Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha hatalomra...

Szerintetek ha hatalomra kerül a Jobbik, v. színű hogy kitör egy polgárháború?

Figyelt kérdés
Nem provokatív a kérdés. Csak kíváncsi vagyok hogy a jónép ezt hogy gondolja.
2013. aug. 25. 01:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 A kérdező kommentje:
jah és azt hiszed mind mehetne bűntelenül a sittre?? elmeháborodott :D
2013. aug. 26. 17:42
 92/106 anonim ***** válasza:

Amikor kisgyerek voltam, 4-8 éves korom között cigányok laktak a szomszédban. A 2 sráccal jó barátság alakult ki, az egyik picit idősebb volt tőlem a másik fiatalabb talán 2 évvel. Sokat játszottunk együtt és soha nem volt semmi probléma. Apám egyszer kölcsön is adott nekik 50 ezer forintot kocsira, ami a '80-as évek közepén egy kisebb vagyonnal ért fel, de időben, rendben visszaadták.


Amikor elköltöztek, aznap még összefutottunk a kerítésnél. Búcsúzóul csak annyit mondtak, hogy "meg fogsz dögleni és igyak hypót". Ez annyira belémvésődött 8 évesen a kis biciklimen állva/ülve, hogy sosem felejtem el. Fogalmam sem volt, hogy ezt miért mondták nekem, mivel szolgáltam rá. Ott valahogy a magyargyűlölet sokkal hamarabb mutatkozott mint a cigánygyűlölet. Jó 10 év múlva találkoztunk a budaörsi autópiacon ahol éppen Ladákkal ügyeskedtek, de akkora már annyira eltorzultak, hogy már egyáltalán nem emlékeztettek az aranyos cigánykölkökre. Mára már szerintem börtönben ülnek, de semmiképpen sem a tisztesség útján haladnak. Arcról már meg sem ismerném őket.

2013. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 A kérdező kommentje:
én például nagyon tisztelném azt a magyart, aki megmondaná nejem a frankót a szemebe, és nem otthon, vagy a képelőtt ócsárolna úgy mikozben nem is ismer.. eséjt se adtok mondjuk arra hogy roma barátotok legyen mert kerülitek öket válogatás nélkül. meg féltek. miért nem állnátok ki személyesen magatoklrt ? ha megvernek nem a tiszégyenetekmhanem övék... ezt nem vállalnátokbe mertmfostok féltitek a seggeteket. de bezzem "magyar" hatalmon tudnátok menőzni!
2013. aug. 26. 17:53
 94/106 anonim ***** válasza:
Bűntelenül természetesen senki nem menne a sittre, de cigányok között kevés ilyet találni :D
2013. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 anonim ***** válasza:
Bumm 100 egy teljes hülyeségről.
2013. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 A kérdező kommentje:
97-es. és akkor már mindegyik cigány olyan mi ?
2013. aug. 26. 17:56
 97/106 A kérdező kommentje:

99 'Bűntelenül természetesen senki nem menne a sittre, de cigányok között kevés ilyet találni :D'


én meg a családom biztos nemnmennék sehová, mert mi normálisak vagyunk. és valamelyik jobbikos minket ba sz tatna, csak mert cigányok vagyunk,, akk vissza reagálnánk, úgy ahogy ők.

2013. aug. 26. 17:59
 98/106 anonim ***** válasza:
Amiket írsz, és ahogyan írsz, az nem arra utal, h normális lennél :)
2013. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:

Re:


Nekem egy cigány barátom van, egy háztartási boltot vezet Zuglóban és verseket ír hobbiból. Tisztességes, választékos beszéddel bíró egyén. Ergo méltatlan lenne általánosítani. Amikor van egy erőszakos bűncselekmény és bemegyek vásárolni, látom a szemében a szégyent és ahogy keresi bennem azokat a jeleket amivel őt is máglyára küldeném. Nagyon kellemetlen nekem is, de maximális a bizalmam felé. Ő az aki nem tehet róla, hogy cigány, felvállalja, büszke rá, de tudja, hogy mi a pálya és emiatt menekül a verseibe. Ettől függetlenül elvenném a cigányok szabadságát és azt a hitét, hogy munka nélkül, húgyban vergődve vagy több milliós autókkal suhanva szép az élet. Egy társadalomtól annyit várj amit te is adsz a társadalomnak.

2013. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:
Ilyenekre gondolok: [link]
2013. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!