Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot antiszemitának...

Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik azok tisztában vannak a szavak jelentésével? És meg is tudják magyarázni, hogy miért azok, amik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem fordul vérre menő vitába Izraelről egy kérdés, ami egyébként arról szól, hogy a Jobbik nem antiszemita...
2013. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:

A Jobbik-szavazók mintegy harmada volt mszp-szavazó.

Ez tény.


Nomármost több százezer volt MSZP-szavazót szélsőjobboldalisággal vádolni, több, mint fura...



"Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik..."


Na és ha az, akkor mi van?

Elvileg mindenki azt gondol, amit akar.

2013. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől, most nézem, hogy milyen hülyeséget írtam, hogy a zyklon-b nem halálos.

Olvastam itt minden hülyeséget közben, annyit akartam csak, hogy a gázkamrák falaiban kimutatható lett volna a zyklon-b cián maradéka, de sehol nem találták.

42-es, egyik eszme sem normális, főleg a szilvásbukta. Na, de komolyan, egy köztársaságban, egy XXI. századi országban nem elfogadható egyik eszme sem.

2013. jún. 18. 21:53
 44/90 anonim ***** válasza:

Én se érek rá ennyi hülyeséget cáfolni, mégis belekezdek


"A cionizmus vallói, akik általában zsidó származásúak, természetesen. Általában a nácizmus vallói is németek voltak ugyebár."


Mindjárt más a helyzet. Nem a zsidókkal van bajod, hanem a zsidó állam létezésével, illetve hogy a zsidók egy része (hisz ki mást tehetné) uralja a világot.


"De hiába mondom, hogy ott a film, benne van amiket elmondtam Palesztináról, te nem nézed meg, mert akkor rájönnél, hogy valóban mi történik ott."


Láttam a filmet és különbet összehozok neked egy óra alatt bármilyen témában. Tele van tárgyi tévedésekkel és csúsztatással.


"Igen, van ennél 1000X rosszabb hely, s konfliktus. Róluk is lehetne beszélni, őket is elítélem. De konkrétan most a Palesztin problémáról beszéltünk."


Közölhetnéd a pártoddal is ezt. Szerintük ennél borzalmasabb terrorakció nem létezik. Vagy te hallottál tőlük nyilatkozatot a libanoni palesztinok sorsának tarthatatlanságról, vagy épp a szírekéről?

2013. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:

"Nem a zsidókkal van bajod, hanem a zsidó állam létezésével, illetve hogy a zsidók egy része (hisz ki mást tehetné) uralja a világot."

Nem én állítottam.



Éntőlem létezhetnek, de akkor kultúráltan éljenek, becsüljék meg egymás életét, és a zsidók ne törekedjenek arra, hogy egész Palesztinát uralják.

Izrael állammal egyetlen problémám van: olyan vegyi és egyéb fegyvereket használ, melyek be vannak tiltva, és titkolják. A szabály szerint ezekkel a fegyverekkel nem rendelkezhetnének, de ők mégis bevetik. De mindegy mondtam, térjünk vissza az eredeti témához.

Az meg, hogy a Jobbik nem foglalkozik más külföldi problémával nem baj. Palesztinával se nagyon foglalkozik. Nekik az a dolguk, hogy velünk, magyarokkal foglalkozzanak, a mi érdekeinket szolgálják, ezért szavaztunk rájuk.

2013. jún. 18. 22:07
 46/90 anonim ***** válasza:

Pont, hogy Palesztina akarja egész Izraelt... És egyébként NEM használnak vegyi fegyvereket...

Szerinted azért adtak a zsidók a palesztinoknak saját kezet Ciszjordánia meg Gáza felett, hogy majd jól elvehessék és a pofijukba dörgölhessék?

2013. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:

első 20 másodperc: http://www.youtube.com/watch?v=xqCdBcae9Ug

És nem jogos, hogy paleszitna akarja izraelt?

Te nem akarod visszakapni az elcsatolt területeket a szomszédos országoktól?

2013. jún. 18. 22:16
 48/90 anonim ***** válasza:
36%

Én pl nem akarom az elcsatolt területeket

1:Jogosan vették el hisz vesztesek oldalán voltunk

2:Gazdaságilag nem bírnánk

3:Annyira sok törzsgyökeres magyar már nincs azokon a területeken max Erdélyben!

2013. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:

Csakhogy sosem létezett olyan, hogy Palesztina... A palesztin nép sincs még 100 éves. Mondhatnám, hogy nagymamám idősebb, mint a palesztin nép, hogy klasszikust idézzek.

Ezt a vidit meg felejtsd már el, olyan szinten tele van tévedésekkel, hogy már az is hazugság amit kérdez.

2013. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:

Jogosan? Ekkora területet? Csupán Erdély nagyobb, mint a mai Magyarország területe.

Nem azt nézték, hogy milyen létszámmal éltek ott románok, tótok, stb, hanem csupán arra ment ki a játék, hogy egy gazdaságilag gyenge országot hozzanak létre, mivel a rengeteg nyersanyagunk oda lett, ami maradt az csak a termőföld, amit pénteken el is ad a fidesz.

Egyébként ez már egy másik film, ezt a BBC készítette, és ott elmondják, hogy milye van Izraelnek.

2013. jún. 18. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!