Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért godolják azok akik még...

Miért godolják azok akik még mostis jól élnek, hogy akik nem, azok nem akarnak dolgozni, vagy nem akarnak tenni semmit, azért, hogy jóbb legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 22:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
63%
Mert ezt látom. Lehetőség sok van, most is van csak az én kis cégemnél 18 betöltetlen pozíció... szóltam róla ismerősömnek, aki nyavalyog, hogy soha nincs pénze, dehát az sok munka, inkább 4 órában szeretne dolgozni, meg be kellene járni.. hát igen, ez sok és be is kell járni. Ilyen egy munka.
2012. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Első: Te hol laksz? Kuriózum a céged, ha ennyi betöltetlen munkahely van nálad!

Felénk NINCS munkahely, pedig az Alföldön élek. Illetve van egy cég, ahol állandóan keresnek embereket, de oda valóban csak a nagyon tájékozatlan ember megy dolgozni. Az is otthagyja pár hónapon belül, mert vagy nem fizeti ki a bérüket, vagy éppen az általa gyártott termékkel (autó ülés huzat), fizeti ki a bért.

A kérdésre: ezek az embereknek fogalmuk sincs, hogyan él a lakosság többsége, miért munkanélküli valaki. Ha leszólják ezeket az embereket, akkor hízik az egójuk.

2012. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Itt nálunk is csak közmunka van. Bács-kiskun.
2012. nov. 5. 22:41
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudatlanok.
2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
28%
Egy-két kivételtől eltekintve én is azt látom, hogy amikor valóban állást ajánlok egy munkanélkülinek, az első dolguk a kifogás keresése. "De ez így....", "Hát ez így nem jó..." "A gyerek, bla, bla, bla." Rengeteg az olyan ember, aki nagyon jól elfeketézik, majd mikor valós, bejelentett állást kapna, nem fogadja el. Az ilyen fórumokon érdekes módon csak magukért tenni akarók vannak, de a valóság sajnos az, hogy az emberek lusták bármit is tenni azért hogy jobb legyen nekik, de közben nekik minden kell, mert nekik az jár.
2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Írj nekem még egy olyan munkahelyet Bácsban, mint a Mercedes gyár.
2012. nov. 5. 22:43
 7/42 anonim ***** válasza:
34%

"Ilyen egy munka."


Csináld meg magadnak haver. Nem másoktól kell elvárni, hogy a te szennyedet rendezgessék éhbérért. Vagy ha mégis ilyen kívánalmaid vannak, vándorolj ki Ugandába vagy Kínába. Ott meg csinálják neked egy tál rizsért.

2012. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

"Első: Te hol laksz? Kuriózum a céged, ha ennyi betöltetlen munkahely van nálad! "


Nem kuriózum az. Itt a lakóhelyemen is van kettő, egyik szinte sosem fizet, másiknál meg verik a dolgozókat. De folyamatosan sírnak, hogy nincs ember, nem akar ma már senki sem dolgozni.

2012. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Éhbér havi 170 nettó + cafe?
2012. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

"Egy-két kivételtől eltekintve én is azt látom, hogy amikor valóban állást ajánlok egy munkanélkülinek, az első dolguk a kifogás keresése."


Most ezen komolyan csodálkozol? Én már akkor sem mennék vállalkozóhoz dolgozni ha fegyvert tartanának a koponyámhoz. Az eredmény ugyanis ugyanaz, csak ez gyorsabb.

2012. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!