Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot antiszemitának...

Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik azok tisztában vannak a szavak jelentésével? És meg is tudják magyarázni, hogy miért azok, amik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Spanyol inkvizícióól hallottál már?Ott békénhagyták a civileket hát nem mert vallási háborúban nincs ártatlan!

Plusz mint ahogy előttem egy értelmes leírta a vallás mellett az is a gond hogy ott van egy ország amit csak brahiból hoztak létre a fejesek és ez igen-igen szúrja a szemüket!

2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:

Akkor te meg tanuld meg, hogy a Palesztina szó az egy összefoglaló szó, mely olyan mint Kárpát-medence. Palesztina egy földrész, nem ország. A zsidók KAPTÁK azt a részt, melyet egyre jobban elfoglalnak. Ha nem tudsz róla semmit, könyörgöm, ne okoskodj!

A segélyszállításról is annyit, hogy azt már egy előző hozzászóló leírta.

Milyen jogokat kaptak? Ja tényleg, jogot kínhalált halni.

Ha valaki ennyire nem hiszi el, száánjon rá arra a kisfilmre 20 percet!

De ha képtelen vagy megnézni, hiába mesélem el neked, te úgyis lesz*rod, mert te nem hiszed el, csak amit a média kiokádik.

És, hogy Auschwitzra visszatérjünk. Auschwitz egy nagyon érdekes hely. De nem megyek bele, elég ha annyit mondok, a zyklon-b nem öl embert, nézzétek meg.

DE, mi Magyarok vagyunk, és amellett, ismétlem! amellett, hogy megemlékezünk a zsidóság tragédiájáról, emlékezzünk meg a számunkra sokkal fontosabb tragédiákról!

2013. jún. 18. 21:20
 33/90 anonim ***** válasza:
55%

Azért nézzük meg ezt a bizonyítást:


"11-es

Antiszemitizmus: miért lenne a párt antiszemita? Azért, mert elutasítja, hogy ahelyett, hogy a recski haláltáborba mennének a diákok osztálykirándulás címen Auschwitzba kell menniük megnézni azt, amit már 60 éve hajtogatnak, de azt, hogy mit csináltak a magyarokkal a kommunisták, a

hungaristák azt le se sz**ják..."


Ugyanúgy megemlékezünk mindkét áldozatra a mostanában összegrundolt megemlékezéseken a XX. századi diktatúrák áldozatai címén emlékeznek meg mindkét tragédiára. Ha másért nem ezért jár egy pirospont a Fidesznek.


A Jobbik meg tudtommal azért igen gyakran felszólal, hogy rengeteg vidéki iskolában már olyan luxus dolgokra nem telik, hogy fűtés, felújítás etc., de minden évben Lengyelországba turnéztatják a diákokat azért, amikor helyben is lehet a holokausztról vagy akár a szovjetek által meggyilkoltakról, halálra dolgoztatottakról.


Komolyan ehhez masszív idiotizmus kell, hogy ez csont nélkül benyeld.


"Vagy azért, mert kiáll az arabok mellett? Ugyanis ha nem tudnátok, oktalanul ölnek meg arabokat szórakozás céljábol az izraeliek palesztina területén, és így jutnak további területhez. Ha nem hiszitek, járjatok utánna ( http://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0)"


Csak békésen robbantgatnak ott az imádott arabjaid.

A konfliktus egy cseppet összetettebb ahogy a Jobbik próbálják beállítani.


[link]


De aggódhatsz az arabok miatt Szíriában, ahol egymást gyilkolják le az arabok, vagy Libanonban lévő menekülttábor, amelyhez képest a Gázai övezet maga az ígéret földje. De persze ebben a két országban jóval kevesebb a zsidó, értem én.


"Vagy talán azért, mert kérték, hogy a parlamenti kv-k vállalják fel kettős állampolgárságukat? Csak megjegyzem, hogy talán a mi Parlamentünk az egyetlen olyan, ahol nem vállalják fel. Ez óriási nemzetbiztonsági kockázat a számunkra. Izrael parlamentjébe nem lehet olyan ember kv aki kettős állampolgár."


Oké és saját bevallás alapján nyilatkozzanak a hazug bal és nemzeti mázas ballibek, vagy a nemzetköz karvalytőke által dróton rángatott kormány által felügyelt NBSZ adataira lennétek kíváncsiak?


"Rasszista:

Miért rasszista?

Mert kimondja, hogy igenis van cigánybűnözés? Ha vidéken éltek akkor tudjátok, hogy van, de ha egy nagyváros közepén, akkor fogalmatok sincs, hogy miről beszélünk."


