Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A belső ellenséggel hogy...

A belső ellenséggel hogy lehetne leszámolni? Vagy hogy lehetne elérni, hogy ne szavazhassanak ők?

Figyelt kérdés

Belső ellenség alatt azokat értem, akik megfelelnek a következő kritériumoknak:


Támogatják


- állami tulajdon elprivatizálását

- stratégiai fontosságú ágazatok kihúzását az állam kezéből / ellenőrzése alól

- haderő leépítését vagy leszerelését

- az EU integrációhoz és minden más, a szuverenitást felszámoló dologhoz való csatlakozást

- a bankoknak és egyéb oligarcha intézményeknek adott szabadságokat


Hallgatnak


- a cigányok és bevándorlók okozta problémák felvetésekor

- magyarverésekkor vagy nemzeti jelképek gyalázásakor


2014. jan. 6. 21:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

"Meg kell nézni a családi genealógiát 8 dédszülőig (meg kell követelni!), és ezt mérlegelve kell politikai bizalmat szavazni. Nagyjából ennyi."


Te meg pont olyan elmebeteg vagy, mint a kérdező, csak máshogyan.

2014. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Vajon milyen lenne a Kínai Népköztársaság vagy az Oroszországi Föderáció, ha az összes etnikuma akkora szuverenitást kapna, mint amekkora a magyaroknak, lengyeleknek, szlovákoknak van az EU-ban?
2014. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 tetro ***** válasza:
86%

22.41

amúgy szerintem vicces lenne 10 generációra visszamenőleg megnézni a genomját mindenkinek. könnyesre röhögném magam azt hiszem, amilyen pánik támadna a szélsőjobb környékén :D

2014. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

"amúgy szerintem vicces lenne 10 generációra visszamenőleg megnézni a genomját mindenkinek. könnyesre röhögném magam azt hiszem, amilyen pánik támadna a szélsőjobb környékén :D"


Nekem az egyik dédnagyanyám egy mocskos, alávaló sváb volt, aki aljas módon megfertőzte a tiszta magyar vért és képes volt megszülni az anyám anyját, aki engem szült meg. Az egyik dédnagyapám pedig - bár nagyon szégyellem - örmény származású volt.


Tehát én most nem politizálhatnék, mert eredendően egy korcs vagyok, aki ékes bizonyítéka a Szent Magyar Vér meggyalázásának következményére. :D


Folyamatosan lopok, csalok hazudok, már nem bírom tovább, de nm tudom megállni! Bezzeg, ha tisztavérű magyar lennék, akkor nem lennének ilyen problémáim, akkor makulátlan lenne a jellemem. Sajnálom, hogy csak ilyen vagyok. :(

2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Ozmium42 ***** válasza:
6%
Én a dédszülőket a 4. generációnak számolom (vagy a harmadik?), nem a tizediknek, tetro, illetve a genealógia nem genetika. Csak ennyit értettél félre a másfél sorból, amit írtam.
2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 tetro ***** válasza:
82%

23.01

"genealógiát 8 dédszülőig"

ezt nem te írtad?

2014. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 tetro ***** válasza:
82%

23.01

áhh rájöttem. a 8 dédszülő az nem nyolcadik szintet jelent nálad, hanem mind a 8 dédszülőt. sajnos ez egyáltalán nem volt egyértelmű. de ha már okoskodni akarsz genelógikus barátom, akkor számold újra, hogy a dédszülő hány generációra van az egyedtől. és ha nem genetikusan szeretnéd vizsgálni, akkor mégis hogyan?

2014. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen genealógikusan akarja.

Mégis mit gondoltál?

2014. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 tetro ***** válasza:
82%

23.15

de az mit fog bizonyítani? hogy a nagyapja valóban a nagyapja volt a papírok szerint? :D

2014. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
66%

Itt a lényeg, hogy nem genetikailag nézzük meg őket, hanem genealógiailag.


Ez sokkal misztikusabban és tudományosabban hangzik és meg tudjuk vele győzni magunkat, hogy nagyon okosak vagyunk.


Meg fogjuk találni a tisztátalan vérűeket és ezzel meg lesznek a bűnözők is! :D

2014. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!