Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a magyar, meg úgy...

Mi a baja a magyar, meg úgy általában az egész szélsőjobboldalnak a melegekkel?

Figyelt kérdés
Mi rosszat tettek ők nekik?
2013. aug. 20. 09:45
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
41%

74%, te komolyan ennyire lassú vagy? Nem fogod fel, hogy semmi értelme, a mi a természet szerint való érvelésnek?


Na nem mintha abban igazad lenne, elvégre több, mint 500 állatfajnál észlelték a homoszexualitást, alkalmi és kapcsolati jelleggel is. Vannak meleg flamingó-, hattyú-, gorillapárok. Az már elég természetes neked, te naturalista gyökér?


Mutassak egy forrást, ami szerint a homoszexualitás nem aberráció? A társadalomtudományok soktízezer tanulmányának a 99,99%-át most nem fogom tudni belinkelni neked, mert kb. ilyen arányban támogatják ezt a nézetet, csak a noname privát pénzből működő fundamentalista keresztény egyetemeken hamisítgatnak ennek ellentmondó, súlytalan, szakmai lektoráció és publikálás közelébe se kerülő firkálmányokat.


Tessék, olvasgassál:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kb. tízmillió más ilyet találsz, ha elfáradsz a kevéssé ismert google.com oldalra és beütöd, hogy homosexuality studies (és próbáld fenttartásokkal kezelni az 1950-es években írott dolgokat).


Azon meg látom még mindig nem sikerült túllépned, hogy a homoszexualitás lényege NEM az, hogy a te gyomrod mennyire fordul fel. Leszrják a melegek, leszrom én. Ne nézz oda, nem kötelező. Minden mélymagyar úgy tesz, mint a melegek sorfalat állnának a bölcsödék és óvodák körül, hogy az Igaz Magyarok gyerekeit rontsák meg (mert ugye szerintük a bebuzulás így megy). Szálljatok már le a magas turulról, senkit nem érdekeltek ti. Az én gyomrom például a szandál-zoknitól fordul fel, mégse érzem magamban a késztetést, hogy a viselőit haza akarjam zavarni és megköpködni. Nektek nem megy ugyanez?

2013. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
20%

ma 18:15

"mint 500 állatfajnál észlelték a homoszexualitást"

Látom az állatokhoz hasonlítod magad, de legalább kezdenek közelíteni az álláspontok. Az állatvilágban sok egyed elpusztítja a saját kölykét (ez nem ártott volna a te esetedben is), vagy az anya minimum magára hagyja azokat. Ezt gondolom elfogadod akkor is, ha ember teszi.


"Az már elég természetes neked, te naturalista gyökér?"

Naaaa, milyen elfogadó vagy :D Ez tetszik.

Nem kell mutogatnod a tudományos (hipo)téziseket, felesleges. Az emberek túlnyomó többsége akkor is undorodni fog a homokosoktól. Na látod? Én meg azt szrom le. Ez van kiscsávó. Lassan beigazolódik a vicc is. Nem olyan rég betegség volt, most már természetes, senki sem szeretné megvárni míg kötelező lesz. Kár velem vitatkoznod, akkor is hányingerem van, ha két azonos neműt látok enyelegni, a te mocskos agresszivitásod ezen nem fog változtatni.

"Ne nézz oda, nem kötelező."

Ki ne találd már, hogy majd a normálisan viselkedő embereknek kell sunnyogni, meg elfordulni, mert valaki nem hajlandó a szexuális életét a hálószobában hagyni. (Ugyanez a véleményem heterok esetében is, ők se nyalják-falják egymást mások előtt, de legalább attól nincs hányingerem, csak megbotránkoztat) Nem tetszik? Ez van! De ne nagyon hergeld fel magad, még a végén agyvérzést kapsz. :D

2013. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
19%

52#


Én elfogadom, hogy nem betegség ez, de a média is állandóan ezen lovagol.

Gyakran szabályszerűen propagandálják.


Példa erre az orosz Iszinbajeva esete.

Ez az orosz sportolóhölgy, kijelentette , hogy az ő országában külföldieknek is be kell tartani a törvényeket.Ezt azután , hogy svéd vagy holland ,nem tudom pontosan szurkolók megszegték az orosz homoszexualitásra vonatkozó szabályokat.


A nyugati sajtó egyből támadni kezdte ezt az orosz nőt.

Sőt, az Egyesült Királyságból és le hülye rib_ncozták.

2013. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
38%

"Ezt azután , hogy svéd vagy holland ,nem tudom pontosan szurkolók megszegték az orosz homoszexualitásra vonatkozó szabályokat. "


"szabályokat", ez de aranyos megnevezése. Ilyen értelemben tulajdonképp Dél-Afrika is joggal irthatta a saját feketéit az apartheid idején, hiszen a saját törvényeik szerint ez legális volt, nem?


