Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért élnek...

A baloldaliak miért élnek ennyire álomvilágban?

Figyelt kérdés

A hétvégén majdnem belekeveredtem egy verekedésbe és majdnem ki is raboltak,természetesen a kezdeményezők etnikuma nem kérdés.


Szerencsére sikerült elmenekülnöm a környékről.


Utána , Budapesten ide járok (tanulni) a hülye balosok azt mondják , hogy azért mert biztos feszítettem meg én provokáltam , én voltam a hibás biztos....

Ezután képzelhetitek mekkora facepalm volt.


Ezek a balosok olyan álomvilágban élnek ,bűnpártoló az összes , majdnem rosszabbak , mint a kis kedvenceik.

El kellene őket vinni 1 hétre Avasra , akkor majd tanulnának az élettől 1-2 dolgot.



#liberalizmus #baloldal #bűnpártoló
2013. máj. 31. 18:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
60%
A Fideszesek miért élnek ennyire álomvilágban?
2013. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
56%
MERT A JOBBOSOK MÉG NAGYOBBAN!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
46%
Hát a (különösen) pesti szoclibektöl ne várj semmit, burokban élnek, nem nagyon van tudomásuk mi megy az ország egyes részein! Meg nem is érdekli öket mert azt hiszik, hogy a föváros határáig tart az ország. Mint látható csak ezek mellett tudnak kiállni, eleve nagyon húzzák is a válaszokat lefelé. :)
2013. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
54%

"MERT A JOBBOSOK MÉG NAGYOBBAN!!!!!!"


És ezt ki is tudod fejteni bövebben, vagy csak most az a bajotok, hogy nem dicsérik agyba-föbe a kedvenceiteket? (A gyengébbek kevéért most nincs hosszú ö-m, ü-m mert az androidon nincs.)

2013. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
64%

"mert a jobbosok még nagyobban!!!!!"


Ezt nevezem érvelésnek, ecsém! Óvodásszint...."vagy te, megmollak a mamámnak" LOL...

2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%

"mert a jobbosok még nagyobban!!!!!"


Teljesen igaz ide is oda is!!!!!!!!!


Még hisz abban valaki, hogy lesz bármi változás is?? Tök mindegy ki kerül az ország élér. Cél a zsebeit megtömni, mert nem sok ideje van. Mindig is így volt. Miért ne tartaná meg a következő is ezt a jó "magyar" szokását!!!!!!!!!!

2013. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
63%

A jobb oldal majd szerintetek gyökeres törvényváltásokat hoz??? Ha nyerne, majd nem kell vallomás ahhoz, hogy valakit elítéljenek? Mert a mai világban nem lesz beismerő vallomás az biztos! Majd lehet kényszervallatni??? Haladunk visszafelé?


Ez csak egy jó "fogás", mert most ezt eszik az emberek. Mindig is ez lesz ami van, sőt még rosszabb.....

2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
57%

20:32, mert az biztos sokkal jobb, hogy a szamurájkarddal rohangáló kisebbségi hordák terrorban tartják az őket eltartó adófizetőket, és ha még be is gyűjti őket a yard, másnap már egy ejnyebejnyével ugyanott folytatják ahol abbahagyták?

Akkor már inkább a statárium...azzal actually vissza is szorítható a bűnözés. Mert hogy ejnyebejnyével nem, az 100%.

2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

"Akkor már inkább a statárium.."


Na ez nem lesz!!!!!!!!!!!!!!


MAximum felemelik a büntetési tételeket, akár a hálálbüntetést is visszahozhatják -ami kizárt- és majd az emberek megnyugszanak. MÁST NEM FOGNAK TENNI!!


Csak arra nem gondol senki, hogy a bizonyítás ugyanolyan nehéz lesz. Tehát mindegy, hogy mennyi a büntetési tétel, mert ráverni senkire nem lehet ma már semmit, ha nem ismeri el.


Tehát akkora gyökeres változás kellene, amit már ebben a században nem szabad véghezvinni!!!!!


Bele kell nyugodnunk, hogy a feketenép túlnő rajtunk, mert nincs megoldás erőszak nélkül, ami szintén örökké tiltott lesz.


Aki úgy gondolja, hogy lesz változás milyen változást remél??? MErt olyan biztos nem lesz........

2013. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
53%
Ki kell rakni az országból a problémás cigányokat, ennyi. A bűnözés a jelenlegi 10-15%-ára fog visszaesni, azt hawaii-dizsi.
2013. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!