Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csökken folyamatosan -...

Miért csökken folyamatosan - drasztikusan - a Jobbik népszerűsége?

Figyelt kérdés
Korábban mindig azt hallottam, hogy majd a Jobbik talán jobb lesz. Most nem is ismerek olyan embert, aki ne pártot volna el tőlük.

2014. márc. 6. 18:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%

Azért csökken, mert már eltűnt a párt varázsa.

2010-ben azt ígérték, hogy itt majd nagy változások lesznek, bekeményítenek és majd tamtaramtamtaram.


Ezzel szemben semmi nem volt 4 évig. Minden évben benne voltak egyszer a híradóban és ennyi.


Vona elment országjárni és meg sem ismerte őt az emberek nagy része, amikor pl. boltban vagy piacon volt eladó.

2014. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
42%

NA elmondhatjuk, hogy a mérnökök sem különbek. Csak okoskodni tudnak, meg a szakkifejezések pontosításával hárítanak. Attól még a lényegen nem változtatnak semmit.


A mai világban nagyobb szükség van az orvosra, rendőrre, mentőre, tűzoltóra, mint egy mérnökre. A baj akkor van, ha valamelyik Jobbikos, mert akkor nem segíteni akar, hanem eltörölni, lehúzni a másikat. IME AZ ÉLŐ PÉLDA

2014. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:51


Te beteg vagy, józsi. Ha elzavarod a mérnököket, ki termeli majd ki a rendőri szarfizud? Nem marad olyan az országban, aki ezt megtenné :D

2014. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 41%-os!


Nem bánnám, ha indítanál egy kérdést azokban a kérdésekben, amiben te vitatkozni akarsz másokkal. Nem ez a fórum az, ahol le kell húzni a másikat. Ezt a felületet másért nyitották meg, ha nincs a kérdéshez tartozó értelmes válaszod nyugodtan írj máshova, de kérlek ne ide!!!

2014. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%

41%!

Tudjuk, hogy csak ehhez értesz, de nem változik a világban semmi sem, ha itt lehúzod a rendőröket vagy másokat. Gondolom neked kifejezetten velük van bajod, mert valószínűleg az életben nekik meg veled. Máshol írogasd a hülyeségedet ne itt, nem ez volt a kérdés.

2014. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
49%

"Gondolom neked kifejezetten velük van bajod,"

Ilyen sokáig tartott rájönnöd erre? Pedig azt hittem, elég nyíltan írtam le a véleményem....

2014. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokra számítottam és nem a súlyos személyiségzavarban szenvedő emberek gyötrelmes kínlódását, hogy a saját önkicsinységüket miként tudják kompenzálni a más lebecsülésével.
2014. márc. 6. 19:00
 28/31 anonim ***** válasza:
71%

"Nem bánnám, "


Fütyülök arra, mit bánsz, mit nem.


Kérdező: a kérdésedre már válaszoltam, kamuzol. A jobbik nem csökken, éppen hogy nő a támogatottságuk. A fideszé is. Az összeborulásé csökken.

2014. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Dick Esmen ***** válasza:
Hmm,nem így vettem észre,sőt kifejezetten gyorsan nőnek.
2014. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

CSak azt nem értem, hogy a statisztikákat honnan veszik, engem nem kérdeztek meg soha sem, hogy tetszik e a párt.

Gondolom sokan vannak így. Ők is hamisítják a statisztikát, mint a többi párt.

2014. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!