Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014ben már én is szavazhatok,...

2014ben már én is szavazhatok, akarok is, azonban szerintem még nincs meg a kellő tudásom ahhoz, hogy eldöntsem ki érdemelné a szavazatomat. Hol keressek információkat stb ehhez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Minden oldal véleményére, jellemzőjére kíváncsi vagyok, nem akarok úgy elmenni, hogy lehet 10 helyre voksolni és csak 9et ismerek. Nem tudom egyébként, hogy ez az egész szavazósdi hogyan működik. Itthon is kérdeztem erről a szüleimet, de szerintem nekik is azt kellene tennem, amit én most kérdezek... Nem győztek meg
2013. ápr. 4. 22:08
1 2 3 4
 21/39 bumbi02 ***** válasza:
65%
Jogutód igen, de azért kevés közös van az MSZP és MSZMP között ezen kívül. Számomra többet számít hogy a politikája, retorikája mennyire közös, mint az, hogy hivatalosan utódpárt-e vagy sem. A Fidesz politikája, és retorikája jóval inkább emlékezteti az embert a szocializmusra - annak is korai éveire - , mint az MSZP politikája.
2013. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
52%
Én az MSZP-ben meg csak a hazugságot látom!
2013. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 bumbi02 ***** válasza:
67%
Mindenki azt lát, amit szeretne látni. Lehet tárgyilagosan is tekinteni egy pártra. Nem kell csak azért elásni, mert bal vagy jobboldali.
2013. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
46%

"A Jobbikra semmiképpen ne szavazz."


De bezzeg a bukott szocikra szavazhat ugye?

2013. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
35%

"A Jobbik szándékosan belekeveri a cigányokat, zsidókat, stb. A Jobbik egy nyíltan antiszemita, rasszista, szélsőjobboldali párt. Szerintük minden rosszért csak a kisebbségek felelősek, pedig ez nem igaz. Akinek sza*ul megy, azt magának köszönheti! Kár rákenni a felelősséget a bankokra, cigányokra, zsidókra, de az csak hárítás. A Jobbik nem más, mint debilek gyülekezete."


Ne maszatolj elvtárs! Pl. a c-k igenis maguknak köszönhetik legjobban a róluk kialakult véleményt és utálatot. Vajon miért utálják már kanadában is őket, és bárhol ahol csak megjelennek? Más kisebbségekkel nincsenek bajok, legalább is annyi biztos nincs mint velük hiába ködösítetek. Bár tudom mennyire fáj nektek. :)

2013. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"Nem kell csak azért elásni, mert bal vagy jobboldali."


Én nem ásom el öket ök ássák elmagukat!

2013. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
42%

A baloldal összes eddigi,jelenlegi és ez utáni szereplői (mszp,együtt 2014,dk,lmp) mind idegen érdekek és államok bábjai, leginkább izraelé. Minden ami magyar, próbálják felszámolni, tönkretenni,eladósítani, megosztani az embereket, uszítani. Amit tudnak eladnak izraeli meg nyugati befektetőknek. Nyomják és védik a zsidó,cigányokat miközben a magyarok nyomorognak a háttérben.

A fidesz csak annyival különb tőlük hogy ők a magyar gazdag réteget támogatják, és helyben tartják a magyar pénzt.

A jobbik még nem tudott bizonyítani, nem lehet tudni hogy csak szájhősök-e vagy igazságtevők.

Jelenleg nincs egy párt sem akire nyugodt szívvel tudnék szavazni, de akkor már arra teszem a voksom aki szóban azt mondja amit én is, tehát a jobbikra.

Baloldali média: ATV,origo,index,népszabadság

Jobboldali: Echotv,Hirtv,magyar nemzet,kuruc.info,barikád

legalább is ezekről biztosan tudom.


Személyes jó tanácsom hogy baloldalra semmiképp sem, láttuk és te is látod mi lett ebből az országból alattuk, szétlopták az országot, eladtak mindent a zsidóknak, támogatják a cigányokat, nem állnak ki a magyarok mellett sosem. Kint az eu parlamentben ott rúgnak bele a saját országukba ahol csak tudnak, mindent elkövetnek hogy besározzanak minket, nekik semmi sem drága, semmi sem szent szent, ha azon van a hasznuk, kiállnak és hazaáruló módon elkezdik buzdítani az eu parlamentet hogy büntessenek meg minket.

Amit felvettek hiteleket még te is fogod fizetni, ha nem még a te gyereked is.

Ezek olyan hatalom és pénz mániás emberek akik az anyjukat is eladnák. Olyanok mint az ördög báránybőrben.

2013. ápr. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
46%

"A Jobbik egy nyíltan antiszemita, rasszista, szélsőjobboldali párt. "


És mi ezzel a problémád? Ennek az országnak most épp egy ilyen kormányra lenne szüksége. A cigánybűnözés az eget veri, tűzzel vassal irtják a magyart közben a zsidók meg szétlopják az országot.

2013. ápr. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 5. 07:18
 30/39 anonim ***** válasza:
58%
Kedves fiatalember! Azt szeretném neked tanácsolni hogy mindenképp a Jobbikra szavazz. Ha esélyt akarsz Magyarországnak akkor ez a helyes döntés. Amennyiben mégsem a Jobbikra szavazol akkor szinte teljesen mindegy melyik pártot választod, a végeredmény szinte ugyanaz lesz. Szép napot!
2013. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!