Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is megérdemelné...

Szerintetek is megérdemelné Orbán Viktor hogy ujra válaszák?

Figyelt kérdés

Szerintem sokat tesz az országért. Most is azon fáradozik hogy nekünk jobb legyen.

Nem egyezkedik az IMF-el hogy azok ne használjanak ki minket.

Szerintem csodálatos ember a sok "támadás" ellenére se törik meg.

Hanem inkább küzd harcol egy szebb világért.

Én szurkolok neki remélem az emberek is mellé állnak, de szerintem ezzel nem lesz gond már számtalanszor bìzonyìtotta jóságát.



2013. febr. 25. 17:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 A kérdező kommentje:

30-as sajnálom ha te is így látod.

Remélem eljön nállad az az idö ( ami nincs mesze ) hogy örömel térsz haza

2013. febr. 25. 19:08
 32/111 A kérdező kommentje:

Kedves 31-es válaszolhatok ilyen hangnemben is.

Szeretem az Uramat ( Orbán Viktort ) mert legalábbö itt van velem és óv, félt, és védelmez és megtesz mindenr hogy az emberek egy gyönyörü világban élhesenek.

2013. febr. 25. 19:12
 33/111 A kérdező kommentje:

És még a te Istened sehol nincs és még 1 millió év mulva is ezt fogják motyogni: Az isten nem Siet.

De ebbe ne menjünk belle mert az már egy másik történet.

Aki itt van és kézel fogható és árad bellöle a jóság az Orbán Viktor.

2013. febr. 25. 19:17
 34/111 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj meg, de te beteg vagy! NÉZZÉL MÁR KÖRÜL, HOGY MIT CSINÁL A TE VIKTOROD! Nem hiszem el, hogy ilyen buta emberek vannak. Érvekkel támasztják alá, hogy mennyi sz*art csinált ez az ember, te meg isteníted.
2013. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 A kérdező kommentje:

Kedves 35-ös ezzek kreált érvek így nem hihetem el mikor azon fáradoznak hogy lejárasák szegény szerencsétlent mikor lehet ebben a pillanatban is miértünk harcol de a gondolat biztos gyötri hogy hogy tehetne nekünk jobat tenni.

De ugy láttom hogy egyes embereknek még ha megfeszíti magát se lesz jó :(

2013. febr. 25. 19:38
 36/111 anonim ***** válasza:
68%

NE ETESD A TROLLT! Ne írjatok több kommentet, majd megunja a hittérítést.


Kérdező, mi annyira szeretjük Orbánt, mint te Gyurcsányt.

2013. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
33%

Az ország fejlődik ... mentőautó, mentőállomás, kórház rekonstrukció, iskolareform, rendőrautó, tek, vasút rekonstrukció, bkv park csere, köztér (Várbazár, 7 ker) kék metró, stadionok, sporttámogatás, kézi- jégkorong csarnok, mol, eon, közmű rezsi csökkentés, bankadó, és stb...

ahhoz képest,hogy nem nőtt az adósság, béreket stagnálnak és nem mentünk csődbe egész szépen fejlődik az ország ....

Elnézve a görög, román példát, azt hiszem lehetne ettől sokkal rosszabb is!

Bajnai elérte 2010ben azt, hogy a görögökkel egy mondatban említsenek, mint leendő csőd veszélyes terület ... végül szerencsére elkerültük azt a zsákutcát ... Görögök felvették a több milliárdos hitelt újra és újra és durvább megszorításokat és privatizációkat kell végrehajtani, mint nekünk ...

privatizáció miatt csökken az adóbevétel, így még több megszorítás szükséges...

Vagy gondoljunk a románokra, ahol eltörölték a rezsi hatósági árszabályozását, privatizálják a közösségi közlekedést a postát és tengeri kikötők jelentős részét ...

2013. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyetek már ennyire buták. Ez egy kamukérdés a hergelős fajtából, de ti azért még tesztek a tűzre, hogy a kérdező sorozatos orgazmusok közepette kitalálja az agyament kukiságait.
2013. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 A kérdező kommentje:

38-as bravó végre egy inteligens ember :)

És majd meglátják ezek is hogy jobb lesz mert az Orbán kormány még csak most kezdödik ha még adunk neki 4 évet akkor biztos gatyába ráza az országot.

Ja és ment a zöld kéz :)

Piros kezeket meg nem osztogatok kivéve annak aki pofán akkart verni.

2013. febr. 25. 20:02
 40/111 anonim ***** válasza:
8%
Sok lúd, disznót győz!
2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!