Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a magyar, meg úgy...

Mi a baja a magyar, meg úgy általában az egész szélsőjobboldalnak a melegekkel?

Figyelt kérdés
Mi rosszat tettek ők nekik?
2013. aug. 20. 09:45
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
75%
Képtelenek felfogni, hogy attól hogy valaki meleg, még lehet jó ember.
2013. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
41%

Én nem vagyok nagymagyar, de akkor is természetellenesek.


A nők nem dísznek vannak.

2013. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Hatos: Szabad ország...ha nem akaros, akkor nem kell nézned

Kilences: Vannak kivételek...Ha nem ismered egy közösség egészét, akkor ne általánosíts...Majdnem én is ezt tettem a kérdés feltevésével, de a szélsőjobb tüdeje és mozgató rugója az elitélés és az utálkozás.



Érdekes vélemények, eddig mindegyikre ment a zöld!

2013. aug. 20. 10:12
 14/59 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem lenne meleg felvonulás senki se foglalkozna velük ... Mindenki békességben meglenne egymás mellett senkit se érdekelne.

De ma már a meleg tüntetés egy politikai tartalmú provokációs tüntetés ... nekem ne mondja senki, hogy aki az elfogadásért megy tüntetni annak iylen kiírásokat kell hangoztatni, hogy "több orgzmust kevesebb ncit"

" nemzeti bzibárokat a haveroknak" ...

Így elkerülhetetlen, hogy politikai vitákat is szül a tüntetés, amit viszont átlag ember összefog mosni a melegekkel!


Itt van felelőssége mind a kettő oldalon. Ha elfogadásért mindenképpen tüntetni akarnak akkor ezeket a provokatív bta üzeneteteket kell elsőnek kivenni!

Más országokban az ilyen üzeneteket ki se rakják! Tudják, hogy ez az elfogásról szól és nem a provokációról ...

Az ellentüntetők is akkor jelentek meg, mikor a priden megjelentek ezek a bta üzenetek ....


Ezt a indulatot mesterségesen gerjesztik. Láttam már olyan, hogy boltos elküldte a fiatalokat csak azért mert a boltja előtt nyalták egymást. Ez még se kerül be a híradóba. Nem kell itt a feszültség nem rosszabb ,mint máshol csak többet beszélnek róla, mert azt akarják hogy beszéljenek róla ...

2013. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon sosem csináltak ebből problémát ...

Akkor kerültek középpontban, mikor a politika is beállt a tüntetések mögé és politikai haszonszerzés céljából jelentek meg nyilatkoztak a tüntetésről ...

2013. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
14%
Bajnai Gordon miért nem szereti őket?
2013. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
68%

"Bajnai Gordon miért nem szereti őket?"


Bajnai Gordon egy négy gyermekes családapa.

Az apák igen nehezen emésztik meg, hogyha a fiúk meleg lesz.

2013. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
57%

nem kell ahhoz "széljobbernek" lenni. rengeteg nem ilyen van akinek gondja van velük. azaz inkább a viselkedésükkel. amíg nem voltak szivárványos felvonulások meg pride, a kutya nem foglalkozott velük... ja és egy liberális ugyanolyan kirekesztő azzal aki szerinte nem ért velük egyet..

[link] kötelező!

2013. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 51%-os válaszoló!

Ne haragudj de amit írsz az nem igaz. Nem kell messzire menni, olvasgass csak itt a gyakorikérdéseken. Egy folytába nyomják hogy a homoszexuálisok undorítóak, természetellenesek, nem képesek szaporodásra, bla bla bla...

Ennek mi köze a politikához?

2013. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy emlékszem, hogy a melegfelvonulás akkor kezdett el kritikus méretű ellentüntetőt vonzani, amikor a politikai helyzet rosszra fordult.

Egy addig marginális szubkultúra 2006-ban, az öszödi beszéd kiszivárgása és az októberi események után hirtelen elkezdett mozgolódni, és valami miatt úgy érezték, ha megzavarják a melegfelvonulást, azzal Gyurcsány ellen demonstrálnak.


Globálisan tényleg sokkal komplexebb a kép. Egy országgal nyugatra is volt egy ismert meleg szélsőjobbos politikus, azóta már elhunyt. A melegséget meg lehet közelíteni ultrakonzervatív módon, és akkor a hagyományos családmodell szétrombolójának, és gyerekek megrontójának lehet kikiáltani. De van egy másik megközelítés is, amelyik a nyugati életformát félti a "barbár", bevándorló hordáktól. Akkor viszont a homoszexuálisok elfogadása is része ennek, hiszen pontosan a keletibb társadalmakra jellemző a homoszexuálisokat is érintő boszorkányüldözés.

2013. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!