Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan sokszor az a...

Miért van olyan sokszor az a kérdés itt, hogy "Ugye attól még hogy itt sok Jobbikos van, attól még máshol nincsen sok, és ez nem reprezentatív? "

Figyelt kérdés
Savanyú a szőlő, vagy sok a "rettegő"?

2013. júl. 2. 21:00
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

Nincs cigány bűnözés? Elhiszem hogy xy városban az elit negyedben nem találkozol eggyel sem. Mikor a pontból b pontba mész kocsival szintén elhiszem hogy nem kötnek beléd. De ember, gyere már el Borsodba. Tudod te mi megy itt? Vertek már meg nyolcan? Csak úgy, a hecc kedvéért?! 15 sem voltam mikor bekóstoltak 18-20 közötti orkok. Józanok voltak, és kaptam mert "magyar vagyok". Számold már össze hány öreget vertek agyon potom összegekért? Hány embert raboltak ki, vertek össze, öltek meg hétvégén éjszaka? Persze magyarok is balhéznak, verekedtem elég sokat, de én olyat még nem láttam/tapasztaltam hogy kés vagy egyéb fegyver előkerült volna. Lakatos Nintendo pedig kapásból a pillangót neked szegezi ha neki úgy tetszik.

Láttam/éreztem hogy milyen volt anno az MSZP, most tudom mi az a FIDESZ, miért kellene nekem a sz@rra szavaznom jövőre? ('10-ben sem rájuk szavaztam!) Részemről adok két voksot a Jobbikra (ismét) aztán lesz ami lesz. Ennél szarabb már nem nagyon lehet.

Aki esetleg elkezdene pocskondiázni... Tudod te milyen érzés pénz szűkében felnőni? Tudod hogy milyen érzés mikor a sz@ros pénz miatt nem tudsz továbbtanulni? Tudod te milyen érzés éhbérért sz0pni önhibádon kívül 18 éves korod óta? Nem hiszem... :)

2013. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
88%

Ó, Istenem.....

Kezdjük akkor megint el: A cigányok elleni gyűlölet nem rasszizmus, hanem utóítélet!! És ezt csak az bírja igazán felfogni, aki nem a luxusnegyedben él.

A cigány-bűnözés meg létező dolog, de ezt már leírta előttem az egyik válaszoló.

Antiszemitizmus... Nem antiszemita!! Anticionista lehet. Tudsz valamit a cionizmusról kedves nem tudom hányas válaszoló?

Na, akkor ezeket meg is válaszoltuk.

Megoldása a Jobbiknak a cigány-bűnözéssel szemben:

- A cigányság helyzetének állapotfelmérése

- A cigányság visszavezetése a törvények, a munka és az oktatás világába

- A szociális segélyezés ösztönző jellegű átalakítása

- A cigány fiatalok oktatásának erősítése, ha kell integrációval, ha kell szegregációval

- Az OCÖ feloszlatása és megreformálása, a cigány érdekképviselet teljes újragondolása

- A cigánybűnözés felszámolása

- Az egyházak és civil szervezetek erőteljesebb bevonása a cigányság felzárkóztatásába

-csendőrség felállítása

Volt más kivetnivalód a Jobbikban?

Úristen nevén nevezi a dolgokat/embereket?? Hú!! Micsoda világrengető probléma.

Egy gyors kérdés: A cigány nem cigány? A zsidó nem zsidó?

De! Akkor miért probléma, ha úgy hívja a Jobbik?

Szerintem nézz kevesebb RTL Klub-ot, meg TV2-öt és több parlamenti adást, meg olvasgass kicsit több történelmet a NETEN!

2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

A cigányellenesség tapasztalatok alapján jön létre.


Például így jött rá az ember , hogy a piranha hal veszélyes.

Voltak akik megtapasztalták.

Ha belemész 10 alkalommal a vízbe és 8 alkalommal leharapja egy lábujjadat akkor nem fogsz 9. alkalommal is belemenni.

Veszélyesnek fogod találni azt a hal fajtát.


És általánosítani fogsz.

Nem fogod azt mondani , hogy "de lehet valamelyik vega ,vagy szelíd halacska".


Az ember tapasztalatok alapján tanul és fejlődik.

2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
52-es, sajnálom hogy ilyen helyzetek uralkodnak arra fele. Nekem az a szerencsém, hogy budapesti vagyok, és azért itt jobb a helyzet, de egyszer voltam BAZ megyében, és voltak olyan falvak, ahol a lakók többségének (azaz a cigányoknak) a legudvariasabb tette az volt, hogy nem ütöttek le és vertek meg minket (még gimiben osztálykiránduláson, szóval az volt a szerencsénk talán, hogy 30-an voltunk. Ma már lehet nem úsznánk meg....). Reméljük a Jobbik megnyeri a választásokat, mert akkor van csak esély a javulásra. Ahol működik a Szebb Jövő polgárőrség, ott drasztikusan a közbiztonság is el kezdett javulni.
2013. júl. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!