Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az erdélyi magyarok...

Szerinted az erdélyi magyarok tényleg románok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 18:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
35%
Nem románok még ha van román állampolgárságuk akkor sem.
2013. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
23%
Igen, románok! Nem is értem a kérdést! Ha az útlevele román, akkor nincs vita sem. Én nem tudok magyarként tekinteni rájuk. Sokan annyira rájuk vannak izgulva, akkor javaslom nekik, fogadjanak be egy pár románt.
2013. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
55%

" Ha az útlevele román, akkor nincs vita sem. Én nem tudok magyarként tekinteni rájuk. Sokan annyira rájuk vannak izgulva, akkor javaslom nekik, fogadjanak be egy pár románt."


Elég egyszerű gondolkodásmódod van! Akkor más népekről is így vélekedsz remélem, vagy azok mellett már teljes mellszélességgel kiállsz?


Sokan még azért magyarnak tartják magukat ettől függetlenül és nem tehetnek arról, hogy odacsatolták őket akaratuk ellenére (az elődeiket).

2013. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

"Igen, románok! Nem is értem a kérdést! Ha az útlevele román, akkor nincs vita sem. Én nem tudok magyarként tekinteni rájuk."


Ez elég furcsa szemléletmód. Akkor például Fekete Pákó nigériai, de ha jövőre megkapja a magyar állampolgárságot, akkor már igazi magyarként tekintesz rá?

2013. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%
Szégyen hogy ez a kérdés egyáltalán felvetödik.Úgy ahogy Trianon és a tragikomikus népszavazás is az volt a kettös állampolgárságról anno.
2013. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
55%

"tragikomikus népszavazás is az volt a kettös állampolgárságról anno."


Miért? A nép elmondta mit akar. Miért van az, hogy ebben az országban az van legutoljára, amit a magyar emberek akarnak?

2013. febr. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
48%
a székelyek úgy románok ahogy te görbelábú mongol
2013. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Magyarpatriota ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon is magyarok! Én sokkal inkább vállalok közösséget, tartok magyar testvéremnek, honfitársamnak egy erdélyi magyart, mint egy olyan magyarországit, aki lerománozza a határon túli magyarokat.
2013. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
57%

Látom még élnek olyan férgek Magyarországon akiknek lövésük sincs mi az MAGYARNAK lenni.


Zsolt Budapestről


(se náci nem vagyok,se szélsőjobbos,se komcsi)

2013. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
49%
A népszavazással kapcsolatban a nép tökéletesen félre volt tájékoztatva.A legtöbben még azt sem tudták hogy mire kell igennel szavazni,azonkívül mindenféle rémhírt dobtak be a köztudatba mint pl.majd idejön a több 100 ezer román és elveszi a munkát a magyaroktól.Magyart magyar ellen fordítani,vagy kijátszani sajnos nagyon könnyü.Nem vagyunk egy vérből valók,az egyedüli összekötő kapocs a nyelvünk.Az ország jelenlegi területén is sokféle nemzetiség él.Árpád népe már kihalt itt,a mongolok által elkövetett népirtás Béla király idejében megadta a magyar fajnak a halálos döfést.
2013. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!