Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha hatalomra...

Szerintetek ha hatalomra kerül a Jobbik, v. színű hogy kitör egy polgárháború?

Figyelt kérdés
Nem provokatív a kérdés. Csak kíváncsi vagyok hogy a jónép ezt hogy gondolja.
2013. aug. 25. 01:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni, de páran biztosan biztosan elkezdenének fegyverkezni a cigánysorból. Abban is biztos vagyok, hogy a jobbik bármennyire is szeretné függetleníteni magát a betyárseregtől és hasonlóktól, van rá esély, hogy akár átmenetileg is, de szabad kezet adnak nekik. Kis eséllyel az is lehet, hogy lerendszabályozzák őket, lsd. pl csendőrséget állítanak fel, az már más kérdés, hogy milyen kritériumnak kell majd megfelelnie az aktuális jelentkezőknek. Értem ezalatt, hogy ha egy horogkeresztes, tarkopaszra nyírt skinhead akar jelentkezni, nem hiszem, hogy fenn akadnának rajta és nem azért mert a jobbik náci lenne, hanem mert ha elég elkötelezett valaki és látnak benne kurázsit, akkor hidegen hagyja őket, hogy az adott tag éppen milyen erkölcsi renddel vagy eszmével él. Nem megítélni akarom a jobbikot, lehet, hogy nem így lesz, de mindenesetre nagyon elgondolkodtató a téma. Az viszont igaz, hogy a Fidesztől, Mszp-től és a többi párttól is többé kevésbé tudjuk, mire számíthatunk, így lehetséges alternatívaként marad a jobbik. Én azt mondom, meg kell próbálni, aztán vagy bejön vagy nem, ennek az országnak már úgyis tök mindegy...szerintem. De ne így legyen.
2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
"Kis eséllyel az is lehet, hogy lerendszabályozzák őket" ezalatt a cigányokat értettem. Bocs ha valamit elírtam, most értem haza melóból:-)
2013. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 A kérdező kommentje:
43. köszönöm a normális választ. Ez a kérdés nagyon elgondolkodtatot. Ahogy írtad hogy fegyverkezne a cigánysor, nem lenne csoda. Mert ezeknek tök mind egy kenne hogy ki milyen cigány, bűnöző, vagy becsületes, a sötétben, fegyverrel nem kezdenék kiválogatni a jókat! Igen is egy pár száz család ki lenne irtva. Hisz a jobbik úgysem csukatnále a gyilkosaikat egy "parazita" miatt. a cigányok pedig éjel nappal őrködnének fegyverrekel, és szerszámokkal! Nem csoda! A Cozma bosszúban, még gyerekeket is gyilkoltak! Lelőtték őket mint egy kutyát! Jobbikosok, ismétlem GYEREKET! még pedig hidegvérrel. És több család veszett volna oda, ha elnem kapják őket. Ebből kifolyólag gondolom és tudom azt hogy kitörne egy véres polgárháború ami senkinek se lenne jó! mert a romák sem hagynák hogy a családjukkal úgy bánjanak mint egy kutyával, rosszabbik esetben lelőjjék őket.
2013. aug. 25. 23:14
 44/106 anonim ***** válasza:
Ha fegyverkeznek a cigányok akkor meg is érdemlik!
2013. aug. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
#44 Miért jó neked itt hazudozni? Jobbikosok soha nem öltek cigányt. Az elmúlt években az volt az összes cigányok ellen elkövetett gyilkosság, amiknek az elkövetőit (?) nemrég ítélték el, de azok se jobbikosok voltak, sőt, gyanítom h titkosszolgálati megrendelésre dolgoztak. Cigányok viszont naponta gyilkolnak magyarokat, rasszista indítékkal. Akkor most miről is beszélünk?
2013. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:

" Nem csoda! A Cozma

bosszúban, még gyerekeket is gyilkoltak!

Lelőtték őket mint egy kutyát! Jobbikosok,

ismétlem GYEREKET! még pedig hidegvérrel.

És több család veszett volna oda, ha elnem

kapják őket. Ebből kifolyólag gondolom és

tudom azt hogy kitörne egy véres

polgárháború ami senkinek se lenne jó! mert

a romák sem hagynák hogy a családjukkal úgy

bánjanak mint egy kutyával, rosszabbik

esetben lelőjjék őket."


Hülyeség az egész amit írtál!

És az egész ügy zavaros, de nem kötötték a jobbikhoz.


Viszont kár, hogy fordítva már nem aggódsz az áldozatokért!

Egyébként valószínû, hogy valahol majd szakad a cérna, de nem itt szerintem.

2013. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
A polgárháború évek óta tart, csak nem fegyverekkel, hanem gazdasági eszközökkel. Ezen kéne elgondolkodnotok. A 21. században már nem "divat" a fegyveres konfliktus, hanem az észrevétlen, gazdasági eszközök bevetésével teszik. Járjatok nyitott szemmel és észrevesztitek.
2013. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:

"Hisz a jobbik úgysem csukatnále a gyilkosaikat egy "parazita" miatt."

