Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot antiszemitának...

Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik azok tisztában vannak a szavak jelentésével? És meg is tudják magyarázni, hogy miért azok, amik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:

@ 81.:


Én főleg a Tudományok kategóriában írok, érdekes módon még ott is sokszor előfordul a "hang nélküli lepontozás". A kérdezők jó része viszont nem is nagyon szokott pontozni. Persze az egy egészen más közeg, mint a Politika; kamu kérdések vannak, de direkt provokatívak igen ritkán. (Itt szerintem a jogi és egyéb ártatlan kérdéseken kívül a többinek legalább a fele szándékosan vitaindító; holott az oldal eredeti célja nem ez volt.) Szóval nem tudom, melyik lenne a jobb megoldás; de az biztos, hogy sok tökfej szaladgál errefelé.


@ 80.:


"Na és akkor mivan?"


Az alacsony értelmi színvonalat vagy a jellemgyengeséget mutatja, semmi más nincs.


"fõleg tõled még értelmes dolgot nem nagyon olvastam"


Ez a te megítélésed, engem meg pont nem érdekel, hogy te mit gondolsz.

De biztosíthatlak, hogy még én sem olvastam tőled értelmes dolgot. (Ez meg valószínűleg téged nem érdekel, úgyhogy kvittek vagyunk. :D)


"akkor vagy ilyen aktív ha a kedvenceidet véded"


Pontosan 4 nappal ezelőtt a te egyik hasonló kötözködős megjegyzésedre válaszoltam, hogy NINCSENEK kedvenceim. Talán nem olvastad el, vagy a memóriád pocsék, esetleg szándékosan szajkózod megint ugyanazt?

Tessék, idézem:


32. válasz (a tiéd): "Az mind szép és jó amit elõadsz, csak azért skatulyázza be a nép a kedvenceidet, mert rosszak a tapasztalatok, és nem csak itt!"


37. válasz (az enyém): "A probléma már ott kezdődik, hogy SZERINTED a "kedvenceim". Pedig NEM. Nekem egyetlen nép vagy nemzetiség sem a "kedvencem", mert EGYÉNEKBEN gondolkodom."

Pontosan innen idéztem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..


<Milyen "mutatóról" beszélsz? :D A hozzád hasonlóak ugyanezt csinálják, és az mégsem tûnik fel! :)>


Hülyeség. Én soha nem szoktam _igazolt_ statisztikai adatokat lepontozni, vagy egy-egy választ csak azért, mert nem tetszik, hogy eltér az én véleményemtől.


"Amúgy meg engem eleve nem nagyon érdekel az ilyen pontozósdi"


Ahaaa... UGYANABBAN a kérdésben nyávogtál a pontozás miatt, lásd a 34. sz. alatti válaszodat: "Azt látom, hogy lepontozás megy neked és a hozzád hasonló lapítóknak! :D"


Ezzel kapcsolatban is reagáltam a 37.-ben, idézem:

"Elöljáróban annyit, mivel többen is panaszkodtatok a lepontozásra, hogy esetleg ha megnézitek az én válaszaimat, ezt láthatjátok: 18, 41, 34, 31, 23, 29; de biztos azt is én pontoztam le magamnak... :D "


Na, ennyit erről.

2013. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
0%

Ja, gondolom te meg a magas jellem éllovasa vagy ugye? :D Ugyan már!


" el, vagy a memóriád pocsék, esetleg szándékosan szajkózod megint ugyanazt?"


Azért ettõl függetlenül kb. minden kérdéshez ugyanazokat írod.


" Hülyeség. Én soha nem szoktam _igazolt_ statisztikaiadatokat lepontozni, vagy egy-egy választcsak azért, mertnem tetszik, hogy eltér az én véleményemtől."


Nem hülyeség, még ha állításod szerint te nem pontozgatsz (amit nem hiszek) attól még úgy mûködik, hogy mindenki a tetszése szerint (eszméje) pontoz ha már szóba hoztad, és amúgy tényleg nem nagyon érdekel, mégis téged jobban idegesít ezek szerint. :) Csodálkozom, hogy most vetted csak észre!


2. Nem nagyon veszem komolyan az oldalt, mert hát nem az. :)


" 37.válasz (az enyém): "Aproblémamár ott kezdődik, hogy SZERINTEDa "kedvenceim". PedigNEM.Nekem egyetlen nép vagy nemzetiség sem a "kedvencem", mert EGYÉNEKBENgondolkodom."

Pontosan innen idéztem:"


Ennek ellenére valahogy mégsem igaz, mert a magyarozásnál kikötsz, olvasható is a linkelt kérdésnél írott válaszaidba, szóval ez egy hazug csúsztatás, hogy az "egyén érdekel"!

