Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is megérdemelné...

Szerintetek is megérdemelné Orbán Viktor hogy ujra válaszák?

Figyelt kérdés

Szerintem sokat tesz az országért. Most is azon fáradozik hogy nekünk jobb legyen.

Nem egyezkedik az IMF-el hogy azok ne használjanak ki minket.

Szerintem csodálatos ember a sok "támadás" ellenére se törik meg.

Hanem inkább küzd harcol egy szebb világért.

Én szurkolok neki remélem az emberek is mellé állnak, de szerintem ezzel nem lesz gond már számtalanszor bìzonyìtotta jóságát.



2013. febr. 25. 17:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
74%

Úgy egészen melyik fantasztikus eredménye miatt is?


A gazdasági "tündérmese" kapcsán?

Az államadósság ellen hirdetett "hősies", de elbukó küzdelme miatt?

A fantasztikusan működő állami "átstrukturálások" miatt esetleg?

Esetleg a köz- és felsőoktatási "sikerek" kapcsán?

A csodálatos kulturkampfja esetleg, ami megdobogtatta a piciny szívedet?

A jogi és demokratikus normákhoz való "unortodox" hozzáállása miatt?

Esetleg az a fajta leplezetlen arrogancia és pofátlanság, ahogy mindezeket levezényelték, mindent zsebre vágva?


Úgy konkrétan melyik "eredményei" is voltak ennek az elmúlt időszaknak, amitől repesni kéne?

2013. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
78%

Pffff hosszu tavra mi?:D ez a legujabb PARASZTVAKITO MASZLAG amit a sok buta ember le is nyel mint kacsa a nokedlit, koztuk Te is ahogy latom.


A rezsicsokkentesrol meg annyit, hogy a lakossagi fogyasztoknak valoban csokkentettek a rezsijet, csak a nagyfogyasztoknak eppenseggel meg noveltek, amit ok egy az egyben visszaharitanak a vasarlokra, fogyasztokra. Tehat ugy nez ki a tortenet hogy ul otthon a fideszes, bamulja az Echo Tv-t es falhozcsapkodja a homlokat oromeben hogy KOSZONOM VIKTOR, 500 FORINTTAL KEVESEBB A GAZSZAMLA!!!, azt viszont mar nem veszi eszre hogy egy hetes bevasarlas 20000 forint helyett 30ba kerul. Megint csak azt tudom mondani hogy BRAVO.


Bankado? Az is jo nem? Mert hogy nincs atterhelve a lakossagra. Erdekes modon a bankado eletbelepesekor minden banki koltsegem a duplajara nott. Kezpenzfelvetel, szamlavezetes, eves kartyadij, utalas, minden. Ezt megint csak a magadfajta buta ember hiszi el hogy ezzel a bankok vannak sanyargatva, nem a nep.

2013. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 A kérdező kommentje:
9-es szomorúan olvastam a véleményed, de majd rá jössz jobb lesz mint Mátyás király.
2013. febr. 25. 18:00
 14/111 A kérdező kommentje:

Tesék 1 dolog a számtalan jó dolgai közül és ez csak a kezdet.

Eljön az idö mikor amerikaiak akarnak majd nálunk dolgozni.


[link]

2013. febr. 25. 18:08
 15/111 A kérdező kommentje:

Az igazság megmutatja magát:

[link]

2013. febr. 25. 18:10
 16/111 anonim ***** válasza:
88%

ah, tök jó, hogy írod, mert magamtól tényleg ki is felejtettem: foglalkoztatás. A beígért munkahelyek, amik még a közmunkás statisztika-kozmetikázásokkal sincsenek sehol.

Köszi, vegyük fel ezt is a listába.

2013. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 A kérdező kommentje:

15-ös mert nem érted, de eljön az idö mikor imába foglalod nevét.

Azt kell látni hogy ö miértünk hajt, szenved, közd a sok "támadás" közepete is.

2013. febr. 25. 18:13
 18/111 A kérdező kommentje:

17-es igen is a közmunka javult söt ilyen jó még talán soha nem volt!

És ott a Mercédesz gyár kecskeméten.

És ez még mind semmi az ö nagyszabású terveihez.

2013. febr. 25. 18:16
 19/111 anonim ***** válasza:
76%
A Mercedes gyárat nem az Orbán hozta be kedves kérdező, hanem az a csúnya Gyurcsán. Viktor csak átadta meg az ajándékot vette el Gyurcsán elől. Kicsit nézz utána a dolgoknak.
2013. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:
78%

"15-ös mert nem érted, de eljön az idö mikor imába foglalod nevét. "


és eljön az ő országa, és békesség borul a földre...


Mondjuk az "ő országa" már tényleg eljött, ahogyan mindent kisajátított és a bandájával szétlopott.


Azt még valahol meg tudom érteni, amikor valakik valamiféle eljövendő mennyei királyságban, halál utáni megváltásban hisznek vallásos fanatizmussal, de mikor egyszerű földi dolgokat is ilyen vak fanatizmussal látnak, hogy totál nem érdekli őket a valóság, hanem vallásos áhítattal várják a folyton ígérgetett csodát...



"Azt kell látni hogy ö miértünk hajt, szenved, közd a sok "támadás" közepete is."


A valóságot kéne végre látni.

Azt, hogy a fideszes bagázs lassan 3 éve gyakorlatilag semmilyen érdemi kormányzást nem tett, semmilyen érdemi eredményük nincs, csak össze-vissza nyúlkálnak semmit végig nem gondolva, és nekik köszönhetően úgy maradunk le a régió többi országához képest, mint annak a rendje.


Azt kéne látni, hogy az egyetlen "eredményük" a totális pofátlansággal kiépített hatalom, és hogy még az előző szoci kormányzást is csak abban sikerült felülmúlniuk, hogy többet lopnak a haverokkal, csak pofátlanabbul is.


Tényleg annyira kellemes meleg van viktor hátsófelében, hogy ennyire nem akarsz szembesülni a farpofákon inneni valósággal?

2013. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!