Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért élnek...

A baloldaliak miért élnek ennyire álomvilágban?

Figyelt kérdés

A hétvégén majdnem belekeveredtem egy verekedésbe és majdnem ki is raboltak,természetesen a kezdeményezők etnikuma nem kérdés.


Szerencsére sikerült elmenekülnöm a környékről.


Utána , Budapesten ide járok (tanulni) a hülye balosok azt mondják , hogy azért mert biztos feszítettem meg én provokáltam , én voltam a hibás biztos....

Ezután képzelhetitek mekkora facepalm volt.


Ezek a balosok olyan álomvilágban élnek ,bűnpártoló az összes , majdnem rosszabbak , mint a kis kedvenceik.

El kellene őket vinni 1 hétre Avasra , akkor majd tanulnának az élettől 1-2 dolgot.



#liberalizmus #baloldal #bűnpártoló
2013. máj. 31. 18:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
44%

Én is támogatom. Ha gyilkolászni nem akarunk, mert az fúj de csúnya dolog, náci-rasszista-fasisztra-trappista, akkor viszont ki kell utasítani őket.

De valahogy ez se akar összejönni, és pont a liberók miatt.

2013. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem a balosokkal van bajod, hanem a liberálisokkal. Azért a Te kedvedért leírom, hogy a cigány kérdésre kb. mi a különböző oldalak hozzáállása:


1. liberális: a társadalom a gonosz, neveljük át a töbséget

2. balos: vegyük meg őket kilóra segéllyel, aztán csak csöndbe maradnak má

3. jobber: fenyegessük őket súlyos szankciókkal, de a szabályokat nem tudjuk betartatni velük


Az eredmény minden esetben ugyanaz...

2013. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát én aztán tényleg liberálisnak számítok, de ha valaki a képembe ilyet mondana, elküldeném az anyjába... ez nem liberális kérdés, hanem hülyeségé... Nem igaz már, hogy nem tudjuk a dolgokat a megfelelő zsebbe tenni, nem lehet mindent két puszival lerendezni az életben...
2013. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Pro Patria ***** válasza:
65%

Pontosan ugyanez történt velem is. Épp megyek az edzőmhöz, mire a járdán a hátam mögül elkezdenek dobálni engem szintén perui indiánok pénzérmékkel. Nem vettem magamra, szaporábbra szedtem a lépéseimet. Mikor meglátom az edzőmet, mondtam neki, hogy hála Istennek, reméltem, hogy előbb ideérek, mint hogy összevernek, így már mégse vagyok egyedül.

Erre ő "biztos páváskodtam", meg hogy "érdekes, őbelé még sose kötöttek". Igen. Csakhogy ő egy 100 kiló feletti hústorony...


Nem tudom, milyen világban élnek.

Mikor egy másik alkalommal egy szintén balos személy beszélt hozzám, hogy itt három év alatt minden tönkre lett téve, és hogy a közmunka is milyen megalázó, azt feleltem neki, hogy legalább azok, akik eddig segélyből éltek, most kapanyelet is fognak végre. Erre azt felelte, "na ez már fajgyűlölet", mintegy figyelmeztetve. Mikor erre feleletül odavetettem, hogy nem fajgyűlölet, és elmeséltem néhány személyes történetet, amiket anyámnak mondott a munkatársa (ezt már itt is leírtam egynéhányszor), csak legyintett, hogy "ezek anekdoták".

Azt tanácsoltam neki, menjen el oda az érintettekhez, és mondja ezt nekik.


Az ATV-n nevelődő közönség egyszerűen ennyire meg van vezetve. Tényleg elhitetik velük, hogy itt valójában minden rendben van, és hogy kitaláljuk ezeket, és hogy rasszizmus, meg egyebek.

2013. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 MolotovPunk ***** válasza:
96%

Figyelj,konkrétan bal oldalon is elég megosztott a (ci gány kérdés) már elnézést.

Azzal,hogy le hülyézed az összes bal oldali érzelmű embert,azzal saját magadról csinálsz szegénységi bizonyítványt.Ne általánosíts.

Én is jöhetnék azzal a dumával,hogy a Jobbik keresztény párt és mégis tele van szavazója jó fele alul művelt tudatlan ateistával.


Egyébként tudom,hogy milyen a helyzet Avas lakótelepen,lakott ott ismerősöm.Nem kell bemutatni.Sajnos vannak olyan emberek,akik nem élnek (normális) emberi életet és nem valóak normális közegbe.

2013. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 MolotovPunk ***** válasza:
De ha gondolod meséld el a sztoridat a jelenlegi belügyminiszternek.Ő is hasonlót mondana,mint amit le írtál.
2013. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

"MolotovPunk"


Én úgy látom ,hogy a többségük elég sötét ezt a témát illetően.

Azok a provokációk amiket a híres baloldali a politikusok nyomatnak ezzel a témával kapcsolatban,Bajnaitól kezdve Gyurcsányig....hihetetlenek.


Felfordul tőlük a gyomrom.


Ezért vagyok képtelen rájuk szavazni.

Ilyen mértékű provokáció és hazugság mellett ,meggyulladna kezem amikor beírom az X-et.

2013. jún. 5. 21:39
 28/40 MolotovPunk ***** válasza:
96%

Jajj hagyjuk már ezt.E téren egyébként a fidesz sem jobb,sőt talán még rosszabb is ebben a témában.

Balog is milyen kijelentéseket tett mellettük meg Orbán is.

Tele volt vele a TV.

2013. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

A Fidesz is igen.

Nem különbek , mint a többi.


Balog meg egy roppant irritáló személyiség , az a tenyérbemászó arckifejezés....

2013. jún. 5. 22:05
 30/40 MolotovPunk ***** válasza:
96%

Az elmúlt 3 évben mi változott?Úgy őszintén.Mivel lett nagyobb,jobb közbiztonság?

Hiába hamisítanak statisztikát,rosszabb lett a közbiztonság,mint ami volt.

2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!