Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért élnek...

A baloldaliak miért élnek ennyire álomvilágban?

Figyelt kérdés

A hétvégén majdnem belekeveredtem egy verekedésbe és majdnem ki is raboltak,természetesen a kezdeményezők etnikuma nem kérdés.


Szerencsére sikerült elmenekülnöm a környékről.


Utána , Budapesten ide járok (tanulni) a hülye balosok azt mondják , hogy azért mert biztos feszítettem meg én provokáltam , én voltam a hibás biztos....

Ezután képzelhetitek mekkora facepalm volt.


Ezek a balosok olyan álomvilágban élnek ,bűnpártoló az összes , majdnem rosszabbak , mint a kis kedvenceik.

El kellene őket vinni 1 hétre Avasra , akkor majd tanulnának az élettől 1-2 dolgot.



#liberalizmus #baloldal #bűnpártoló
2013. máj. 31. 18:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Itt addig nem lesz változás, amíg tetőfokig nem ér a c.bűnözés. Majd ha minden településen érezhető lesz maximálisan és a "burokban" élő politikus szemét is kilopják, mert annyian lesznek ,majd talán akkor lesz valami. De ekkorra meg már túl késő lesz. Több lesz lassan a c.gyerek az iskolában.


Néhány év és többen lesznek. Azután meg nekik kedvező törvényeket kell alkotni, hogy szavazzanak az indulókra!!!

2013. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 MolotovPunk ***** válasza:

Egyébként liberálisban is több féle csoport létezik.Van Nemzeti liberális meg van pl jelenleg neoliberális.Kossuth és Széchenyi is nemzeti liberális volt.

Akkor azért eléggé haladt,fejlődött az ország.

Véleményt nyilváníthatsz,arra szavazol akire és amire akarsz.Szabadság jog.(Van azért a liberalizmusnak is jó oldala,bár egyébként nem vagyok liberális.)

2013. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
azok akikről beszélsz kérdező, sem nem liberálisok sem nem baloldaliak hanem szimplan hülyék
2013. jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
92%

ahogy itt olvasgatom a többségnek kb annyi fogalma van a liberalizmusról mint egy 10 éves gyereknek a szexről

az is nagyon vicces amikor komcsik kommunistazzak a szabad piac híveit

2013. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

1:59, csakhogy tudd, pont a ti liberális isteneitek (SZDSZ, "Lehet más a róka"?) kivételeznek ennyire a cigánysággal, de ez a programjukba is benne volt feketén-fehéren.

Akkor most oktasd ki őket arról, mi az a liberalizmus.

2013. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Én sem tudom. Talán a büszkeségük, ideológiájuk. De rá kell jöjjek, a legtöbbjük buta mint a föld, azért.
2013. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek a kérdezővel.
2013. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem bal és jobboldali kérdés. Valahogy engem még sohasem raboltak ki cigányok, pedig elég szar környéken élek.

Hmmm, vajon mi lehet az oka?

2013. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 09:25-ös!


Talán nem tartozol a veszélyeztetett kor- és nemcsoportba.

A keményebb kötésű, vagy legalábbis csak a nem láthatóan visszahúzódzkodó srácokra nem ugranak rá.

2013. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Azért állt a kisebbség mellé a baloldal, mert irdatlan nagy rasszisták. Elképesztő mértékű pozitív diszkriminációval, mondhatni majomszeretettel élnek a nem idén barnultak irányába, és ebbe a rasszizmusba már olyan betegesen és makacsul belegyepesedtek, hogy - az orruknál sem látva túl - nem akarnak engedni belőle. Ez már tényleg félelmetes, hogy ekkora álomvilágban élnek, amiből nem is akarnak felébredni.

Nagyon aljas és primitív rasszisták, mert a bűnözők "jogait" védik a tisztességes emberek rovására. Amúgy a cigányok sorsa pont őket érdekli a legkevésbé, pusztán álszent képmutatásból és mocskos politikai érdekekből játsszák el azt, hogy mennyire "szeretik" és védik őket. Aki pedig ebben az országban tisztességes, becsületes, az van hátrányosan megkülönböztetve, tök jó.. na ez az igazi, kőkemény rasszizmus, mégpedig a legjavából.


Bár azt is meg kell még jegyezni, hogy a cigányság jelenlegi helyzetéért maga a cigányság a legfőbb, az első számú hibás.

MINDENKI A MAGA SZERENCSÉJÉNEK A KOVÁCSA.

Számtalan esélyt kaptak már arra, hogy felzárkózhassanak, beilleszkedhessenek, de semmi eredmény. Azt a rengeteg pénzt pedig, ami erre minden esetben tök feleslegesen elment, természetesen mind a magyar adófizetők fizették - ahogy most is a segélyezésüket és a börtönnek csúfolt méregdrága luxusszanatóriumokban való hízlalásukat. A hála pedig mindössze annyi, hogy az embereket már terrorban tartják. Nem cigánybűnözés van, hanem cigányterror. Mélyigénytelenek, iszonyatosan primitívek, gyomorforgató megnyilvánulásaik vannak, bűnöző életmódúak, semmi és senki nem szent nekik. Tisztelet és megbecsülés annak a néhány normális cigánynak, akik ez alól kivételek, csak hát őket sajnos nagyítóval kell keresni.

De a deviáns viselkedésű cigányok tényleg nem illenek egy kulturált, civilizált társadalomba. Merjük csak kimondani ezt - hisz ez a realitás - mit kell ezt szépíteni. Ha rajtam múlna, a primitív, bűnöző cigányokat mind kitelepíteném ebből az országból, mondjuk Szomáliába.


Az álomvilágban élő bűnpártolókról pedig annyit:

Igen, egyrészt én is úgy tanítanám móresre őket, hogy egy időre az Avasra költöztetném az összeset - az idióta fészekrakó program miatt ott élő buckalakók közé. Másrészt, ha egy tipikus megveszekedett liberális fajvédőt késelnének meg a cigányok pár száz forintért, a címeres ökörnek rögtön Darwin-díjat adományoznék.

2014. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!