Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is megérdemelné...

Szerintetek is megérdemelné Orbán Viktor hogy ujra válaszák?

Figyelt kérdés

Szerintem sokat tesz az országért. Most is azon fáradozik hogy nekünk jobb legyen.

Nem egyezkedik az IMF-el hogy azok ne használjanak ki minket.

Szerintem csodálatos ember a sok "támadás" ellenére se törik meg.

Hanem inkább küzd harcol egy szebb világért.

Én szurkolok neki remélem az emberek is mellé állnak, de szerintem ezzel nem lesz gond már számtalanszor bìzonyìtotta jóságát.



2013. febr. 25. 17:41
 81/111 anonim válasza:
0%

ORBÁN??????????????

KI AZ?

2013. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 A kérdező kommentje:
Szerintem csodálatos ember.
2013. ápr. 14. 14:19
 83/111 anonim ***** válasza:
megtévesztett hülye vagy kérdező, ez a véleményem
2013. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:

milyen kár hogy mai komcsi párt Mo-n a fidesz


szerintem ne csak az imf-t rúgjátok ki, hanem az uniót is, nem kell ide az se


aztán majd megéltek magyarkodásból, meg az állam majd gondoskodik rólatok, meg Orbán Atyuska


csak én ezt már nem várom meg, ezért a ti és nem mi

2013. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:

10. tűrj kérdező tűrj

amikor meg már végképp kiraboltak, akkor majd jön a nyafogás, meg a sírás, de akkorra késő lesz

2013. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
0%

Eleve rossz a hozzáállás.

Itt nem O. Viktorról van szó.

Hanem arról ,hogy képesek e a magyar emberek boldogulni?


1.)Mert ha igen ,akkor tök mindegy ki a miniszter elnök.Mert megélnek ,cégeket indítanak vagy fejlesztenek. Munkát adnak egymásnak és meg tudják fizetni egymásnak a termékeiket, szolgáltatásaikat.A cégek java piacot talál külföldön is és pénzt hoz be az országba ami itt költődik el.Azért van a rengeteg egyetem és főiskola,hogy kitermelje a jövő vállalkozóit és munkaadóit.

Azok a cégek amiket nemzetközi kapcsolatok alapján hozhat be az országba egy kormány nem elegendőek.

Ám egy kormányzat , vagy nemzeti bank megteheti ,hogy pénzügyi segítséget nyújt a vállalkozásoknak.Alacsony kamatú kölcsönökkel. 2013-ig ez nem volt divat.Majd most.


2.) Mert ha nem tud boldogulni és a lakosság fele alulteljesítő elkapatott NYAFOGÓ Taigetosz szökevény ,akkor is tök mindegy ki van kormányon.Mert nincs olyan varázsereje senkinek ,hogy EKKORA létszámú autista, mindent kritizáló, de dolgozni nem szertő ,ötletek nélküli bamba alul művelt LUSTA népséget el tudjon tartani a SEMMIBŐL.Mert ugye a semmiből soha nem lett semmi eddig és nagyon valószínűsíthető ,hogy ezután sem lesz csak a nagy semmi.


Ne szavazzatok a Fideszre és O.Viktorra ha:

Ha nektek az a kormány kell aki eladósította az országot és adósságcsapdába engedte felelőtlenül a népet.

Szociális alapú segélyezéssel szaporította az élősködő cigányokat.

Potya nyugdíjakkal és potya betegnyugdíjakkal kapatta el a lakosság amúgy sem túl szorgalmas részét.

Olyan jóléti ígérgetéssel és intézkedésekkel növelte a népszerűségét amiket nálunk sokkal erősebb gazdaságú országot is csak kis mértékben és keveseknek adhatnak meg.

Ezekkel az intézkedéseikkel pedig olyan fokozott igényekre adtak teret amit képtelenség teljesíteni.


Mert milyen a magyar? Egyszerre úrhatnám ,sznob és egyszerre kicsinyes 20 forinton is akadékoskodó nyikhaj szélhámos.

Sutyiba Tunéziába megy évente 2szer de adót csak minimálbér után fizet.

Csilivili ház kell neki aztán rinyál ,hogy sok a rezsi. Flancos autó kell neki de az árán alkudna és ha teheti szlovák rendszámmal jár vele.

Különféle egyetemekre jár , vagy járatja gyerekeit de az ,hogy mennyire hasznos az amit ott tanul és mire lesz jó az a diploma ,az már másodlagos kérdés.Aztán meg rinyál egy sort és elmegy külföldre kulimunkát végezni,konkurenciát teremtve a pakisztániaknak.

Szal lehetne ezt ragozni napestig, mert ebben a fene nagy liberalizmusban olyan szintem van eltorzulva az értékrend és elkorcsosulva a nép,hogy az már szinte szégyen.

Ami meg mulatságos :hát ez a hangulatkeltés, gyűlölet kampány meg nagy érzések... akár egy mexikói szappanoperában!Ezt utálja ,így utálja ,úgy utálja....őőőrület:)..utáltok ti egy francokat!Unatkoztok. Fogalmatok sincs semmiről!Megtudnátok ti ha ott lennétek.Ott ahol a part szakad.Megtudnátok hol lakik az Úristen!:)Oszt elmenne a kedvetek az utálkozástól egy életre!

De ha sokat gyakoroljátok egymáson ezt az utálatosdit eléritek, hogy titeket is jó sokan megutáljanak.

2013. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, Orbán a mi Jézusunk, Ő egy Szent Ember, Éltessük őt, haleluja
2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:

"Aki itt van és kézel fogható és árad bellöle a jóság az Orbán Viktor."


szerintem te egy troll vagy

de nagyon jól csinálod, rohadtul röhögök

2013. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:

37-es itt nem volt megszorítás, á nem, nem csökkentek a bérek, nem dőltek be egyes ágazatok nem, ez mind hazugság


nem süllyedünk! nem süllyedünk! szerintem emelkedünk!

2013. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
61-es meg visszasírja a szocialzmust
2013. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!