Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan sokszor az a...

Miért van olyan sokszor az a kérdés itt, hogy "Ugye attól még hogy itt sok Jobbikos van, attól még máshol nincsen sok, és ez nem reprezentatív? "

Figyelt kérdés
Savanyú a szőlő, vagy sok a "rettegő"?

2013. júl. 2. 21:00
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Ok, az ilyen mérhetetlenül ostobák ne írjanak
2013. júl. 2. 21:22
 12/54 anonim ***** válasza:
Mert senki nem tudja valójában mejik pártna hány % a támogatása.
2013. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
79%

13

Na persze, a Jobbik szavazók többsége Fidesz meg MSZP szavazó volt régebben, mert őket annyira nem lehetett megvezetni, biztos azért. Igazából csak mindig arra szavaztok, aki aktuálisan a legprimitívebb világképet vázolja fel. Most a Jobbik a befutó.

2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
66%
Azért sok az ilyen jellegű kérdés, mert a Jobbik rasszista, és döbbenetes lenne, ha valóban az emberek ilyen nagy százaléka lenne ostoba rasszista.
2013. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

Milyen primitív világképet vázol fel a Jobbik, elárulnád nekünk, te művelt?

Az mszp "világképe" biztos jobban bejön neked, mert akkor te is tudnál házasodni.

2013. júl. 2. 21:38
 16/54 A kérdező kommentje:
Nem rasszista a Jobbik, és elég sajnálatos dolog, hogy olyan sok ostoba ember van ebben az országban, akit az orránál fogva lehet vezetni, és azt gondolja a dolgokról, amit a szájába rágnak, mint ahogy azt neked is csinálták. A bíróság kimondta hogy nem rasszista, de még csak nem is szélsőséges, csak hogy meggyőzzék a magadfajtát, de úgy látszik te okosabbnak hiszed magadat tőlük..
2013. júl. 2. 21:40
 17/54 anonim ***** válasza:
81%

Éppen a Jobbikosok hagyják magukat az orruknál fogva vezetni. A műveltebb és tanultabb, józanul gondolkodó emberek nem hívei a Jobbiknak. Nem rettegünk, és nem is savanyú a szőlő. Tragédia lenne az országra nézve, ha nyernének.

Nem vagyok műveletlen, sem fiatal, sem MSZP-s.

Ezen a fórumon valóban sok a Jobbikos, de ez nem tükrözi a valódi támogatottságukat. Azért nem reprezentatív, mert semmilyen közvélemény kutatási szabálynak nem felelnek meg az ide írogató kommentek.

2013. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
21%

Látom ,elég sokan szeretnének majd egy cigány többségű államban lakni ,látom.


A születendő gyermekek 50 százaléka cigány.


Kérdezzetek meg egy rendőrt a bűnözők etnikai arányáról.

Meg fogtok lepődni.


Akkor fogtok majd ajvékolni amikor már fájni fog ,de akkor nagyon.

2013. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
56%

"3-as, egyszerű vagy mint a bot, meg az egybites világképed.



A nemes egyszerűség sokkal előnyösebb és praktikusabb, mint komplikáltan ostobának lenni!

2013. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
34%

Én is láttam már ilyesmi kérdéseket, de szerintem nem olyan sok a jobbos, a sok némely esetben retardált hungarofóbokkal szemben, mint akik itt is bemutatkoztak.

Kb. nincs még egy éve, hogy "jelen vagyok" a polirikai témakörben, de nekem az jön le, hogy az ilyenek vannak többen itt (is)!


(És nem vagyok jobbikos szögezzük le, de még nekem is gyomorfogató némely' hungarofób hányása itt-ott!)

2013. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!