Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a magyar, meg úgy...

Mi a baja a magyar, meg úgy általában az egész szélsőjobboldalnak a melegekkel?

Figyelt kérdés
Mi rosszat tettek ők nekik?
2013. aug. 20. 09:45
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
89%

Engem is szélsőjobboldalinak szoktak mondani, bár magamat nem vallom annak.

Nekem nincs bajom a melegekkel.


Akikkel bajom van azok a romák, meg a zsidók sem a szívem csücske.


Tormay Cécile a magyar szélsőjobb egyik nagynak mondható művésze volt , kissé fasiszta és egyben leszbikus is volt.

Személy szerint, rajongója vagyok.

2013. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
95%
Tehát ha a melegfelvonulásnak meg az egésznek nem lenne semmilyen politikai töltete akkor az emberek teljesen közömbösen tekintenének a homoszexuálisokra? Szerintem ez elég nonszensz, de elfogadom a véleményed.
2013. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
71%

Megnézném melyik liberális politikus állna be egy jobbik által szervezett magyar családért vagy devizahitelesekért szervezett tüntetésre. Miért liberálisoknak nem fontos a család? vagy a devizahitelesek megsegítése?


Változás akkor lesznek ha felhagynak a politikai üzengetéssel és ténylegesen az elfogadásért fognak menetelni és nem azért, hogy egy jót kiabáljanak ...

2013. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 tetro ***** válasza:
94%
11.05 áruld már kik azok a liberális politikusok itthon, akiknek ilyen nagy befolyása van. melyik vezető párt liberális? :)
2013. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy seggbe teszik egymást.
2013. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
63%

11:15

Te azt gondolod, hogy a Jobbiknak nagy a befolyása?

Az MSZP-ben még mindig nagyobb.

És az SZDSZ ideológiája is fent maradt.


Az MSZP papíron szociáldemokrata párt.A valóságban viszont nagyon is liberális.

Régebben nem ilyenek voltak.Mióta össze voltak bútorozva az SZDSZ-el azóta az MSZP ilyen 2in1 párt lett.

2013. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
87%

" Szinte már arra is mérget

vetnék, hoogy itt GyK-n a nagymagyarok közel

80(azaz nyolcvan) százaléka unatkozó

tizenéves, akinek csak ideológia kell...vagy

menőnek érzi magát, hogy a cybervilágban

lobogtatja az árpádsávos zászlót."


Marhaság!

Ne egyszerûsítsd le, persze tudjuk, hogy valakinek valami nem tetszik akkor az széljobber.

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a sok fröcsögõ, mocskolódó "liberálist" hová sorolod!


A kérdésedre meg:

Ezekkel a burkoltan provokatív vonulgatásokkal hergelték fel mostanában legjobban sokakat, a homofóbokat is beleértve!

Mint az egyik pofakönyves "mûben", hogy még a magyarokat is megmérgezné az "illetõ".

Mire számolnak akkor, szimpátiára?


Amúgy véleményem szerint a legtöbb ember nem foglalkozik vele, engem is hidegen hagynak

2013. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
85%
Kik azok? az előbb linkeltem be egy wiki cikket láthattad a megnyitó személyes listáját ...
2013. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
38%

1. Természetellenes.

2. Nem tehet róla, ahogy az influenzáról se, aki elkapta. Csak ez kellemetlenebb, és még kevésbé lehet védekezni ellene.

3. Nem a szélsőjobboldalnak van baja a melegekkel, hanem a butáknak. Az más kérdés, hogy vannak, akik ebből (is) hasznot akarnak húzni. A szélsőjobbon is és máshol is. Csak másképp adják elő.

4. Mivel az emberek nem egyformák (belső tulajdonságaik alapján), ezért valóban vannak, akik undorodnak valamilyen látványtól (pl. férfiak csókolózásától). Nem kell meredten nézni. Az ilyen dolgok attól szoktak tolakodóbbá és feltűnőbbé válni, ha tiltják őket. És itt nem elsősorban törvényi tiltásról van szó, hanem társadalmi lenézésről. Amire alaposan rájátszanak az ebből hasznot húzó politikusok.

5. Rengeteg olyan egészségi, testi és szellemi probléma van, amivel a tudomány még nem tud, mit kezdeni. Közülük néhány rendkívül kellemetlen a környezetnek is. Egészséges társadalomban megtalálják a módját az olyan szeparációnak, ami egyik félnek se megalázó. Az olyan beteg társadalmakban, mint a miénk, olyan módot találnak, ami csak az egyik félnek megalázó. Azért az - védekezésként és ellentámadásként - kihívó lesz, mert tudja, hogy nem szeretik, és mert nem köteles eltűrni a megalázást. Ostobák körében ez aztán eléggé elfajulhat. Ezt a folyamatot látjuk itt és másutt Európában és a világban. Annak idején ilyen volt a lepra. Az ma már részlegesen kezelhető. Ami itt a döntő különbség, az a testi betegség és az idegi-működési rendellenesség között meglévő, egyelőre fel nem ismert hasonlóság (mindkettő eltér a természet fajfenntartó tulajdonságától). De e tudáshiány nem lehet ok más emberek megalázására - a megalázás viszont ok a válaszcsapásra.

2013. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
46%

Imádom azt, hogy szovjet panelházakban üldögélő munkanélküliek és unatkozó szakközépiskolások fő érve a természetellenesség.


Mert az ugye természetes, hogy közmegegyezéssel úgy döntünk, hogy ha az állam nyom egy papírra tintát, akkor annak értéke van, de ha én teszem, akkor bűnöző vagyok.


Mivel már nem igazán barlangokban gyűjtögetjük a bogyókat és a fajfenttartással sincs baj, sőt, pont a túlnépesedés a legégetőbb probléma, ezért mégis kit érdekel a természet?


Ja tudom, azokat, akik nem tudnak érvelni.


[link]

[link]


A másik kedvencem az az, hogy minden melegutáló azt hiszi, hogy a melegek nem a saját boldogságuk kedvéért azok, hanem azért, hogy a heterokat idegesítsék a látványukkal. Hát nyilván, kis butus! Nem tudtad, hogy a világ körülötted forog? Hát persze, hogy körülötted forog! Te vagy a legfontosabb, a világ minden eseménye miattad zajlik! A zsidók is azért jönnek Magyarországra, hogy Neked legyen rossz, mert te vagy a Kiválasztott! :(((

2013. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!