Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha hatalomra...

Szerintetek ha hatalomra kerül a Jobbik, v. színű hogy kitör egy polgárháború?

Figyelt kérdés
Nem provokatív a kérdés. Csak kíváncsi vagyok hogy a jónép ezt hogy gondolja.
2013. aug. 25. 01:34
 71/106 A kérdező kommentje:
miért itt minden nap hallani, h hulanak az öregek kifele a romáktól. ugyanmár, ne túlozz.
2013. aug. 26. 14:56
 72/106 anonim ***** válasza:
Elég egy helyi szikra, pl cigók megölnek egy köztiszteletben álló mamikát, papot miután a szomszéd községben nagyobb arányban levő magyarok azonnal megindulnának molotov-koktélokkal, markolókkal. Ehhez valami olyasmi kell egy olyan időjárási front egy olyan frusztrált pillanatnyi hangulat esetleg több hasonló esetet egy napon ami elindít egy lavinát amire eddig nem volt példa vagy csak ezért nem mert a rendőrség időben kivonult. Egy ilyen összecsapás kiterjedhet megyére, de országosan is, akkor viszont a rendőrség és a hadsereg teljes állománya kevés lenne beavatkozni. Ez nem a Jobbiktól függ, akár holnap is megtörténhet, mert az ilyesmire nem szoktak az emberek engedélyt kérni a kormánytól. Ilyenkor meg van az a veszély, hogy ártatlan mamikák esnek a szomszéd brazilok bosszújának áldozatává ugyanúgy mint ahogy egy buldózer sem válogat a putriban megbúvó kisgyerekek között. Csak a szerb-horvát háborút tudom felhozni hasonlatként. Azóta béke van, elmenekültek egymás területéről a felek és nincs probléma sem. Az EU kénytelen lenne befogadni a cigány menekültek áradatát, szankciók is lennének, büntetések is de ez esetben nem egyéneket ítélnének el. Esetleg maradna ha akar pár normális család akikért a magyar lakosság, szomszédok teljes mellszélességgel kiáll. Persze ehhez több tízezres gyilkos összefogás kéne ami szerintem nincs meg az emberekben csak a düh és a megvetés. Pár száz ember könnyen a bíróság előtt találhatná magát, annyira meg senki nem mer bazírozni.
2013. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
Nem kell megölni senkit. Elég végignézni egy vidéki cigányputrin. Mögötte ott a 700 négyszögölnyi föld, de tiszta gaz és hulladék. Elég lenne beültetni a játékgépbe dobott pénz helyett és művelni, legalább a krumplira, hagymára nem lenne gond. De neem! Éhesek, segélyből élnek, de mégis 100-120 kilósak. Majd a magyar tyúkját mennyivel könnyebb levágni mint saját maguk nevelni. Kaptak ingyen vetőmagot, kiskacsát, kislibát kezdésnek, de egyetlen egy helyen nem élték túl az 1 hónapot sem. Segíthet az ember rajtuk akárhogy, képtelenek a civilizált önellátásra. Nélkülünk pockokat és sünöket zabálnának.
2013. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 A kérdező kommentje:
77-es köszönöm a korekt választ! erre vártan és őnála az igazság.
2013. aug. 26. 15:10
 75/106 anonim ***** válasza:
Most nézegettem Tarnabod műholdképét. Elég egyértelmű melyik a magyar és melyik a cigány porta. És ezek beszélnek családról. Ha mindent megtennének a családért, akkor éjjel nappal kapálnák, locsolnák azt a bazi nagy kertet a mázsányi kajáért. Nálam 200 négyzetméteren elég tök és paradicsom és hagyma terem ahhoz, hogy nyáron ne kelljen vennem ilyesmit és kész szórakozás. Még mindig van a tavalyi krumpliból. Röhej.
2013. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 A kérdező kommentje:

78. aza vetőmag, meg miegymás nem a cigányoknak járt, hanem minden szekégynek! a mindengyerek lakjon jól alapítványtól!



a magyarok is ugyanúgy éltek vele.

azt hiszed a magyarok nem bűnöznek vidéken ?

2013. aug. 26. 15:16
 77/106 anonim ***** válasza:
Ez a lavina elindult volna már rég (20 éve Békésben volt hasonló markolós eset), ha a közmédia nem titkolná el az elkövetők kilétét. Az a 10-20% aki korrekten értesül az vagy lehiggad és kikárogja magát a kuruc.infón vagy itt, mert túl messze van, vagy kevésnek érzi magát fegyvert, kapát, kaszát ragadni, hiába van közel az eseményekhez.
2013. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
Azok az elkorcsosult prolik a cigányok hatása alatt vannak. Úgy öltöznek, olyan zenét hallgatnak, úgy beszélnek. Azok már nem kifejezetten a paraszti lakosság, hanem elmenekült csövesek.
2013. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 A kérdező kommentje:

'Most nézegettem Tarnabod műholdképét. Elég egyértelmű melyik a magyar és melyik a cigány porta. És ezek beszélnek családról. Ha mindent megtennének a családért, akkor éjjel nappal kapálnák, locsolnák azt a bazi nagy kertet a mázsányi kajáért. Nálam 200 négyzetméteren elég tök és paradicsom és hagyma terem ahhoz, hogy nyáron ne kelljen vennem ilyesmit és kész szórakozás. Még mindig van a tavalyi krumpliból. Röhej.'


ne tarnabodból indulj ki! mindenhol másak a romák. tarnabod amúgy is egy zűlött drogosbünöző falu. de nem mindegyik falu ilyan. és nem minde romábak retkes a portája meg üres a kertje.

2013. aug. 26. 15:20
 80/106 anonim ***** válasza:
Érdekes, én amerre jártam, mindenhol egyformák a cigányok. Ordibálnak, büdösek, belekötnek mindenkibe, üvöltetik a "zenéjüket", stb.
2013. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!