Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a magyar, meg úgy...

Mi a baja a magyar, meg úgy általában az egész szélsőjobboldalnak a melegekkel?

Figyelt kérdés
Mi rosszat tettek ők nekik?
2013. aug. 20. 09:45
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 61%-os, ez off kérdés, de áruld már el mi bajod van a szakközépiskolásokkal? Mert egy csomó helyen őket emlegeted.
2013. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 tetro ***** válasza:
35%
Mondjuk a homoszexualitás épp hogy nem természetellenes. Sőt a korai emberi közösségekben szükséges volt. És a kereszténység előtt minden kultúrában elfogadott volt. Szóval undorodni lehet tőle, de ettől még nem lesz természetellenes a dolog...
2013. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
34%

Minden kultúra végnapjait (Róma, Görög, Egyiptom tragédia utolsó 100 évében) pontosan erről lehet olvasni az emberek megbolondultak a sok pénztől ...

Idegen népek beköltöznek, melyeket már nem tudják asszimilálni, illetve akkor jelentek meg az azonos nemek iránti vonzalom is ...

Erre lehet azt mondani, hogy természetes, mert valóban egy civilizációnak a bukása az természetes...

2013. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
2%
Felteszem újra a kérdést. Ha a homoszexualitás nem természetellenes, akkor dísznek léteznek nők?
2013. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 tetro ***** válasza:
95%

14.24

gondolom te a mellekkel sem játszol sex közben, mert az nem kapcsolódik közvetlenül a gyerek csináláshoz. és az orális szexet sem próbáltad még. az anális szex meg eleve a sátántól való.

2013. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
94%

@14:24


Akkor a maszturbálás is természet ellenes?

2013. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
47%

14:24: a felsorolt szexes példákon túl kérlek elmélkedj nekem, hogy mennyire természetes például legyilkolni a tüdődet, 10-20 évvel megrövidíteni az életedet a dohányzás által. Az természetes? Az internetes fórumokon írogatás szükséges a fajfenttartáshoz? Miért iszol fekete cukorszirupot kóla néven, ha ezer káros hatása van, míg a víznek csak pozitív?


Mondjuk a legviccesebb az, hogy az ilyen nőzést számonkérő meleggyűlölők általában azok közül kerülnek ki, akik életük nagy részében csak .avi formátumban láttak p1nát.

2013. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

ma 15:38

Senki sem mondta, hogy az általad felsorolt példák természetesek. De ettől még a homoszexualitás sem lesz az.

2013. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
20%

Én ezzel tisztában vagyok, de elmagyaráznád, hogy mégis miért lehet érv egy vitában az, hogy mi pozitív a fajfenttartáshoz és mi nem az?


Ki nem szrja le? Pontosan ma van a globális túlfogyasztás napja, mostantól az év végéig az emberiség által elfogyasztott erőforrások nem termelődnek újra. [link]


Akkor talán ne röhögtesd már ki magad azzal, hogy itt a világ legfontosabb dolgává teszed azt, hogy kinek lehet potenciálisan gyereke és kinek nem.

2013. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
9%

ma 15:55

Nem én hoztam fel a gyerektémát. Én egyszerűen csak undorodom ha azonos neműeket látok például csókolózni. A legtöbb ember, akinek nem tetszik a homoszexualitás, ugyanígy van ezzel. Gondolom hallottál már a coprofíliáról. Szerintem az is olyan dolog, amit illik négy fal között tartani, mert előfordulhat, hogy megbotránkoztat pár embert, ha az utcán azt látja, hogy valaki fekáliát simogat, vagy eszik. Bocs, mi már csak ilyen finnyásak vagyunk.

2013. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!