Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alföldi Róbert nem tud hibázni?

Alföldi Róbert nem tud hibázni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt tapasztalom az interneten, h ha valaki nem magasztalja az egekig Alföldi munkásságát vagy esetleg mer kritikát vele szemben megfogalmazni, na akkor már kezdődik is a magát hatalmas értelmiséginek tartó rajongótábortól a homofóbozás, nácizás, anyázás stb.

Nevetségesnek tartom, h ilyen hozzáállás után ők beszélnek értékről, értelemről, művészetről, toleranciáról és még sorolhatnám.



2013. szept. 3. 10:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

"Alföldi egy középszerű színész rendező és igazgató"


Azért ezt így arc nélkül kedves kacx picit nagyképű. De gondolom te vezető tisztviselő lehetsz a jobbiknál.


Alföldinek van neve a szakmában. Az országban nagyon sok nemzeti színház van, ne csináljunk már ebből is valami hányinger nemzeti öntudatos mocskot.


Akinek nem tetszik nem kell nézni...

De a jegyeladások és a népszerűsége mutatja hogy bizony elég sokan kedvelik.


És a tudatlan emberek utálják. Kritikát meg az fogalmazzon meg aki élőben is látta már valamelyik darabját. De elég sokan a netes bulvárból "táplálkoznak"

2013. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"Ööö… az állami támogatásból ez miért is következik?"


Az államilag támogatott kultúra egyfajta alapképzés, elegendő a klasszikusok bemutatás, nem szükséges mellékelni alternatív értelmezést. tehát, ha a nagymama elviszi színházba az unokáját nem fontos, hogy meglepetés érje őket. Az állami közoktatásnak, kultúrának a feladata, nem a megosztás, hanem normális értékrend bemutatása. Ez fordítva is igaz, ha elmegyek egy Dali kiállításra, és hozzá hasonló művészek bemutatójára, akkor tudom mire számíthatok, valami mást fogok látni. Aki kíváncsi az egyéb gondolatokra, az megtalálja lehetőségeket. Az igazi értelmiséginek kötelessége is több világlátást megismernie.

Alföldi begyalogolt a közéletbe és a közkultúrába, ahol ezen a szinten nincs helye. Az még rendben van, hogy addig űzik a patkányt amíg vissza talál a természetes közegébe, a csatornába, de tovább felesleges üldözni. Kritizálni pedig végképp, mivel a felesleges kritika sérti a művészi szabadságot. Ha Alföldi rendez egy István, a királyt akkor előre lehet tudni, hogy nem szokványos előadás lesz, tehát nem értem mi a probléma.

2013. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
6%

Nemzeti színház, az az a nemzet színháza ami nem csak egy név. Szerintem van elég színház ahol van az absztrakt elképzeléseknek az átértelmezéseknek tere.

Nem is vagyok ellene mert érdekes lehet más más perspektívából nézni dolgokat. Mindennek meg van a helye.

2013. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%
Miskolci Nemzeti Színház?? Rémlik valami?
2013. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
10%

12:08!


Ezt a hangnemet üsd meg otthon, édesanyádnak, ő majd biztos értékeli.


Nálad a "vitakultúra" kimerül a személyeskedésben, fölényeskedés nagyképűségben - érvek helyett.


Mielőtt ismét megrágalmazol, a példámban egészen pontosan Rátgéber László és Angel McCoughtry szereplt.

2013. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Megjegyezném,egyetlen Alföldi darabot nem láttam.Azonban valószínű,nem véletlen az,hogy őt emelték erre a bástyár(Nemzeti)

Sajnos, a Nemzeti többet kell képviselje,nem egy narcisztikus b'zi kilengéseit.

Én elhiszem,vannak adottságai,de PL.:István a király-t,nem merészelnék bántani(pláne Bucival).Ezt hvják alázatnak.Lehet lehúzni,4.-nek megy a zöld.

Ui.:a fiamat nem fogom egy ilyen "nemzeti"-be vinni,az biztos

2013. szept. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
7.-nek szintén .
2013. szept. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!