A szokásos "költözz le vidékre" mantra, olyan unalmas már. Valamint miért nem elégedik meg a drágalátos pártod a bűnözés visszaszorításával? Mennyivel segíti a probléma megoldását, hogy kimondja van cigánybűnözés? Netalán valami csöppet sem rasszista módszerhez szükséges a cigány és nem cigány bűnözés megkülönböztetése? Vagy mire jó?


A cigánybűnözésről amúgy:


[link]


"Hogy nem mered elengedni a kislányod az utcába, mert a szomszédét tegnap erőszakolták meg, a rokonod fiát meg egy hete késelték meg. Nekem ne beszéljetek olyanról, hogy nincs ilyen."


Meg kiirtották tegnap az egész családot, még én sem éltem túl... A bűnügyi statisztikák nem növekedtek drasztikusan a nemi erőszak meg a gyilkolás rubrika nem épp olyan amit szépíteni lehet. Már csak az oly sokat szidott információs társadalom miatt sem.


Ja és egyetértek a szilvásbukta azért már tényleg túlzás...

2013. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező:

Tudom hogy a zsidók kapták de a többi környékbeli országnak épp ez a baja és ezért nem bírják őket és ezért van a gázai övezet is de mindegy nincs köze ehhez a témához!

A másik meg az hogy hogy lehet ilyen h*lyeséget mondai hogy a Zyklon-b nem öl embert?Miért próbáltad már mert hidd el belehalsz!

2013. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:

A windows média szerkesztőjével 5 perc alatt csinálok róla videót, hogy igazából Vona Gábor a földönkívüli kukac a Men in Balckből? Akkor mit csinálsz? Elhiszed és hívod a 911et, hogy adják J meg K ügynököt?

Az elméd alaposan át van mosva, mert az hiszed el amit akarsz, és nem azt ami racionális. Le kéne szoknod róla, hogy a zsidóság a sötét oldal és te egy Jedi vagy.

Hogy a hasonlatban maradjak nagyon is Izrael a Jedi ebben a kérdésben.

És még mindig nem élnek ott arabok...

Az a fal pedig tudod hol van és tudod mi az egyáltalán?

Az a fal nem más, mint a Ciszjordánia Izrael HATÁRVONAL, amit egyébként tudod kik erősködtek ki? Bizony... Autonómia, választások tudod... Amit nem akar befogadni az agyad.


Olyan meséket meg ne higgy már el, hogy hajnali kettőkor dózerólnak palesztin telepöléseket. Ez egyszerűen annyira nem logikus, hogy nem is tudom, hogyan hiheted el?

Hajnali kettőkor ember... Ott is éjjel van hajnali kettőkor, még a gonosz zsidók is aludni szoktak olyankor. Na meg dózerólgatnak ám akármit akármikor. Egészen biztos vagyok benne, hogy volt egy kis csalafintaság amit elfelejtettél megemlíteni.

2013. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
Azért halkan jegyezném meg, hogy a telepépítések ellen még az USA kormánya is felszólalt. Ha a közismerten Izrael barát USA sem nézte jó szemmel akkor kétlem hogy fair módon járna el Izrael...
2013. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
Egyébként a gázkamrákban nem feltétlenül kellett Zyklon-B-t használni, elég a közönséges kipufogógáz is. Persze Zyklon-Bvel is lehet ölni, csak kétlem, hogy néhány alkalomnál többször ezzel öltek volna. A kipufogógáz sokkal olcsóbb és racionálisabb eszköz a tömeges megsemmisítésre.
2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
64%
Palesztina egy földrész :D...
2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 A kérdező kommentje:

Kedves 33-as, te mondasz engem hülyének, de igazából te nem látod be a dolgokat. Te nem bírod bevenni az agyhelyedbe, hogy nem a zsidók a rosszak, a zsidókkal semmi bajom/bajunk nincs!

A cionizmus vallói, akik általában zsidó származásúak, természetesen. Általában a nácizmus vallói is németek voltak ugyebár.

De hiába mondom, hogy ott a film, benne van amiket elmondtam Palesztináról, te nem nézed meg, mert akkor rájönnél, hogy valóban mi történik ott. Igen, van ennél 1000X rosszabb hely, s konfliktus. Róluk is lehetne beszélni, őket is elítélem. De konkrétan most a Palesztin problémáról beszéltünk.

De én mostmár nem vagyok hajlandó többet visszaírni a válaszodra, mivel értelmetlennek látom, hogy elmondjam neked az igazat. Túl késő van már ehhez.

És a vidékes dologról meg.. Én lakok vidéken, nem te! Ne te mondd márm eg, hogy hogy lehet a rövidnadrágot kitérdepelni.

Szóval, tied a végső szó, vedd ezt egy bóknak.

Kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától..

2013. jún. 18. 21:35
 40/90 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A videó kamu és ezt onnan tudom hogy nagybátyám a honvédségnél szolgál és már 5-ször volt Palesztina területén!

2013. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!