Na azért is jött a "pontozás-dolog", mivel érdemlegesen nem nagyon tudtad megcáfolni, hogy miért is nincs úgy ahogy többek között az én "kötözködõs megjegyzésem", miért nem tanulnak, satöbbirõl szól. A féloldalnyi értelmetlen szóf.ás meg nem kimondottan érdekel, és alapból sokan végig sem olvassák.

2013. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:

Látom, a duma meg a kavarás nagyon megy neked...


"Azért ettõl függetlenül kb. minden kérdéshez ugyanazokat írod."


Ez pl. totál nem igaz.


"Nem hülyeség, még ha állításod szerint te nem pontozgatsz (amit nem hiszek)"


NEM ezt állítottam.

Olvasd el még egyszer, de most értelmezve:

"Én soha nem szoktam _igazolt_ statisztikai adatokat lepontozni, vagy egy-egy választ csak azért, mert nem tetszik, hogy eltér az én véleményemtől."


"Ennek ellenére valahogy mégsem igaz, mert a magyarozásnál kikötsz, olvasható is a linkelt kérdésnél írott válaszaidba, szóval ez egy hazug csúsztatás, hogy az "egyén érdekel"!"


Először is: válaszaidbaN.

Másodszor: süket szöveg, vagy a te szavaiddal élve "hazug csúsztatás". Idézni nem tudnál, hogy én hol és mikor "magyaroztam".


"A féloldalnyi értelmetlen szóf.ás meg nem kimondottan érdekel, és alapból sokan végig sem olvassák."


Ez a te hibád és a te problémád, meg a hozzád hasonlóké, hogy 20-30 sornál többet képtelenek vagytok végigolvasni, és még azt a pár sort sem értitek pontosan.

Azt tényleg leírtam már két kérdésnél is, hogy Magyarországon szakértői becslések szerint a lakosság 25-30%-a funkcionális analfabéta. Sajnálatos tény, de ez van.

2013. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:

"Magyarországon szakértői becslések szerint a lakosság 25-30%-a funkcionális analfabéta. Sajnálatos tény, de ez van."


Ha meg nem sértelek, kaphatnék erről egy forrást?

2013. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:

" Előszöris: válaszaidbaN.

Másodszor: süket szöveg, vagy a te szavaiddal élve "hazug csúsztatás".Idézni nem tudnál, hogy én hol és mikor "magyaroztam"."


Nem-e? Azért az egyik válaszolóval kapcsolatban nagyon gyorsan kibukott nálad a szokásos "mélymagyarozás, nagymagyarozás", persze telóról most nem fogok idézgetni, mert amúgy is jóval kényelmetlenebb minden így.


" Eza te hibádés a te problémád, meg a hozzád hasonlóké, hogy 20-30sornáltöbbet képtelenek vagytok végigolvasni, és még azta pársort sem értitek pontosan.

Azt tényleg leírtam már két kérdésnél is, hogy Magyarországon szakértői becslések szerint a lakosság 25-30%-afunkcionálisanalfabéta. Sajnálatos tény, de ez van."


Nem az enyém, hanem azé', hogy a sok mese nem igazán érdekel, és sokan másokat srm akik naponta megtapasztalják azokat amiket te felháborodottan elkezdesz személyeskedni, és igazából kitérsz elõlük. Attól még van ellenpélda is azokra, csak az a kevesebb!


Egyébként azt tudod, hogy ez az állítólagos % nem kis részben honnét tevõdik össze? :D Feltéve ha igaz, van rá hivatalos bizonyítékod, mint amiket általában másoktól igen szerettek követelni. Ez úgy néz ki rátok nem vonatkozik!


" Látom, a duma meg a kavarás nagyon megy neked..."


Hát akkor kvittek vagyunk! :)

2013. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:

@ 85.:


<"Magyarországon szakértői becslések szerint a lakosság 25-30%-a funkcionális analfabéta. Sajnálatos tény, de ez van."


Ha meg nem sértelek, kaphatnék erről egy forrást?>


Akár többet is. :)

Parancsolj:


"A magyar felnőtt népesség 25-30 százaléka funkcionális analfabéta, az OECD adatai szerint pedig minden negyedik magyarnak gondot jelent az olvasás és az olvasottak megértése, mondta el Steklács János, a Magyar Olvasástársaság elnöke."

[link]


"Habár Magyarország az előző évek felméréseihez képest jobban teljesített 2009-ben, elégedettek nem lehetünk. A magyar tanulók 12 ponttal értek el jobb eredményt a szövegértési teszteken, így az országok versenyében Magyarország már a középmezőnyben foglal helyet. Finnországhoz képest azonban még így is 65 pontos lemaradással kell számolnunk. (...)

