Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért godolják azok akik még...

Miért godolják azok akik még mostis jól élnek, hogy akik nem, azok nem akarnak dolgozni, vagy nem akarnak tenni semmit, azért, hogy jóbb legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 22:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
74%

"Az ilyen fórumokon érdekes módon csak magukért tenni akarók vannak"


Igen ez egészen pontosan így van. Húsz éven át hízlaltam a vállalkozókat vérrel és verítékkel, vettem már A6-ost jó párnak, míg nekem semmim sem lett ezalatt a húsz év alatt. Hát mos tmár leszarom őket és a saját váram építem. A munkájuk meg dugják fel maguknak. Ha lusták megcsinálni akkor nem lesz megcsinálva.

2012. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
45%

"Én már akkor sem mennék vállalkozóhoz dolgozni ha fegyvert tartanának a koponyámhoz."


Akkor dögölj éhen! Ilyen finnyás egy emberek egy országban sincsenek. A hozzád hasonló "emberek" semmit sem becsülnek meg. Sok dolgozó ott tesz keresztbe a vállalkozónak, ahol tud, még ha normális, akkor is, csak hogy neki rossz legyen! De arra nem gondol a parasztja, hogy ha a vállalkozó nem adna munkát, akkor a földet kaparhatnád!

2012. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

"Éhbér havi 170 nettó + cafe?"


Nézd, nekem ugyanúgy szemet szúrt, hogy itt kizárólag jól fizető vállalkozók fórumoznak, ahogyan neked a sok tenni akaró munkavállaló. :D

2012. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Most komolyan, hol van a munka mert nekem nagyon kell. En nem fogok kifogasokat keresni. Elore is koszi.
2012. nov. 5. 22:52
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor dögölj éhen!"


Akkor dögölnék éhen, ha elmennék vállalkozóhoz dolgozni. Öt éve nem teszem és azóta csak tollasodok. Most már nekem is sikerült autót vennem, amit addig húsz évig nem, sőt hó végén néha már enni sem bírtam. Dögölj te éhen, ha lusta vagy dolgozni. :)

2012. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
68%
Ha a sok panaszkodó, jó munkás ember szerint olyan könnyű vállalkozni, az csak egyszer próbálja ki milyen a másik oldal! Egy vállalkozó nem 8 órákat dolgozik, ő szervezi, intézi az ügyeket, felelős az egész kócerájért, ezért nyilvánvalóan többet is keres. Már ha keres valamit, mert a sok adó súlya alatt lassan elbukunk.
2012. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Komplikato ***** válasza:
100%

13-hoz +1

Az összes ilyen fórumtéma tele van munkaerőt nem találó sajnálni való cégvezetőkkel és vállalkozókkal. Viszont hirdetések vagy bármi más formában sosem találkozol ezekkel az "üres" állásokkal. Ki érti ezt?


És igen, a 2-3 szakmával rendelkező vagy 1-2 diplomás munkanélküliek nyilván mind csak buták lehetnek, a hülye munkanélküliek meg annyira utálnak dolgozni, hogy 60.000-res segéllyel vagy 35-47.000-es közmunkával döglenek inkább éhen, tök reális és hihető.

2012. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%

"De arra nem gondol a parasztja, hogy ha a vállalkozó nem adna munkát, akkor a földet kaparhatnád!"


Kiskomám, te vagy az aki nem gondol arra, hogy ha már senki sem fog veled szóba állni (környékemen két ilyen cég is van) Akkor vagy magadnak csinálod meg a munkád, vagy megdöglesz. Harmadik lehetőséged szerencsére nincsen. :)

2012. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
mert a csórók állandóan csak sírnak meg követelőznek. nem lehet mindenkinek jó, ezt el kell fogadni.
2012. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
A vallalkozokrol nem erdemes beszelni. En 236-ft oraberet bolgoztam nalla nyelv tudassal 24-oraban. Ugy, hogy en voltam a cseled.
2012. nov. 5. 22:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!