Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazz a Jobbik ellen mozgalo...

Szavazz a Jobbik ellen mozgalom miért nem vállalja fel hogy kicsodák és mit akarnak?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy pár videójukat meg a facebook-jukat meg a támogatóikat.

Azt szűrtem le hogy ezek igazából mind zsidók, akkor meg miért nem vállalják fel nyíltan hogy a Jobbik az ő érdekeiket sérti?

Engem mint átlag semmilyen egyéb csoporthoz nem tartozó magyart, például teljesen kihagytak ebből, csak magukról beszélnek, de még is úgy állítják be hogy az egész magyarság nevében.


Ha ezt egy félig zsidó egyház szervezte, és zsidók alkották a tömeget, zsidó érdekeket és sérelmeket hoznak fel a Jobbik ellen, akkor miért nem lehet kimondani kerek perec hogy a zsidókat sérti a Jobbik?

Miért kell elbújni az állampolgárságuk mögé, szándékosan megtévesztő módon?

Én a magyar érdeket sehol nem látom ebben a szervezetben, csak egy köntösbe rejtett zsidó lobbit.


Bárkinek, katolikusnak, reformátusnak, muzulmánnak bármi baja van, az felvállalja a felekezetét, akkor a zsidók ezt miért nem tudják megtenni?


Én többek között az ilyenek miatt lettem Jobbikos mert ez valami mérhetetlen pofátlanság hogy a saját országomban az idegenek akarják megmondani hogy mi magyarok kire szavazhatunk.



2014. márc. 24. 16:59
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Nézd ha szerinted az elmúlt 24 év, köztük a fidesz 8-a rendben volt, de hatalomban még nem bizonyított Jobbik mégis rosszabbak ezeknél akkor irány az orvos.


Egy dolgot mondjál az országban ami tisztességesen működik, és nem is kéne hozzányúlni.

2014. márc. 24. 18:17
 12/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt rendben az elmúlt 24év. Viszont az első 12 igen. Az MSZP keresztül vitte a gazdasági reformokat (Bokros csomag) , kevesen tudják egyébként hogy a Horn kormánynak szintén 2/3-ja volt csak éppen ők értelmesen használták fel. 1996-tól kezdve a 2002-es választásig évi közel 5%-os gazdasági növekedés volt , az államadósság elérte az 50% körüli szintet ami rekord alacsonynak számított és közelebb voltunk Nyugathoz mint azelőtt bármikor. Orbán hatalom mániája és az ígérgetési verseny szépen tönkretette az országot.
2014. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

Nem gondolod hogy alaposan ellent mondtál önmagadnak és Viktort dicsőíted? Mert az állítólagos hű de faja 12 év gazdasági növekedésében Orbán is benne volt még te szerinted is, olvasd csak el újra.


Maradjunk annyiban hogy a rombolást a szocik végezték mindig is, nem vagyok fideszes nem védem őket, de azért volt kontraszt a kettő között.

A fidesz a saját általában magyar bárói érdekeit nézte, míg a balosok a külföldiekét.

Mondj egy területet az országban ami rendesen működik, csak ennyit kérek, amúgy meg elkanyarodtunk igen csak.

2014. márc. 24. 18:46
 14/57 anonim ***** válasza:
Ellent mondtam magamnak? Mivel? Tényeket írtam. Régen hittem Orbánban igen. Mint elég sokan. Teljesen nyilvánvaló , hogy a 24év alatt ki változott a legtöbbet sajnos rossz irányba. Ő. Azt , hogy most hogy működik a gazdság nem kommentálnám ez a négy év fidesz csak tovább növelte a válságot , azzal hogy a kétharmadot valódi reformok helyett a hatalom bebetonozására használta. Jobbik valódi problémákat vázol fel , a "kimondjuk" része nagy %-ban teljes reális (igen elolvastam a programjukat), viszont a megvalósítással és a hangnemmel elég súlyos problémák vannak.
2014. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

Súlyosabbak ezek mint a helyzet amiben most vagyunk?

Van időnk finomkodni?

Amúgy mi a durva benne?

2014. márc. 24. 19:08
 16/57 MrPifta ***** válasza:
32%
Nem, roma sem vagyok. Egy harmadik kisebbségheg tartozom. De ha nem lennék kisebbségi, akkor se értenék egyet azzal, hogy írtsuk ki a fél országot, mindenkit, aki nem tetszik nekünk. Mert a Jobbik megtenné, ha tehetné.
2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

És melyikhez ha lehet tudni, kik rettegnek ennyire?

Bizonyítékod van?

2014. márc. 24. 21:28
 18/57 MrPifta ***** válasza:
25%
nem elég egyértelmű, hogy kiket támadnak még a Jobbikosok a cigányokon és zsidókon kívül? De még egyszer mondom, ha nem lennék semmilyen kisebbség tagja, akkor sem értek egyet azzal, hogy lehetetlenítsük el sok millió állampolgár életét.
2014. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

Én magyar vagyok, engem se a zsidó se a cigány nem érdekel úgy különösképpen.


Bizonyítékod van a rémkeltésedre?

2014. márc. 26. 00:43
 20/57 MrPifta ***** válasza:
0%

[link]


Elég is ennyi

2014. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!