Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan sokszor az a...

Miért van olyan sokszor az a kérdés itt, hogy "Ugye attól még hogy itt sok Jobbikos van, attól még máshol nincsen sok, és ez nem reprezentatív? "

Figyelt kérdés
Savanyú a szőlő, vagy sok a "rettegő"?

2013. júl. 2. 21:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
69%
Oksa, ha ennyire látványosan nincsenek érveitek és elképzelésetek a Jobbik világjobbító megoldásairól, akkor tényleg jobb ha csak egymás közt beszélgettek.
2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Miért beszélgetnék egy olyannal, akinek nincsenek saját gondolatai? És csak azt tudja mindenre mondani hogy náci, antiszemita meg stb..? Mindenbe belelátod a nácit, mert meg vagy vezetve.
2013. júl. 2. 22:50
 33/54 anonim ***** válasza:
0%
Én csak abban vagyok biztos, hogy a "baloldal világjobbításából" nem kérek, eleget láttam! :) Fõleg nem hitelbõl fizetett hitelbõl.
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

"8

XD Ez jó volt, nem hiszed azt, hogy mindenről ők tehetnek, csak nagyon sok mindenről és kimodhatatlanul gyűlölöd őket. Aha. Kösz.



Nem értem miért kellene gyűlölnöm valakit mert meg merem nevezni hogy sok tekintetben hibás. Szerintem az a beteges hogy még a hibákat sem merik vállalni sokan, nehogy a mainstream nácinak nevezze.


Tragikus.

2013. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Sok a rettegő, mert a jobbik a magyarok érdekében fog cselekedni :) Nem a magyarul beszélő, idegen érdekeltségű ballibatolvajok, szemkilövetők és híveik nevében. Másképp mondva, a sok rossz közül jelenleg ők tűnnek a legkisebb rossznak. Nincs sok félnivalója azoknak akik nem bűnözők. Ha a rasszizmus azt jelenti, hogy ki merik mondani, hogy létezik cigánybűnözés és ez ellen fellépnek, akkor rasszisták. Az antiszemita kártya, meg olyan, mint a joker. Mindenre kijátszhatják és mindent üt. És mindig kijátsszák, ha valami az ő érdekükbe ütközik. Ha éppen a palesztinokat akarják irtani, azt teszik, mert aki ellenzi az antiszemita, vagy öngyűlölő zsidó! E
2013. júl. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
52%
A Jobbikosok áltatják magukat, valójában azonban egy szélsőjobboldali párt sem képes 10-15%-nál sokkal többre Európában, és ez így van jól.
2013. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Én rasszista vagyok. Utálom a cigányokat.

De ettől még leszek jobbik szavazó . Az hogy beszélnek egy kártevő problémárol nem megoldáss senk nem tud ere éllet szinvonal csőkenés nélküli megolddást.

És a kártevő problémáná sulyosab a gazdaági. Rendbe vezesük visza őket a munka villágába csak kik hejt a pályakezdők hejet vagy azok hejet akik keresik az állást mert nincs mindenkinek munka és ez a legnagyobb baj. Aztán az alacsony fizetés persze mért adnának tőbbet ha másik 10 ember anyiért elválalja szintén rőb munka hejel nővelhető.

A multi elleneség rontsa foglalkoztatást.

2013. júl. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Még hogy nem rasszista.. kb 1 hónapja cigányozott a parlamentben az a barom Jobbikos "képviselő"
2013. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

39-es én kimondhatatlanul gyűlölöm az olyan idiótákat, mint te. Mi az hogy cigányozás, elárulod?! Az, hogy kimondja a parlamentben hogy cigány, és hajlandó beszélni az ország egyik legnagyobb problémájáról, a cigánybűnözésről?

Te minek élsz?

2013. júl. 3. 09:02
 40/54 anonim ***** válasza:
40%

Így van, cigánybűnözésről beszélni az országházban megérne egy lemondatást.


Veled ellentétben én minden engem körülvevő életet tisztelek, nem úgy, mint te vagy a Jobbik. Na mégis melyik érdemli meg az életet, ha már így felhoztad?

2013. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!