Milyen jó, hogy ezek a dacos nemzetközi dolgok, mint az emberi értékek nem íródnak felül azért, mert Viktorir Putyin úgy dönt, hogy csináltat magának egy ilyen törvényt (miközben minden második fotó róla félmeztelen és keményen homoerotikus)


" Az emberek túlnyomó többsége akkor is undorodni fog a homokosoktól. Na látod?"


Forrás, kissrác? Mármint objektív :) Tudod, amikor nem a helyi 64 vármegye mozgalom találkozójának a végén végzed a felmérést, te isten barma. Lásd még: [link]


Az meg remek új információ, hogy csók=szexuális élet. Mármint ha neked ilyen, akkor eléggé sajnállak.


De ismétlem: a tolerancia a heterok oldalán annyiból állna, hogy semmit se kellene csinálniuk. Hihetetlen nehéz, tudom.

2013. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
44%

De csak úgy az érvelésed nevetségessének az illusztrálása végett: az a fő érved, hogy azért jogos tiltani/súlyosan korlátozni a homoszexualitást, mert a nagy többség nem ért vele együtt.


Ok, akkor játsszunk egy elméleti kísérletet. Bejön a másik rémálmotok: Magyarországon cigány többség alakul ki a népességben. Ekkor ők egységesen úgy döntenek, hogy helyet akarnak cserélni a magyarokkal, ők mehetnek a gettóba, míg a cigányok elfoglalják a magyarok tulajdonait. A logikád szerint ez teljesen elfogadható, hiszen a többségi társadalom ezt kívánja. Na, csomagolsz már?


Vagy az máááás? (azaz ott nem te vagy a kedvezményezett és máris ér tök más értékek szerint gondolkozni)

2013. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
11%

55#


Értem amit mondasz, de a média egy kicsit visszafoghatná magát.Nem csak a homoszexualitás terén, hanem egyéb téren is.


Például, amikor általánosba jártam, akkor volt olyan osztálytársam (lány), aki 13 évesen dugott már.

Meg némelyik részegen kóválygott.

Ez volt 8 éve.

Azóta meg még rosszabb lehet a helyzet.

Nem azt mondom, hogy fapi_csának vagy fatökűnek kell lenni, de 13 évesen....


Némelyik országban a mozifilmekből, lehet a számítógépes játékokból is külön verzió készül, mert túl erőszakosnak, véresnek ítélik.

A médiát is lehetne szabályozni egy kicsit.

2013. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:50

ma 20:54

"Forrás, kissrác?"

Ha nem így van, és egyedül vagyok a véleményemmel, akkor mit küzdesz itt feleslegesen? :D

"kissrác?"

Nő vagyok :)

"isten barma"

Jajj, jajj nem vagy te egy kicsit intoleráns azokkal, akik nem értenek egyet veled? Hova tűnt a bszott nagy elfogadás? Tolerancia drága, tolerancia! Tudod....

"Mármint ha neked ilyen, akkor eléggé sajnállak."

Ne aggódj a szexuális életem miatt, hidd el van szép számmal jelentkező.

"az a fő érved, hogy azért jogos tiltani/súlyosan korlátozni a homoszexualitást, mert a nagy többség nem ért vele együtt. "

ezt hol írtam?

"ők mehetnek a gettóba, míg a cigányok elfoglalják a magyarok tulajdonait. A logikád szerint ez teljesen elfogadható, hiszen a többségi társadalom ezt kívánja. Na, csomagolsz már?"

Te olyan sötét vagy, hogy az már fájdalmas. A magyarok elfoglalták a cigányok tulajdonait, és gettókba küldték őket? Hogyne. Cigány orvosokat, mérnököket és pedagógusokat löktek az utcára, hogy a helyüket tanulatlan magyarok foglalják el. Ezért vannak gettókban. Még véletlenül sem azért, mert igénytelen szrok. :D Ez kész!

Figyelj ne hergeld magad, mert tényleg szívrohamot kapsz. Van egy jó ötletem. Ha nem tetszik a véleményem, AKKOR NE OLVASD EL, nem kötelező! :D

2013. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
63%

Na jó, te tényleg nagyon butuska vagy. Engem sötétezel le, de a hozzászólásaimban nyilvánvaló párhuzamok úgy suhannak el a füled mellett a nagy sötétségbe, mint a pinty.


Lebetűzni kellene neked mindent, de ahhoz igazán nincs kedvem.


A jelentkezők egyikéből meg csinálj résztvevőt, tán ha jól megdugnak kicsit kevésbé hiszed majd azt, hogy a világ körülötted meg a többi mélymagyar körül forog.

2013. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

Látom elfogytak az érvek, és jön a személyeskedés. :)

"ha jól megdugnak kicsit kevésbé hiszed majd azt" stb...


Erre fogadást mertem volna kötni, hogy megjegyzed. Mondtam, ne aggódj, normális szexuális életem van. Persze ezt te nem értheted, hisz a homoszexuális férfiak többsége nőgyűlölő.

2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!