Ha neadjisten idáig fajulna a helyzet, ahogy felvázoltad, akkor sem elsősorban azért nem csukatná le őket, mert "parazitákat" öltek, hanem mert van egy réteg, ami ennek jelentőségét kifordítaná, példának okáért ha ezek lecsuknának egy háromtagú bandát, mert éjszaka felégettek egy cigány családot(függetlenül attól, hogy ártatlanok vagy sem), akkor a szavazórétegük egy jelentős részétől rögtön megkapnák a "hazaáruló", "antimagyar" jelzőt, ez pedig árt a hírnevüknek, ami még alapesetben nem is jelentene akkora problémát, de csak ha: a következő választásokig annyit le tudnának tenni az asztalra, hogy a volt fideszesek, mszp-sek is elismerjék őket, az pedig már lenne akkora szavazótábor, hogy teljesen függetleníteni tudják magukat a mostani szavazótáboruk egy deformáltabb rétegétől. Ehhez viszont nagyon bele kell húzniuk és még így is csodával határos a dolog. A jobbik szerintem nem akar polgárháborút, mert ha tényleg annyira nemzetiek, akkor nem hiszem, hogy hullahegyekből akarnának egy élhetőbb országot teremteni. Nagyon jól tudják, hogyha ebbe az irányba mennek, akkor annak Magyar áldozatai is lesznek dögivel, olyanok is, akik amúgy kimaradnának az egészből, de ártatlanul lemészárolták őket, márpedig azért, mert a cigányok nem azt fogják megkeresni, aki leölt 2 cigánycsaládot, hanem random fognak betámadni akár ártatlan Magyar embereket, családokat is a közelükben, akiknek közük nem volt az egészhez. Szerintem ennyit nem érne meg az egész. Inkább a büntetésvégrehajtáson, közbiztonságon fognak javítani, polgárőrség aktívabb jelenléte, csendőrség felállítása, stb., akik a húzósabb esetekben akár szabadabb kezet is kaphatnak: például lőhetnek, ha odáig fajul a dolog. Ennek viszont van még 1 bökkenője, márpedig az, amit fentebb írtam. Hogy mégis miszerint fognak tagokat toborozni, lesz a pszichológiai vizsgálat, stb. Mert egy egyenruhában lévő neonáci beállítottságú egyén akár ártatlanokat is meghurcolhat és ha a társa is olyan, szemtanúk hiányában mégis ki fogja bebizonyítani, hogy az adott eljárás jogos volt, vagy sem? Ez itt a nagy kérdés. Ha már csendőrséget állítanak fel, akkor olyanokat is kéne fölvenni bele, akik nem öncélúan rendelkeznének, hanem jogosan, ha az adott szítuáció úgy kívánja...szerintem.

2013. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 A kérdező kommentje:

"Nagyon jól tudják, hogyha ebbe az irányba mennek, akkor annak Magyar áldozatai is lesznek dögivel, olyanok is, akik amúgy kimaradnának az egészből, de ártatlanul lemészárolták őket, márpedig azért, mert a. igányok nem azt fogják megkeresni, aki leölt 2 cigánycsaládot, hanem random fognak betámadni akár ártatlan Magyar embereket, "


És igaz lenne ez fordítva is, a magyarok is gyilkolnának olyan romákat, akik szint úgy kimaradnának belőle.


V.ki írta, hogy hogy hogy ez volt az első roma ellenni fellépés, és a romák folyton gyilkolnak, és azokat én nem sajnálom vagy elmegy a fülem mellett. Nem! A romák sosem öltek magyar gyekereket kitervelten. Írta valaki, hogy jobbiknak semmi köze nem volt a romagyilkosságokhoz. honnan tudod te azt ilyen biztosan ? Szerintem pedig nagyon is sok köze volt. nem mondom h. nem gyilkolnak a romák, nert minden országban szerte a világon mindennapos a gyilkolás, de ahogy a fehérek gyilkoltak, a romákat na ahhoz már puca kell. Minden gyilkolásnál, beültek szórakozni, holott gyereket öltek le! bementek a házba és az annyuk szeme láttára lőtte le a gyereket, akik semmiről se tehettek. a romák mikor tettek ilyet a magyarokkal? most jöhettek azzal időseket gyolkolnak, de ez se mindennapos és azok a bünőző cigányok teszik, nem az átlag cigányok, és főlek magyargyekekhez nem nyúlának soha! Na, most mit kapok etért? lehet ócsárolni hülyézni, cogányozni stb, a véleményem úgysem változik.

2013. aug. 26. 12:45
 50/106 anonim ***** válasza:

"És igaz lenne ez fordítva is, a magyarok is gyilkolnának olyan romákat...."

Hol, mikor? te miről beszélsz ember?

2013. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!