Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot antiszemitának...

Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik azok tisztában vannak a szavak jelentésével? És meg is tudják magyarázni, hogy miért azok, amik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim válasza:
jó van akkor mind1 ... te jobban értesz hozzá mint én hagyom is :D további jó estét :)
2013. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
Amúgy jobb is ha hagyod mert a 2. vh után a régi határokat állították vissza!
2013. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:

" ,hanem máshol a világban tüntettek a Jobbik ellen!!!Gondolom tudod,hogy Rómában lekapcsolták a Colosseum világításáta holokauszt nemzetközi világnapján.Eztudod mekkora szégyen a magyaroknak?"


Az kb. vihar volt a biliben. Szerintetek érdekli az olaszok többségét, vagy más országokban hogy mi van itt? Pont lesz.rják, ráadásul ennyi erõvel mi is lekapcsolhatnánk valahol a villanyt ilyen okkal! Csak az ilyrn rettegõket mint titeket.



A kérdésre válaszolva, igen lehet, hogy ilyenek, kb. mint, hogy a többi hungarofób és nem érdekli a pórnép sorsa òket (csak a kedvenceiteké)

Akkor kire érdemes szavazni, ha lenne értelme egyáltalán?

2013. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
Igenis többet vettek el a második világháború után. Szám szerint 3 faluval! Írtam az előbb, hogy ne magyarázd meg az ökörségeidet mert csak rosszabb lesz!
2013. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
De bakker 3 falu semmi én most a nagy területekről beszélek mint Erdély,Székelyföld stb!Az a 3 falu nem oszt nem szoroz a régi határokat állították vissza az a 3 falu pedig átcsúszott!
2013. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:

Magyarán csaknem a régi határokat állították vissza ...

A trianoni békeszerződés visszaállítása az a trianoni békeszerződés visszaállítása, ami ennél több az már nem a korábbi állapot...

Három falu neked lehet, hogy semmi. Bőkezű vagy öreg :D

Ne magyarázd mondtam már :D

2013. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
Hát 3 falu sztem semmi világszinten nézve!Amúgy jó lenne ha nem te akarnád megszabni mikor és mennyit magyarázzak oké?Egy senki vagy te ahhoz és nem szeretem ha a senkik próbálnak nekem parancsolni!
2013. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:

Világszinten? Kit érdekel a világpolitika amikor mi Magyarországon élünk? Ha a két korea között mozgatnak 3 falut azt speciel letojom, mert az világviszonylatban kevés, viszont a hazánkról ne világviszonylatban gondolkozzunk....

Én nem megszabni akarom hogy mit meddig magyarázz csak már kínos volt a számos tárgyi és szövegértelmezési tévedésed, ezért a te érdekedben szóltam hogy inkább ne pörögj a témán mert helytálló megjegyzésed még nem volt. Elnézést kérek, magyarázz nyugodtan legalább lesz mit kijavítanom amíg bele nem fáradok :D

2013. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
Igen sok hibám és mi?z hogy letojok 3 falu?És akkor mivan?Lehet hogy magyar vagyok és ezért aggódnom kéne 3 falun de tudod mit nem aggódok mert megértem az okát és úgy érzem megérdemeltük!
2013. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:

Mondtam hogy a magyarázkodásba beletörik a bicskád. Ahogy korábban írtad vesztes félként megérdemeltük.

Az én olvasatomban Ausztria-Magyarország volt a vesztes fél. Valahogy mégis csak minket ért ilyen méretű büntetés. Ausztria vesztett a törzsterületből de minimális mennyiségben. Németország szintén.

Kéne aggódnod 3 falun jól mondod. Ezt a 3 falut végképp nem érdemeltük meg hogy elszakítsák. Ahogy korábban írtad magyarok által gyéren lakott területekről van szó. Hát nem! Szlovákiában nem véletlenül rendezték át a közigazgatási határokat...

Igen sok hibád van de akkor ne legyél rá büszke és ne kérj újabb helyreigazítást a sok sebből vérző hozzászólásaiddal.

2013. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!