Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a magyar, meg úgy...

Mi a baja a magyar, meg úgy általában az egész szélsőjobboldalnak a melegekkel?

Figyelt kérdés
Mi rosszat tettek ők nekik?
2013. aug. 20. 09:45
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
83%
Nem semmi. Olyan emberek papolnak erkölcsről akiknek két cselekvőlépes ember szerelme, és a szarhoz való szexuális vonzódás egy kategóriába esik. Itt valami tényleg nagyon el van baszva.
2013. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

*cselekvőképes

mielőtt valaki belekötne

2013. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
52%

Csak 42-vel tudok egyetérteni, nevetséges, hogy számodra a homoSZEXUALITÁS és a koproFÍLIA egy kategória. Nem tudom feltűnt-e, de a fíliák és párjaik, a fóbiák mindig beteges rajongást/rettegést takarnak, amihez a szexualitás formáinak semmi közük sincsen. Előbbi pszichiátriai gond, utóbbi a nemiség lényege.


Elhiszem, hogy számodra a heteroszexualitáson túl nincs más, de az a te beszűkült világnézeted gondja, nem az enyém. Vannak transzszexuálisok, aszexuálisok, homoszexuálisok és még páran mások is. Még akkor is, ha ez az ókori mesekönyv mondáival szembe is megy (szörnyűséges!).

2013. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
5%
A fekáliához való szexuális vonzódás is cselekvőképes emberekre jellemző. Igen, itt valami nagyon el van cseszve. És tudod miért? Mert minden sz.rt el akartok fogadtatni csak azért, mert létező jelenség. A következő mi lesz? A pedofília? Az is létező ám, sőt egyes liberális okostojások szerint nem lenne szabad büntetni sem. Mert az tulajdonképpen nem pedofília, hanem generációk közötti szexuális kapcsolat. De nem bántam volna, ha a fikázás helyett érvelsz is. Bár mit vártam...
2013. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
66%

"Elhiszem, hogy számodra a heteroszexualitáson túl nincs más, de az a te beszűkült világnézeted gondja, nem az enyém. Vannak transzszexuálisok, aszexuálisok, homoszexuálisok és még páran mások is."


Tudom, hogy vannak ilyen ocsmány dolgok, de azért nem haragszol, ha nem tapsikolok örömömben a létezésük miatt.

2013. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
6%
Ja és még valami. Ha annyira természetesnek tartjátok a homoszexualitást, akkor kérnék némi bizonyítékot is arra nézve, hogy mitől is olyan természetes. Persze azt, hogy mióta létezik és mindig is létezett, nem tartom megfelelő magyarázatnak.
2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
31%

Annyira mérhetetlenül buta vagy, hogy nekem fáj.


Nem tűnik fel egy közös vonás az alábbi szavakban, ami az utolsóra nem jellemző?


pedofília, koprofília, gerontofília, nekrofília, homoszexualitás


Szerintem egy szellemi sérült meztelencsigának feltűnne a különbség, de szólj, ha szükséged van segítségre, te mélymagyar Einstein (aki mint tudjuk csak a sumér-magyar szíriuszi tudósok eredményeit lopta el, mert zsidó volt és kellett neki a szívcsakra).

2013. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy természetellenes az hol él, ha a civilizált világ történetét mondjuk ie. 2000-től vesszük kb. iu. 300-ig nem is volt olyan, hogy meleg vagy hetero mindenki tolta mindenkivel, lényegében kevesebb időt élt úgy az emberiség, hogy a saját nemmel való közösülés "természetellenes" legyen, a természetünk több ideig bevett szokásnak tartotta a globális biszexualitást..de nem is mondanám biszexualitásnak, mert tényleg minden játszott alapvető volt. Aki meg olyan érzengős olvasatlan állat, hogy a melegeket leköpje börtönbe záratná stb.


Ott volt a két külföldi fiú meg a magyar a gyerek UCL-re jár azzal kb. többet ér mint a rendőrök meg a boltos akik ott voltak, ráadásul kiment UCL-re és politológiát meg keleti európai tanulmányokat folytat, de ez csak egy példa. Én nem vagyok se meleg se biszex..de azért álljon már meg a hülyeség.

2013. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
80%

ma 16:59

Hűűűű, micsoda értelmes magyarázat. Szóval aminek nincs a nevében fília, az mind normális. Nincs egyetlen tudományos magyarázatot arra nézve, hogy miért is természetes a homoszexualitás. Személyeskedni tudsz csak nincsenek észérveid. Szánalmas vagy, és nevetséges. További kellemes melegedést kívánok neked, vigyázz nehogy kakis legyen a hímvessződ, mert elkapsz valami bacit.

2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:10

Az, hogy a történelemben mi fordult elő, még nem bizonyíték arra, hogy valami természetes. Gondolom olvastál már a keresztes hadjáratokról, boszorkányperekről, remélem nem tartod természetesnek. Az ókori Rómában természetes volt, hogy a férfiak fél éves csecsemőkkel "közösültek", remélem ez sem annyira okés. Én nem írtam sem börtönbe zárásról, sem egyebekről. De engedtessék meg, hogy felforduljon a gyomrom, ha két azonos neműt látok enyelegni. A másik pedig, hogy ki hol tanul, mi a végzettsége, még nem bizonyít semmit. A boltosnak is lehet diplomája, nem tudhatod. De ha nincs, az sem számít igazán. Gondolom te sem ez alapján ítélsz meg egy embert. Vagy mégis?

2013. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!