Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországiak! Miért románoz...

Magyarországiak! Miért románozzátok le a Székelyeket, és szerbezitek le a vajdaságiakat?

Figyelt kérdés
Csak a Magyarországon csinálnak ilyet, máshol a sajátját mindenki a saját népe nevén szólítja.

2014. jan. 3. 19:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
8%
Kik azok a mások? A többi nagymagyar? Gondolkozz már egy kicsit, ha nehezedre is esik! Tudod az ennek az oldalnak a szépséghibája, meg a hozzád hasonló neten felnőtt suttyóknak, hogy ha valakinek a véleménye nem egyezik a tieddel, akkor rányomsz a kis piros kézre. Ettől még nem lesz igazad. Sőt, ha a zöld kézre nyomsz rá, sem jelenti, hogy a másiknak igaza volt. De nem bonyolítom, mert félek, hogy már ez is meghaladja a képességeidet.
2014. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
61%

Az azt jelenti hogy az emberek nagy részének nem tetszik az amit írsz , és ha nem egyezik az emberek nagy részének a véleménye a tiéddel akkor az azt jelenti hogy talán van rá egy nagyon kicsike esély hogy benned is van egy icike-picike hiba , arra gondoltál ? Vagy az a gond hogy te kisebbségbe vagy mivel az emberek nagyobbik része ,,Nagy Magyar '' ? Ha látnak benne értelmet , akkor tényleg van benne értelem , és ha megfigyeled főleg az öregebb generációba vannak ilyen hajlamok , nem az ,, interneten felnőtteknek " .


És egyébként eddig még egy piros kezet se adtam , általában csak arra adok akik hülyeséget írnak tudatosan .


Nem kellene azt hidd hogy azok hülyék akik nem értenek veled egyet , ez már a gúnyos hangnemedből is látszik . Hidd el végre hogy másnak is lehet igaza , nem csak neked .

2014. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Hú b.meg... láttam már néhány elvarázsolt embert, de te ott vagy a top 10-ben!

"Az azt jelenti hogy az emberek nagy részének nem tetszik az amit írsz"


Annak az ötnek, amelyik olvassa ezt a topicot? Mint az emberek nagy része? Megrogytam a röhögéstől. :D Hatalmas katasztrófa, hogy öt hasonszőrű embernek nem tetszett, hogy más a véleményem...


"...és ha nem egyezik az emberek nagy részének a véleménye a tiéddel akkor az azt jelenti hogy talán van rá egy nagyon kicsike esély hogy benned is van egy icike-picike hiba , arra gondoltál ?"

Állítottam valaha, hogy hibátlan vagyok?



"Nem kellene azt hidd hogy azok hülyék akik nem értenek veled egyet"


Na most akkor hadd kérdezzek: ki mondta neked, hogy szerintem hülyék azok, akik nem értenek velem egyet? Ez a sokadik dolog, amit nagyon benéztél.


És ha már itt tartunk, ez visszafelé is igaz.


Na...ha ilyen alap dolgokat nem értettél meg, miért csodálkozol, hogy nem szánok rád túl sok mondatot?

2014. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Kini :)) ***** válasza:
61%
Én magyarországi magyar vagyok, és soha meg nem fordult a fejemben, hogy lerománozzam, meg leszlovákozzam, meg leszerbezzem a határon túli, magyar testvéreinket :-) És borzalmasan tud idegesíteni, ha valaki ezt teszi... 15\L
2014. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Háát , egyszer te sem találod az összefüggéseket , a 40% arányodról van szó , nem erről a topicról .
2014. jan. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Más topicba nem írtam százalékhuszár! :) Ha esetleg sejted, mi lehet ennek a jelentősége...
2014. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!