Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is megérdemelné...

Szerintetek is megérdemelné Orbán Viktor hogy ujra válaszák?

Figyelt kérdés

Szerintem sokat tesz az országért. Most is azon fáradozik hogy nekünk jobb legyen.

Nem egyezkedik az IMF-el hogy azok ne használjanak ki minket.

Szerintem csodálatos ember a sok "támadás" ellenére se törik meg.

Hanem inkább küzd harcol egy szebb világért.

Én szurkolok neki remélem az emberek is mellé állnak, de szerintem ezzel nem lesz gond már számtalanszor bìzonyìtotta jóságát.



2013. febr. 25. 17:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
39%

végig olvastam egészet, orbán ellen olyan sallangokat hoznak fel, ami egész európára igaz!

pl.: recesszió, munkanélküliség, költségvetési hiány,...


Nem értem miért ne érintené pont a magyarokat a válság, ha az adósságunk fele devizában van és az ipari termelésünk döntő részét az export határozza meg ..

2013. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
78%

"2-es ezt te nem értheted Orbán Viktor hosszú távra tervez és olyan dolgokat csinál amit te nem értesz."


Édes Istenem...

2013. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
92%
A kérdezö csak egy unatkozó illetö aki jókat röhög az embereket mert felidegesitjük rajta magunkat mekkora sületlenségeket irkál vagy egy rózsaszinködben élö fideszes,.
2013. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
73%

"Orbánc egy tudatlan barom, akit szépen leváltunk. Remélhetőleg a felelősségre vonás sem marad el a nép ellen elkövetett bűnei miatt és felakasztják."


Én is egyedül ebben bízom.

2013. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 A kérdező kommentje:
A 42-esnek is csak gratulálni tudok bizonyságot tett éles látásárol.
2013. febr. 25. 20:40
 46/111 anonim ***** válasza:
72%

"de majd rá jössz jobb lesz mint Mátyás király"


Hát Mátyás királynál elég nehéz lenne rosszabbnak lenni, ő aztán igazán rommásarcolta a jónépet. Talán még Orbánnál is nagyobb népnyúzó volt.

2013. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
86%

"15-ös mert nem érted, de eljön az idö mikor imába foglalod nevét. "


Én szívem szerint már holnap imába foglalnám!

Alig várom már azt a napot, mikor végre egy szép díszes temetési körmenet élén mormolhatok el egy imát a mi hőn imádott Viktorunk lelki üdvéért!

2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
97%

"A Mercedes gyárat nem az Orbán hozta be kedves kérdező, hanem az a csúnya Gyurcsán. Viktor csak átadta meg az ajándékot vette el Gyurcsán elől. Kicsit nézz utána a dolgoknak."


Másrészt a Mercedes gyárat épp nem sorolnám a pozitívumok közé a szétzúzott Rába, Ikarus, Csepel, Ganz és Pannónia fényében.

2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
52%

Rommá sarcolta ? :) Biztos, ezért hívják Mátyást az igazságos királynak!

Arra gondolsz, hogy a földesurak hatalmát csökkentette és központosította a hatalmat ... Mátyás előtt a földesurak éaz egyházaknak annyi pénzük volt, hogy külön várakat feltudtak húzni önerőből!


Wiki:

"Habár a korhoz képest ezek az adók nem voltak alacsonyak, az új rendeletek azt is megtiltották, hogy a földesurak más címeken egyéb adókat is kivessenek. Ez az adózók körében stabilitást hozott, ami valószínűleg hozzájárult a „Mátyás, az igazságos” név elterjedéséhez. A reformok hatására az ország első számú bevételi forrása az adók lettek."

2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
67%

Rába mióta állami kézben van termeli a profitot 95%ban külföldre termel gyakran az ikarusal közösen dolgoznak...

amúgy 10-15 évvel ezelőtt kellett volna sírni, amikor a szocik elherdálták a közjót ...

2013. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!