Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csökken folyamatosan -...

Miért csökken folyamatosan - drasztikusan - a Jobbik népszerűsége?

Figyelt kérdés
Korábban mindig azt hallottam, hogy majd a Jobbik talán jobb lesz. Most nem is ismerek olyan embert, aki ne pártot volna el tőlük.

2014. márc. 6. 18:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%

"Valószínűleg egy orvostól stb. sokkal magasabb érdemű vagy...."


Az orvos azonos értelmi színvonalat képvisel a mérnökkel. A rendőr nem.


Ne ködösíts, ne írjál helyettem. A rendőrt szapultam, nem az orvost.

2014. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

8!!!!!


Te egy kicsit el vagy szállva magadtól Nem is kicsit, hanem nagyon. De legalább tudjuk, ha ez sem tetszik neked a Jobbik főleg nem tetszene.


"Pontot ugyanannyit kellett elérni, csak matekból meg fizikából."


Na ez aztán ám a teljesítmény. Ez senkit nem érdekel, csak az, hogy amit eléveztél azt hogyan csinálod. Egy rendőr munkája igen nagy szellemi leterheléssel jár. Gondolkodik, kínlódik a joggal, hogy az ügyvédek stb azt a nyomorult gyilkost ne tudják kimosdatni. Érdekes sok ügyvéd sem bír velük, valószínűleg ők meg nem tanultak csak egy alacsonyabb iskolában mint te, hiszen ott nincs matek!!!!

2014. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Aha, most meg azzal jössz, hogy ha szidom a rendőrt, nem is vagyok igazi Jobbikos. Kezdesz pofaszaggatóan röhejessé válni, az érveid pont annyit érnek, mint a végzettséged (gyanítom, rendőr vagy, azért dícsérted így fel őket még az első válaszodban).


""Pontot ugyanannyit kellett elérni, csak matekból meg fizikából."


Na ez aztán ám a teljesítmény. Ez senkit nem érdekel"


Erre megválaszolok neked: csináld utánam. Utána nyisd ki a rendőrarcodat, hogy "gagyi, fúúúdegagyiiii".

2014. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Én is többe nézem a rendőröket, mint a mérnököket. Mérnöknek az megy aki azt akarja csinálni és tudja. Rendőrnek meg az akinek hivatása van. Csesztetik őket éjjel - nappal, mégis vannak a világon nyomozók és más beosztásúak is, akik teletömik a börtönöket a bűnözőkkel.


Általában az mond rosszakat a másik munkájáról, aki bele sem lát, meg túl okosnak érzi magát hozzá.


NEm hiszem, hogy egy mérnők "magasabb szinten" áll, mint egy több diplomás dr-i végzettségű rendőrtiszt.


De gondolom akkor a kétkezű munkást akkor le is köpöd az utcán, mert az igazán alattvaló lehet neked.

2014. márc. 6. 18:43
 15/31 A kérdező kommentje:

"Erre megválaszolok neked: csináld utánam. Utána nyisd ki a rendőrarcodat, hogy "gagyi, fúúúdegagyiiii"."


Mi van? Gyerekek írogatnak itt egymásnak? Arra nem gondoltál még, hogy sokan nem szeretik a rendőröket és mondjuk az ők nevükben írogatnak?

2014. márc. 6. 18:45
 16/31 A kérdező kommentje:

"nem is vagyok igazi Jobbikos."


De ezzel elárultad magad, így tőled nem is várható a megfelelő válasz, csak a másik szidása. Mi van ha a rendőrök is jobbikosok?

2014. márc. 6. 18:46
 17/31 anonim ***** válasza:

"mint egy több diplomás dr-i végzettségű rendőrtiszt"


1: A dr. az nem VÉGZETTSÉG, hanem egyetem által adományozott CÍM. Létezik kisdoktori (mint amit pl. a jogászok kapnak) meg nagydoktori (amit a PhD után kaphatsz meg).


2: Azon belügyesek, és itt beszélek rendőrről, katasztrófavédelmiről, VPOP-sról, BV-sről akiknek a nevében ott a dr., azok elvégeztek egy jogi egyetemet. Általában az ilyen a közelében nem volt a hírhedten ratyi RTF-nek, és nem is az alja munkát végzi, hanem inkább a félig-meddig politikai vonzatút, vagy a reprezentatív dolgokat.

2014. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
47%

Na már megint előtört belőlük az értelem. Saját magukat járatják le és csodálkoznak...


Gondolom köze sincs a mérnökséghez, de ha igen nem sok intelligenciát adott neki az ég, a mérnökök nevében én kérek bocsánatot.

2014. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

""nem is vagyok igazi Jobbikos."


De ezzel elárultad magad, így tőled nem is várható a megfelelő válasz, csak a másik szidása. Mi van ha a rendőrök is jobbikosok?"


Próbálj már meg ÉRTVE elolvasni egy mondatot, könyörgöm!!!

Jobbikra szavazok, a szerencsétlen rendőrpárti válaszoló támadott be azzal, hogy biztos nem vagyok jobbikos mert szidom a rendőrt. Szerintem Jobbik-szavazóként is lehet rühellni a rendőröket, nem értem, mi van ezen olyan furcsa.

2014. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:49


Ne kérj te a nevemben semmit. Kutya nem kért rá.

2014. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!