusabb választás. Én sem vagyok értük oda, de inkább ők, minthogy megint a bizonyítottan életképtelen mszp vagy fidesz, vagy pedig a konzervatív jobbik, ami ki akar minket léptetni az EU-ból és a NATO-ból. El lehetne azon gondolkodni, hogy miért a legkisebb rossznak van a legalacsonyabb támogatottsága. Persze most lehet mondani hogy "minek szavazzak rájuk, úgy is kevés szavazójuk van a győzelemhez" de ezzel a mentalitással nem is lesz több. Ez egy ördögi kör. Pártfüggetlenek, ha nem szavazzuk meg az LMP-t, folytatódik a "kétpárti diktatúra" (fidesz-mszp váltakozás) ami lassan nyomorba dönti az országot. És nem azért, mert az LMP annyira jó, de még mindig belőlük lehet a legtöbb jót kinézni.

2012. szept. 15. 13:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 13:36

Ez azért nem teljesen ugyan az. Tegyük fel hogy halálosan beteg vagyok, és már egy csomó orvos próbált rajtam segíteni, de csak egyre rosszabbul lettem. Ebben az esetbe bevállalnám. Pont mint itt az országnál. Már így is a béka sgge alatt vagyunk 2-vel, ennél már nehezebben lehet rosszabbul kormányozni.

2012. szept. 15. 13:43
 12/28 A kérdező kommentje:

Ozmium42:

természetesen, nem tudom hogy különbözik-e tőlük vagy sem, de inkább jöjjön egy olyan párt, ami még nem volt kormányon, mint egy olyan, amelyik már bebizonyította hogy képtelen a kormányzásra.

2012. szept. 15. 13:44
 13/28 anonim ***** válasza:
63%
A lényeget már előttem írók leírták (nincs pénzük, fiatalok stbstb.), de annyit még hozzátennék, hogy az ő céljukkal nem tudnak azonosulni az emberek. LMP névvel bekerültek, de hamar rájöttünk, hogy semmi új politikai módszert, eszmét nem akarnak változtatni, így a legtöbbek szemében tényleg egy elég gyerekes, naiv párt lett.
2012. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Ozmium42 ***** válasza:
52%
Ezen logika mentén akkor inkább Jobbik. Ránézésre ők azok, akik legjobban elütnek a mostaniaktól. Az LMP ugyanaz, ami most van, csak fiatalabb kiadásban.
2012. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%
Azért ilyen alacsony a támogatottsága, mert állandóan a kisebbségek jogaival van elfoglalva. A többség jogait l.eszarja. És matematikailag a többség halmazba több ember tartozik, mint a kisebbség halmazba, ezért a többség nem támogatja.
2012. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
Mert jól hangzott még 2010-ben, hogy lehet más a politika (értsd: máshogy is lehet csinálni - csak hogy ne a pártnévre asszociáljunk), és igen, tök jónak tűnt, hogy van egy ilyen zöld párt, ami nem áll egyik oldalon sem, de fiatalos, és végre változtatni akarnak. És mi lett ebből a nagy politikai változtatásból? Semmi. Ugyanazt a politizálást folytatják, mint az eddigi pártok, amiből már kiábrándult az ember. Nézzétek meg, hogy cigánykérdésben is, amikor voltak ezek a balhék a településeken (pl. Gyöngyöspata), mindig úgy állították be, mintha fasiszta seregek masíroztak volna ott, mindenféle ok nélkül (miközben aki ott él, tudja milyen bajok vannak a kisebbségiekkel). Hát kösz, ezt már eddig is hallhattuk. Az LMP akkor lenne életképes, ha valódi alternatívát tudna felmutatni, de sajnos erre képtelen. Megvan az a szűk (főként fővárosi) szubkulturális réteg, akik erre vevő, de a többséget nem tudják maguk mellé állítani.
2012. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
Az lmp liberális nagytőke kiszolgálója. Minden épeszű ember tudja, hogy kikből lettek és kiknek vannak. Ha valaki levidékezi az ország 95%-át, akkor színzsidózni lehetne Pestet, de ugye ez nem igaz. Az szdsz reinkarnációja az egész, nem tudnak ők mást.
2012. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

Hát attól, hogy az emberek még mindig olyan birkák, hogy a jót és a rosszat össze keverik pedig nagyon egyszerű!:

Ha Jobboldalit szeretnének aki jó is akkor JOBBIK!

Ha Baloldalit szeretnétek aki jó is akkor LMP!

2012. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert az Lmp legnagyobb problémája az volt pár hónappal ezelőtt, h a melegek nem házasodhatnak meg egyéb komoly ügyek(biciklis parádé).

Ennyit arról, h fiatalok meg egyébként is egy bohóc banda.

Szánalmas volt mikor Gyöngyöspatán játszották ők is a "jaj szegény romák veszélyben vannak" c. szerepet meg "menekítették" őket....

2012. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Dick Esmen ***** válasza:
55%
Az Lmp egy vicc!2010-ben azt hittem hogy végre jön valami új,valami jó,de rá kellet döbbennem,hogy ugyan olyanok mint a többiek.
2012. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!