Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért godolják azok akik még...

Miért godolják azok akik még mostis jól élnek, hogy akik nem, azok nem akarnak dolgozni, vagy nem akarnak tenni semmit, azért, hogy jóbb legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 22:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
76%

"Öt éve nem teszem és azóta csak tollasodok. Most már nekem is sikerült autót vennem, amit addig húsz évig nem, sőt hó végén néha már enni sem bírtam. Dögölj te éhen, ha lusta vagy dolgozni. :)"


Nem vagyok lusta dolgozni, napi 14-15 órát foglalkozom a cégem ügyeivel, nehogy azt hidd, hogy egész nap a lábamat lógatom. 35 embernek nyújtok biztos megélhetést, bejelentett munkaviszonyt és a lehetőségeimhez mérten plusz juttatást. Olyan embereknek is adok munkát, akiknek máshol esélyük sem lenne, de mégis megkapom az emberektől, hogy "nézd új autója van", "nézd nyaralni megy". Mindenki csak az autót meg a nyaralást látja, de a mögöttes munkát nem! Lehet utálni a vállalkozókat, de ha mi nem vagyunk, akkor nektek nincs hol dolgozni!

2012. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

"Egy vállalkozó nem 8 órákat dolgozik, ő szervezi, intézi az ügyeket, felelős az egész kócerájért, ezért nyilvánvalóan többet is keres."


Ezzel konkrétan az lenne a problémám, hogy egy építőipari cég sofőrjeként 200 kilóméterre hordtam dolgozókat, végeztem az anyagbeszerzői feladatokat, de közben ha ráérek menjek már fel a tetőre hegeszteni. Hajnali négykor keltem és gyakran éjfélre értem haza, szinte annyikat aludtam amit ebédszünetben az autóban tudtam + éjjel 2-3 órát. Természetesen a főnököm is rohadtul megszakadt mikor reggel nyolckor felébredt is kitelefonált, hogy szó szerint idézzem :Haladjatok!". És szerintem még azt is el tudod képzelni, milyen borzalmasan halálra voltam fizetve és hogy megbecsülve. :D

2012. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
22:55-nek uzenem. Tisztelet a kivetelnek, de a csodeljaras sokmindent megold. En ha csodot mondok akkor marad az utca. Hol itt a feleloseg?
2012. nov. 5. 23:04
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet utálni a vállalkozókat, de ha mi nem vagyunk, akkor nektek nincs hol dolgozni!"


Nekem ne is legyen, mert egy életre elegem van belőletek!

2012. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
56%

" En 236-ft oraberet bolgoztam nalla nyelv tudassal 24-oraban"


Akkor itt TE vagy a hülye! Amíg egy vállalkozó talál olyan barmot, aki ennyiért dolgozik, addig ki is használják!

2012. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
45%

"Nekem ne is legyen, mert egy életre elegem van belőletek!"


Oké, de az olyan ember, aki elutasít egy állást, attól egy életre el kellene venni mindenféle segélyt és éljen úgy ahogy tud.

2012. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Oké, de az olyan ember, aki elutasít egy állást, attól egy életre el kellene venni mindenféle segélyt és éljen úgy ahogy tud."


Mért most nem úgy élek? Én mentem hozzád, hogy adjál munkát, vagy te jöttél itt sírni, hogy nem találsz dolgozót?

Én ezt minden munkahelyemen elmondtam, hogy ne nagyon fickándozzál, barátom mert én állást mindig hamarabb fogok találni, mint te megbízható munkaerőt. Egyik sem vette komolyan, kettő már visszaadta a vállalkozóiját ezek közül. Én meg köszönöm jól vagyok. :)

2012. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

"kettő már visszaadta a vállalkozóiját ezek közül."


Most önmagam kommentálnám, ami hozzászólásból kimaradt, hogy egyikük egy baromfivágóhídon vállalt szalagmunkát, ahol a szüneteket kört jelzi és szüneten kívül még pisilni is csak úgy mehet ki, ha van aki leváltja, mert a szalag nem állhat meg. Így járt...

2012. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
*kürt
2012. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik őket nem rúghatják ki. Illetve sosem voltak még munkanélküliek, el sem tudják képzelni milyen az amikor az ember akár már bkv ellenőrnek is elmenne.
2012. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!