Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jelzi előre az összes...

Macungo kérdése:

Miért jelzi előre az összes közvéleménykutatás a Fidesz győzelmét, ha annyira sok elégedetlen ember van?

Figyelt kérdés
Itt és sok helyen azt tapasztalom, hogy mintha több lenne az elégedetlen, de az is lehet, hogy az elégedett emberek nem foglalkoznak a politikával, esetleg rejtőzködnek vagy tudomis én.. De ha annyira rosszul kormányoznak miért nem látszik a kormányváltó hangulat a felméréseken?

2013. dec. 7. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 6:

Pontosan ez a legnagyobb baj a fidesz-el. Ott van velük a kétharmad, és minden létező kulcspozícióban az ő embereik ülnek, de isten őriz, hogy rezsicsökkentés helyett a rá rakott adókat, vagy minimálbér növelés helyett a röhejesen magas SZJA-t csökkentsük. Csak a populizmus bele az arcodba (szintén az adódból fizetett plakátokon).


Az ellenzéket meg hagyjuk. Programot még egy se tudott felmutatni, csak napi 24 órában sírnak, hogy mekkora diktatúrában élünk.


(Harmadiknak pedig ott van a Jobbik, akik kedvesek, aranyosak, és ha tesznek egy nyilatkozatot valamilyen gazdasági kérdésben, még a törzsszavazóik is elvonulnak a sarokba sírni egyet.)

2013. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nincs programja az ellenzéknek? Ott van pl. a DK 16 pontja. A Jobbiknak is van, meg szerintem Bajnainak is.

Tényleg nem diktatúrában élünk, de nem is teljesen demokráciában. Valahol a kettő közt.


A közvéleménykutatásra pedig sosem adtam. Lehethogy nem is kérdeznek meg senkit, csak a hasukra csapnak. Én legalábbis senkit sem ismerek, akit megkérdeztek volna.

2013. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Carella válasza:
Amiert dolgozunk azt be kell fizetni sarga csekkeken. Szinte semmi nem marad ha mindent rendezni akar az ember, sőt! Eladositanak, add elamid van, autod tv-d lakasod, barmit földed, ruhaid mindegy csak fizess!!! Hogy mit eszel hogy elsz leszarjak. Neked eleg a 100 ezer nekik eleg a ketmillió? Nekik jut neked nem? Ha nincs penz itt maganak miert itel ennyivel tobbet? Dolgozzon ra a halal de ne én.
2014. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!