Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is megérdemelné...

Szerintetek is megérdemelné Orbán Viktor hogy ujra válaszák?

Figyelt kérdés

Szerintem sokat tesz az országért. Most is azon fáradozik hogy nekünk jobb legyen.

Nem egyezkedik az IMF-el hogy azok ne használjanak ki minket.

Szerintem csodálatos ember a sok "támadás" ellenére se törik meg.

Hanem inkább küzd harcol egy szebb világért.

Én szurkolok neki remélem az emberek is mellé állnak, de szerintem ezzel nem lesz gond már számtalanszor bìzonyìtotta jóságát.



2013. febr. 25. 17:41
 71/111 anonim ***** válasza:
100%
adósság is több mint 4 éve ...
2013. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 A kérdező kommentje:

Kár, hogy ezt csak ti hívők látjátok (direkt nem írtam szimpatizánst), mert nektek teljesen mindegy, hogy mit csinál ha embereket börtönözne be, vagy rabszolgákat tartana akkor sem pártolnátok el tőle. Na mindegy is meddő vita. A probléma csak az, hogy senki más nem látja a jót rajtatok kívül az ország adatai pedig egyre rosszabbak. Jöhet a fideszes kampány: Rosszabbul élünk, mint 4 éve!


Lehet itt sok mindent állítan pl "embereket börtönözbe vagy rabszolgákat tart" de az igazság hogy ezek nem igazak felesleges szó csépelés.

És a baj az hogy senki más nem látja a rosszat rajtatok kivül. :)

Jobban élünk mint 4 éve szavaz Viktorra és még jobb lesz!

2013. febr. 27. 07:47
 73/111 anonim ***** válasza:
67%

Remélem, soha az életbe nem válasszák újra. Ennél még a Kádár-rendszer is sokkal jobb volt!

Rekordmagas adók, alacsony fizu, magas munkanélküliség - én nem szerettem egy ilyen országban élni, ezért amint tudtam, el is költöztem külföldre, és eszemben sincs visszamenni!

2013. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
94%
Eddig csak azt hittem, hogy buta fideszes vagy, de most már azt is tudjuk, hogy funkcionális analfabéta, aki nincs tisztában a HA szó jelentésével. :)
2013. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 A kérdező kommentje:

Eddig csak azt hittem, hogy buta fideszes vagy, de most már azt is tudjuk, hogy funkcionális analfabéta, aki nincs tisztában a HA szó jelentésével. :)


Elfogytak a kreált érvek? :)

2013. febr. 27. 15:41
 76/111 anonim válasza:
Te normális vagy? Aszt a cigányt **... inkább nem is írom újra szavazni?NAGYON SOK MINDENT TESZ IGEN FOJTON EMELNEK MINDENT... na csá ink nem is idegelem magam
2013. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 A kérdező kommentje:

Mi emelkedik a cigi? Ugy is kell legalább a gyerekek nem szoknak rá és felnötként nem lesznek betegek

Vagy a benzin? Aról nem ö tehet

De ami csökent például gáz számla azal mi van?

Vagy hogy a minimál bár felment azal mi van?

Vagy hogy a nyugdìjasoknak is emelkedet a nyugdíjuk aról mért nem beszélsz?

És aról hogy a közmunka keret száma is nöt, mert sok olyan ember van akinek nincs szakmája, vagy nincs a szakmájába munka, ök szivesen dolgoznak közmunkán ha van egyáltalán hely, aki meg háborog keresen mást.

A jót mért nem látjátok?

2013. márc. 2. 17:10
 78/111 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Scarabeus86!

Kádár rendszert emlegeted?Ez a tudatlanság magasiskolája.Éppen annak nyögöd a terhét többek között.A világ legegyszerűbb dolga hitelekből,kölcsönökből költekezni.A bolond is tud úgy.Csak azt vissza is kell fizetni....Arról már nem is beszélve,mi egyéb folyt annak az emberszerű lénynek az uralkodása alatt.

2013. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
4%

Éljen Orbán!!!!!

Ő egy igaz Magyar ember!

2013. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
75%

Megérdemelné az újraválasztást, mert utána olyat fog bukni, amihez képest Fletó bukása is eltörpül :)


Ez a legrövidebb és legbiztosabb útja annak, hogy a magyar társadalom egyszer és mindenkorra megszabaduljon már ettől a pökhendi, kártevő bohóctól.

2013. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!