Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért élnek...

A baloldaliak miért élnek ennyire álomvilágban?

Figyelt kérdés

A hétvégén majdnem belekeveredtem egy verekedésbe és majdnem ki is raboltak,természetesen a kezdeményezők etnikuma nem kérdés.


Szerencsére sikerült elmenekülnöm a környékről.


Utána , Budapesten ide járok (tanulni) a hülye balosok azt mondják , hogy azért mert biztos feszítettem meg én provokáltam , én voltam a hibás biztos....

Ezután képzelhetitek mekkora facepalm volt.


Ezek a balosok olyan álomvilágban élnek ,bűnpártoló az összes , majdnem rosszabbak , mint a kis kedvenceik.

El kellene őket vinni 1 hétre Avasra , akkor majd tanulnának az élettől 1-2 dolgot.



#liberalizmus #baloldal #bűnpártoló
2013. máj. 31. 18:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
45%

Tipikus balos hozzáállás:)

Valahogy szerintük mindig a magyarok keverik a bajt(ahh nem is rasszisták, h kollektíven elítélik a magyarokat), szegény cigányok meg csak önvédelemből rugdosnak, késelnek halálra embereket.

Főleg azt bírom, mikor a sztori az, h a hazafelé tartó 50 kilós egyetemista beleköt 5 cigányba és ők csak szintén önvédelemből megkéselik:)

Persze, hihető.

Az egy hét avasi látogatást én is támogatnám.

2013. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%
Jelenleg Magyarországon a cigány szavazata, is annyit ér mint a magyaré, a baloldalnak meg csak a szavazat számít.
2013. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

De érted , erőszakosan ragaszkodnak ahhoz miszerint én voltam a hibás ,pedig nem ők voltak ott.


Annyira szörnyű emberek.....ez a tudatlanság ,semmi élettapasztalat....egyszerűen borzalmasak.

2013. máj. 31. 18:57
 4/40 Antimod ***** válasza:
79%
Ez nem baloldal-jobboldal kérdés, egész Európában nyomatják a "kisebbségek szörnyű elnyomása" című dogmát, vegyítve némi rasszista felhanggal. Többnyire nincs igazuk egyébként.
2013. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
A libsiknek csak az a saját elképzelt kis világuk létezik, amit ők vizionáltak maguknak. Aki ellentmond nekik, az a szokásos módon nácirasszistafasisztatrappista, és fúj, monnyonle.
2013. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy meg ez a fő poén.

Elfogadásról, toleranciáról papolnak, közben meg, ha nem értesz velük egyet elhordanak mindenféle sz*rházinak:D

Nevetségesek:)

2013. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Ők egyébként jó környéken laknak , nem a milliomos negyedben de elég steril környéken.

Valószínű ezért ilyenek.

2013. máj. 31. 19:07
 8/40 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell bérrettegni. Egy alföldi kisvárosban nőttem fel, utána vidéki nagyváros majd Budapest következett, negyed évszázad alatt belém valahogy még egyszer sem kötött egy zsidányofil sem. Érdekes.


Egyszer törtek be hozzánk, egy színmagyar veszprémi bűnbanda, akik ebből éltek, míg le nem buktak utánunk nem sokkal. De ettől még nem hiszem, hogy minden betörő magyar vagy magyar (mert protip: a cigányok is magyarok)


Ettől még nem mondom azt, hogy senki másba sem kötöttek be, de tudom statisztikailag a helyén kezelni a dolgot, nem azt, amit a jobberek szajkóznak, hogy "jájájjj megtámadtak hát cigányterrorvankéremszépen".

2013. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%
Igen, akkor beszéljünk már arról, h mi a véleményed, h a cigányokat mindenhonnan hazazavarják, a magyarokat meg nem??:)
2013. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
60%
igen te provokáltad őket mert ki mertél menni az utcára miért nem voltál otthon és még valami ha kérnek tőled valamit a romák köteles vagy mindenedet odaadni és szépen megköszönni a romáknak csak esélyt kell adni és akkor ők bizonyítanak
2013. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!