Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014ben már én is szavazhatok,...

2014ben már én is szavazhatok, akarok is, azonban szerintem még nincs meg a kellő tudásom ahhoz, hogy eldöntsem ki érdemelné a szavazatomat. Hol keressek információkat stb ehhez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Minden oldal véleményére, jellemzőjére kíváncsi vagyok, nem akarok úgy elmenni, hogy lehet 10 helyre voksolni és csak 9et ismerek. Nem tudom egyébként, hogy ez az egész szavazósdi hogyan működik. Itthon is kérdeztem erről a szüleimet, de szerintem nekik is azt kellene tennem, amit én most kérdezek... Nem győztek meg
2013. ápr. 4. 22:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Válaszd a legkisebb rosszat,bár sok embernek elege van a politikából,nem is hiába.
2013. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
48%

A Jobbikra semmiképpen ne szavazz.

Tájékozódj folyamatosan több fórumon. Jobb és baloldali hírportálokon, szakértői véleményekről. Akkor ha összeveted az olvasottakat, nagyjából látod az igazságot.

Ha tudsz németül, angolul, akkor az ottani újságok is sokat segíthetnek.

2013. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
44%

Látom a libsik nem bírják a kritikát és az igazságot hát persze hisz a baloldali értékek között előkelő helyen van a hazudozás.


Márpedig a Jobbik az igazságot mondja ki és nem cenzúrázik , ferdít meg körbe kerülget hanem határozottan kimondja.

2013. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
46%

Mindenki jajjj nehogy a Jobbikra szavazz mintha úgy tudnák hogy mi lenne ha ök kormányoznának mikor még nem is volt rá lehetöségük!

Azok beszélnek ilyenekröl akik olyan pártokra szavaztak akik nyomorúságba döntötték az országot és hazudtak az szavazóknak és ezek után is rájuk szavaznak!Ilyen emberektöl érdemes ám tanácsot elfogadni hogy kire szavazz....

2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
40%

Én őszintén szólva el sem megyek szavazni... Ma Magyarországon szerintem egyik párt sem érdemli meg a szavazatot... egyik sem hiteles a szememben... semmit mondó, képmutató, választások előtt s.gget nyaló aztán mindenkit lesz.ró bagázs az egész... vagyis röviden összefoglalva: egyik kutya másik eb.

Annak viszont örülök kedves kérdező hogy tájékozódni próbálsz, és hogy lelkes vagy :)

2013. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
37%

"Márpedig a Jobbik az igazságot mondja ki és nem cenzúrázik , ferdít meg körbe kerülget hanem határozottan kimondja."


Á, dehogy. A Jobbik maga a szent. A Jobbik szándékosan belekeveri a cigányokat, zsidókat, stb. A Jobbik egy nyíltan antiszemita, rasszista, szélsőjobboldali párt. Szerintük minden rosszért csak a kisebbségek felelősek, pedig ez nem igaz. Akinek sza*ul megy, azt magának köszönheti! Kár rákenni a felelősséget a bankokra, cigányokra, zsidókra, de az csak hárítás. A Jobbik nem más, mint debilek gyülekezete. Összeesküvés elméleteknek hisznek, kuruc info számukra az etalon. Szégyen, hogy egy ilyen párt egyáltalán létezhet ma.

2013. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%

Nos, nagyon egyszerű.

MDF kormány - sz.r volt.

MSZP kormányok - kritikán aluliak.

Fidesz kormányok - a mostani pocsék, az első nem volt rossz.

LMP - hatvanhetedszerre szakad szét, azt sem tudják, hogy mit akarnak.

Együtt 2014 - folyton a baloldal összefogásának fontosságát hangoztatják, közben pedig ők szakították szét az MSZP-t és az LMP-t is.

DK - Feri és bandája, remélem ismered az öszödi beszédet, és a 2006-os vérengzéseket utána. Na, ennek fényében a bolondos táncos volt miniszterelnökünk brancsa is kizárva.


Igazából az ismertebb pártok közül még a Jobbik nem csinált semmi olyat, ami miatt közröhej tárgya lenne. Én rájuk fogok szavazni. (Amúgy két évvel vagyok idősebb nálad, tehát egy korosztályban vagyunk, de én egészen fiatal korom óta követem a politikát.)

2013. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%

6.


Te hány órát nézed az ATV-t egy nap?


Sem náci , sem antiszemita sem pedig rasszista.

Csupán erősen bűnöző ellenes , nem tűrik a kettős mércét és nem szeretik ha az egyenlőbbnél is vannak egyenlőbbek.


A bűnözési ráta miatt bizony a cigányok felelősek.

2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%
Hogyha nem vagy bűnöző, akkor egy 17 éves magyarnak CSAK a Jobbik képviseli az érdekeit!
2013. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"Én őszintén szólva el sem megyek szavazni..."


Na ez az amit nem szabad csinálni! Menj el, húzzanak csak be a névjegyzékben, szavazz valami teljesen esélytelen pártra, vagy érvénytelenítsd a szavazócédulád.

2013. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!