Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha hatalomra...

Szerintetek ha hatalomra kerül a Jobbik, v. színű hogy kitör egy polgárháború?

Figyelt kérdés
Nem provokatív a kérdés. Csak kíváncsi vagyok hogy a jónép ezt hogy gondolja.
2013. aug. 25. 01:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:

" Csak nem a tyúkszemedre léptem,

hülyegyerek?"


Kultúráltan nem megy? És még ti tartjátok magatokat az "értelmiségnek", "intelligensnek"?


Te vagy az élõ példa, hogy ugyanolyan sötétek vagytok mint a "széljobberek", sõt azt a szintet is alulmúljátok! :)

2013. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
nem v.színű
2013. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap jöttem haza az Isztriáról és egyetlen cigányt sem láttam egy áruson kívűl. Meg is látszik a gazdasági fejlődés. A 20 éve lezajlott polgárháború rendbe tett mindent. A szerbek is nyugodtan nyaralhattak vendégként. Egy polgárháború nagyon sokban függ az aktuális hatalomtól, de ahhoz, hogy hatalomra kerüljön pl. egy Jobbik, ahhoz országos elkeseredettségnek kell lennie ami 4-5 megyét tekintve nincs igazán. A rózsadombiak tuti letojják az egész cigánykérdést mert nem érinti őket. Elolvassák az újságban, aztán másnap elfelejtik, de fegyvert nem ragadnának egy meggyilkolt szabolcsi mamika kedvéért. Ez a realitás. Még kell vagy 10-15 év amikor oda is begyűrűzik az egész. Más szívből utálni valakit és más agyonlőni hidegvérrel. Én nagyon utálom a cigányokat, de hogy egy ak-47-essel lövöldözzek rájuk válogatás nélkül az elképzelhetetlen.
2013. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
Vagyis a válaszom, hogy ha a Jobbik hatalomra kerül 2014-ben akár 2/3-os többséggel is, 99%, hogy nem lesz még polgárháború az elkövetkező 4 évben sem. Feltehetően egy keményebb rendőri fellépés fellépés is már sokat segítene néhány elcigányosodott körzetben. Nem kell senkit sem verni ok nélkül, de ha elkövetett valamit, akkor nehogy már megússza egy pofon nélkül. A halálbüntetés visszaállítása meg elvonná a börtönromantikáról szőtt álommeséket a piciny cigánygyerekektől. Az a gáz, hogy egyes cigányoknál az, hogy leült 4-5 évet, az szinte kell a férfihoz váláshoz és a tekintélyhez. Ha becsületesen dolgozna, már akkor egyes körökben nem is számít emberszámba. Ha megöl valakit, hát istenem, kellett a pénz, be volt drogozva, véletlenül megcsúszott a keze bla bla, felmentik 15 év múlva. 40 évesen vígan kaszabolhat újra. Na nem!
2013. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
a kérdésedből árad hogy provokálni akarsz és mé buta is vagy hozzá.
2013. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
0%
Na a GYAK.TURUL avagy Xys,Legjobb kérdező meg Xarc talán összejött, egy biztos, ha itt jobbik lenne azért minimum az EU-ban már nagyon érdekesen néznének ránk, és igen én belenéztem az gazdasági tervükbe mind a két szülőm közgazdász, és nyílt titok, hogy az az ötéves tervre hajazó max papíron élő gazdasági program nem lehet kivitelezhető főleg ezután az Orbános ámokfutás után. Ha jobbik lenne, hát szar lenne egyetemeken így is rengeteg a jobbikos, emiatt persze alapból fél az ember, én is igyekszem, majd jól tanulni aztán 3. évtől megyek ki ösztöndíjjal.
2013. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 A kérdező kommentje:
nem provokáció te értetlen csak kíváncsi vagyok oda van írva bqromaqrcú. :D
2013. aug. 25. 13:41
 28/106 anonim ***** válasza:
De igen, csak provokációs céllal tetted fel a kérdést. És még h*lye is vagy hozzá, olyan baaromságokat hordtál össze, hogy senki nem tud téged komolyan venni. A 26-os meg csak egy hivatásos "rettegő". Nélküled csak jobb lesz az ország, ne is gyere vissza.
2013. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
Nem rettegek, hanem a komolytalanságot nem szeretem.
2013. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:

"Egyetemeken így is rengeteg a jobbikos, emiatt persze alapból fél az ember...."


Akkor ezt mivel magyarázod? Mitől félsz pontosan? A jobbikosoktól? Mi okod van félni?

Akkor gondolom ez a kérdés sincs ínyedre.

2013. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!