Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot antiszemitának...

Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik azok tisztában vannak a szavak jelentésével? És meg is tudják magyarázni, hogy miért azok, amik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 MolotovPunk ***** válasza:

Nem magával a párttal van a baj amúgy.Elég magát a szavazó táborukat meg nézni.Sok érdekes tudatlan figura van ott köztük.

Ismerőseim között is van egy srác,aki szerintem életében nem olvasta el teljes programját a jobbiknak,mégis azt élteti.

Ateistából is rengeteg van a szavazó táborában,miközben a kereszténységet hirdeti agyba főbe (maga a párt.)

(Mondjuk ez nem a párt hibája.)

Nekem ezért nem hiteles a Jobbik.Szavazóinak jó fele nagyon égő,ráadásul azt sem tudják,mit képviselnek.

2013. jún. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:

MolotovPunk, az általad leírt hozzáállás melyik pártról nem mondható el? Az emberek fele az országban tanulatlan söpredék. Mi erre a legjobb bizonyíték? Az kérlek hogy 4 évente visszaültetik az előzőleg megbukott kormányokat!!!!

A Jobbik szavazói legalább nem szenvednek retrográd amnéziában. Sokan nem olvasták el a programjukat, köztük én se ellenben minden megszólalásukat figyelemmel követem. Na jó ez sem igaz a programjuk jelentős részét elolvastam.

A pártok szimpatizánsainak a fele ténylegesen nem tudja mit képviselnek, pusztán hőbörögnek a mostani kormány miatt. De a hőbörgők fele viszont azt se tudja miért hőbörög. Csak nem lett földi paradicsom 4 év alatt és ezt nem képes feldolgozni. Ha azt nézed hogy az egyetemi értelmiségnél a Fidesz és a Jobbik vezet akkor lehet rájönnél, hogy a másik része a támogatójuknak viszont az értelmiség!!!!

2013. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:

a colosseumos témához: "rengetegen" voltak:

[link]

a nő meg a polgármester azt se tudta mi a Jobbik csak amit elmondtak neki. Apropó polgármester: korábban fasiszta volt:

[link]


csak a balosok kavarták fel a biliben a trutyit. Közben pont senkit sem érdekelt. Az olaszokat meg főleg nem.

2013. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:

"A városvezetőt is kérdezték helyszínen tartózkodó kollégáink, ismeri-e a Jobbik programját, nem kicsit feszengett, kitérő választ adott, összességében az derült ki, hogy nem is ismeri annak a pártnak a programját, aki ellen tiltakoznak."


Valójában a Jobbik szavazói sem ismerik azt a programot, vagy legalábbis nem értik, ha kiállnak mellette.

2013. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
44%

"Ha azt nézed hogy az egyetemi értelmiségnél a Fidesz és a Jobbik vezet akkor lehet rájönnél, hogy a másik része a támogatójuknak viszont az értelmiség!!!!"


Akárhány felkiáltójelet is írsz oda, ez akkor is CSÚSZTATÁS.

1. Az a friss felmérés, amire a jobbikosok annyira szeretnek hivatkozni mostanában, kizárólag a BIZTOS PÁRTVÁLASZTÓK körében készült, tehát közel sem fedi le az egyetemisták összességét.

2. A felmérés szerint a 2. helyen az LMP áll, 4% különbséggel; és így 5%-kal megelőzte a Fideszt, tehát népszerűbb.

Részletek itt:

[link]


-------


A kérdésre: Igen, tisztában vagyok a szavak jelentésével. És meg is tudom magyarázni, hogy miért azok, amik.

Például ez egy nagyon jó illusztráció a jobbikos "kemény mag"-ról:

http://www.youtube.com/watch?v=1x6SooVNyS8

Ezért nevezik őket annak, aminek.

2013. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 MolotovPunk ***** válasza:
Figyelj nekem vannak egyetemista ismerőseim,barátaim.Elmondom neked kevés köztük a Jobbikos,előfordul,de nagyon ritka.Aki pedig egyetemistaként tényleg Jobbikot képviseli személyében,az legalább mond igazi érveket miért pártolja őket,nem csak kiabál,mint a jobbik legtöbb átlag szavazója(Bár hozzáteszem,ritka az olyan,mint a fehér holló.)többi egyetemista vagy közép jobb oldali meg van néhány bal oldali is,és liberális is,egyébként utóbbiból eléggé sok van,tapasztaltam.
2013. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
9%

Ugye nem baj balosok ha én is a pártjaitokat a hõzöngõ kétbites hungarofóbokkal és nem túl mûvelt, unatkozó, fröcsögõ sokszor nyugger hiveivel azonosítom? :)


Ha már videóval is vannak a dolgok szemléltetve.

2013. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:

A kérdés a Jobbikról szól, nem a baloldali pártokról. Ez bizonyára elkerülte a figyelmedet.

Az is egy elég jó mutató az itteni jobbikosokról, hogy a kérdésre válaszoló, és egy tévedést javító, linkkel alátámasztott válaszomat csak lepontozni tudják. Mintha a piros pacsi helyettesíthetné az érveket...

2013. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
0%

" Akérdés a Jobbikrólszól, nem a baloldali pártokról.Ezbizonyáraelkerülte a figyelmedet.

Azis egy elég jó mutató az itteni jobbikosokról, hogy a kérdésre válaszoló, és egy tévedést javító, linkkel alátámasztott válaszomatcsak lepontozni tudják. Mintha a pirospacsihelyettesíthetné az érveket..."


Na és akkor mivan? Ezek szerint igaz, fõleg tõled még értelmes dolgot nem nagyon olvastam, akkor vagy ilyen aktív ha a kedvenceidet véded, úgyhogy feleslegesen okoskodsz!


Milyen "mutatóról" beszélsz? :D A hozzád hasonlóak ugyanezt csinálják, és az mégsem tûnik fel! :)

Amúgy meg engem eleve nem nagyon érdekel az ilyen pontozósdi, mert az ilyenek mint te "adják" a %-okat is pl. Errõl ennyit!

2013. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:

"Mintha a piros pacsi helyettesíthetné az érveket..."


Ez jellemző sajnos az egész gyakorira, hogy őszinte legyek én le is tiltanám ezt a funkciót és csak az épp aktuális kérdezőnek engedném meg, hogy értékeljen, hiszen ő tette fel a kérdést, számára fontos a válasz, nem a kósza kommentelőknek.

2013. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!