Talán meglepő, de a PISA-eredményeink sokszor hajszálpontos egyezést mutatnak az Egyesült Államokban végzett felmérésekkel: mindkét országban a megkérdezett diákok 17,6 százaléka tekinthető kifejezetten alacsonyan teljesítő, gyenge olvasónak. Ezek a gyerekek nem értik az olvasott szöveget, nem tudják kiemelni a lényeget, és képtelenek az olvasott szöveg alapján következtetéseket levonni."

[link]

(Ebben a cikkben sajnos vannak pontatlanságok, de érdemes elolvasni.)


"Minden ötödik, de inkább minden negyedik magyarnak komoly gondjai vannak az írással, olvasással és az elemi számolással - mondta az [origo]-nak Nemesné Kis Szilvia, a kaposvári egyetem tanára, aki tíz éve kutatja az illiterációt: ez a funkcionális analfabetizmus hivatalos elnevezése. Ők azok az emberek, akik olvasni ugyan tudnak, és felismerik a számokat, egy leírt szöveget megérteni mégsem képesek, vagy a mindennapi élethez szükséges egyszerű fejben számolási műveletek is kifognak rajtuk."

[link]


Jó olvasást. :)


-------


@ 86.:


<Nem-e? Azért az egyik válaszolóval kapcsolatban nagyon gyorsan kibukott nálad a szokásos "mélymagyarozás, nagymagyarozás", persze telóról most nem fogok idézgetni, mert amúgy is jóval kényelmetlenebb minden így.>


Elég gáz, hogy mindig erre hivatkozol, ha valaki bizonyítékot kér tőled az állításaid alátámasztására...

Csak egy példa egy másik kérdésből:


<"Kivele, hol van az a példa?(Egye fene, elfogadok kuruc.infós linket is, máshol "úgysem írják le az igazságot".)"


Pl hallottad a konyári esetet? Ha a magyarokról nyilatkoznak így az senki szerint nem felháborító, úgyhogy errõl ennyit, csak telón nem fogok keresgetni példákat.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.

# 41/44 06-17 22:50>


Forrás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__447..


A tisztelt érdeklődőknek ajánlom az egész kérdés végigolvasását. :)


"Nem az enyém, hanem azé', hogy a sok mese nem igazán érdekel, és sokan másokat srm akik naponta megtapasztalják azokat amiket te felháborodottan elkezdesz személyeskedni, és igazából kitérsz elõlük. Attól még van ellenpélda is azokra, csak az a kevesebb!"


Igazán leszokhatnál már a hazudozásról. Soha nem tagadtam le, hogy vannak problémák.

Pontosan te nem akarod elhinni mások tapasztalatait, lásd most is.


"Egyébként azt tudod, hogy ez az állítólagos % nem kis részben honnét tevõdik össze? :D Feltéve ha igaz, van rá hivatalos bizonyítékod, mint amiket általában másoktól igen szerettek követelni. Ez úgy néz ki rátok nem vonatkozik!"


A linkeket te is elolvashatod, hajrá.

És ismétlem: pont te vagy az, aki linkek nélkül jártatja a száját össze-vissza, mint látható itt és a hivatkozott másik kérdésnél is.


"Hát akkor kvittek vagyunk! :)"


Egy túrót. Ebből és a másik kérdésből is látszik, hogy itt egyedül te kavarsz.

65-ös, 65-ös, minek is jársz te ide? :P

2013. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:

" Eléggáz, hogy mindig errehivatkozol, ha valakibizonyítékot kér tőled az állításaid alátámasztására...

Csakegy példaegy másik kérdésből:"


Akkor mire kellene? Bár ezek szerint hozzád még nem jutott el a mobilnet híre. Meg az olyan okostelefonoké. :D Bár tõlem aztán azt gondolsz amit akarsz.


Viszont ahhoz képest, hogy állításod szerint jobb dolgod is van, mégis itt válaszolgatsz, meg listázod más írásait, a veled ellentétes véleményût is "lemunkanélkülized", aztán lehet nem az, így te is általánosítottál, véleményeztél valakit ismeretlenül, pedig elméletileg ellene vagy az ilyesmiknek. :P


"Egytúrót. Ebbőlés a másik kérdésből is látszik, hogy ittegyedül te kavarsz.

65-ös, 65-ös, minek is jársz te ide? :P"


Ezt én is kérdezhetném, amúgy meg szerintem rám tartozik, hogy miért. :)

Meg hát meggyõzni úgysem fogsz tudni, szóval ennek már sok értelme nincs is. :D


"Pontosan te nem akarod elhinnimások tapasztalatait,lásdmost is."


Akkor erre is másolj már be valamit, látom nagyon ráérsz! :)

Különben attól, hogy láttam, találkoztam pozitív példával (bizony ám) volt részem rosszban is (ez több volt) meg láttam, így inkább te nem akarod azoknak a tapasztalatait elfogadni akiknek netalán a rossz példákból van több tapasztalata.

Ehhez meg nem kell idézgetni, leszûrõdik, hiába állítasz mást!



Én egyelõre ennél a kérdésnél befejezem ezt, majd ki tudja egy másik kérdésnél folytatjuk, vagy kezdjük elõrõl, ennek már így nincs értelme! :D (De nehogy azt hidd, "megadom magam", csak nekem is lenne jobb dolgom ettõl.)

2013. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:

"Bár tõlem aztán azt gondolsz amit akarsz."


Azt gondolom, ami pontosan látszik a válaszaidból: csak irkálsz, de az állításaidra nem tudsz bizonyítékokat felmutatni.


"Viszont ahhoz képest, hogy állításod szerint jobb dolgod is van, mégis itt válaszolgatsz, meg listázod más írásait, a veled ellentétes véleményût is "lemunkanélkülized", aztán lehet nem az, így te is általánosítottál, véleményeztél valakit ismeretlenül, pedig elméletileg ellene vagy az ilyesmiknek. :P"


Ha figyelmesen elolvastad volna az ő 35. sz. alatti válaszát az általam már belinkelt kérdésben, ahova te is többször írtál, pl. közvetlenül előtte, a 34. sz. alatt, akkor tudhatnád, hogy Ő MAGA állította, hogy ÉPP MUNKÁT KERES. Vissza lehet nézni...


"Meg hát meggyõzni úgysem fogsz tudni, szóval ennek már sok értelme nincs is. :D"


Ó, én már elég régóta és elég jól ismerem a hozzád hasonló gondolkodásúakat ahhoz, hogy tudjam, titeket soha semmiről nem lehet meggyőzni. (Ezt is leírtam már néhányszor. :D)

Bár azért szerencsére volt már néhány kivétel is.


<Pontosan te nem akarod elhinni mások tapasztalatait,lásd most is.

"Akkor erre is másolj már be valamit, látom nagyon ráérsz! :)">


Annyira nem érek rá.

És teljesen felesleges bemásolni a 86. sz. alatti válaszodat, ami ugyebár ezen az oldalon van, csak vissza kellene olvasnod... Egyébként elég gáz, hogy az előző válaszodra sem emlékszel...

(Azt írtad, a sok mese nem igazán érdekel; keresd csak meg szépen. :D)


"Különben attól, hogy láttam, találkoztam pozitív példával (bizony ám) volt részem rosszban is (ez több volt) meg láttam, így inkább te nem akarod azoknak a tapasztalatait elfogadni akiknek netalán a rossz példákból van több tapasztalata.

Ehhez meg nem kell idézgetni, leszûrõdik, hiába állítasz mást!"


Neked valami iszonyatosan rosszul működik a szűrőd, ha a határozott kijelentéseim ellenére, miszerint elfogadom mások tapasztalatait, neked mégis más szűrődik le. Tisztíttasd ki. :D


"Én egyelõre ennél a kérdésnél befejezem ezt, majd ki tudja egy másik kérdésnél folytatjuk, vagy kezdjük elõrõl, ennek már így nincs értelme! :D (De nehogy azt hidd, "megadom magam", csak nekem is lenne jobb dolgom ettõl.)"


Ezt is ismerem, nem lepett meg: hiába minden, ti akkor sem vagytok hajlandók beismerni a tévedéseiteket, ill. módosítani az álláspontotokat. Pedig nem az a nagyobbik baj, ha valaki téved/hibázik, hanem az, ha nem hajlandó ezt beismerni.

A "jobb dolgod" meg láthatóan neked is az, hogy irkálsz egész nap a GYK-n, olvastam ma is néhány válaszodat, az elsőt már 6:40 körül írtad...

Úgyhogy ez egy elég gyenge kísérlet volt arra, hogy "elegánsan, emelt fővel" léphess le.

De nem gond, nem tartalak vissza. :D

2013. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:

Nem tudják megmagyarázni, mivel nem ismerik a Jobbikot csak azt tudják amit a média eléjük rak.

Az pedig nem tudom hol fajgyűlölés, ha kijelentik, hogy igenis van cigány bűnözés, mert tetszik vagy nem, a börtönökben több a cigány mint a magyar tehát ez jelenthet valamit.

2014. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

Ez pontot tesz sokminden végére.

Könnyű félni attól, amit nem ismerünk de a jobbik nem az, aminek a média beállítja.


[link]

2014. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!