Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazz a Jobbik ellen mozgalo...

Szavazz a Jobbik ellen mozgalom miért nem vállalja fel hogy kicsodák és mit akarnak?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy pár videójukat meg a facebook-jukat meg a támogatóikat.

Azt szűrtem le hogy ezek igazából mind zsidók, akkor meg miért nem vállalják fel nyíltan hogy a Jobbik az ő érdekeiket sérti?

Engem mint átlag semmilyen egyéb csoporthoz nem tartozó magyart, például teljesen kihagytak ebből, csak magukról beszélnek, de még is úgy állítják be hogy az egész magyarság nevében.


Ha ezt egy félig zsidó egyház szervezte, és zsidók alkották a tömeget, zsidó érdekeket és sérelmeket hoznak fel a Jobbik ellen, akkor miért nem lehet kimondani kerek perec hogy a zsidókat sérti a Jobbik?

Miért kell elbújni az állampolgárságuk mögé, szándékosan megtévesztő módon?

Én a magyar érdeket sehol nem látom ebben a szervezetben, csak egy köntösbe rejtett zsidó lobbit.


Bárkinek, katolikusnak, reformátusnak, muzulmánnak bármi baja van, az felvállalja a felekezetét, akkor a zsidók ezt miért nem tudják megtenni?


Én többek között az ilyenek miatt lettem Jobbikos mert ez valami mérhetetlen pofátlanság hogy a saját országomban az idegenek akarják megmondani hogy mi magyarok kire szavazhatunk.



2014. márc. 24. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:

ja és még ezt is...mi az h újra marhavagonokba raknák?? normális? tudja mit beszél?

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=cJiP9bUOnY0..

2014. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:

tessék itt egy rész egy amerikai műsorból

https://www.youtube.com/watch?v=o6H0BGu6-HQ

2014. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Hmm, hogy ki nem lát tisztán, mondja ezt egy hitgyülis ?:)

Na neeee :)


Olyan dolgokat mondasz amihez a Jobbiknak semmi köze nincsen, olyan dolgokat akarsz összeasszociálni amiknek egymáshoz nem sok közük van.

Konteó gyártós vagy, mert valakiket mindig bűnbaknak kell kikiáltani válság idején.

Te vagy az előítéletes rasszista, mert attól hogy vannak érdekes elemek a Jobbikosok között, attól még nem az összes olyan mint az a néhány.

Ismerősek valahonnan ezek a szövegek?

Tőletek tanultam.


Ti szoktátok mindig ezt mondani, csak itt annyi a különbség hogy itt az 1% a szélsőséges elem, de ti már ráakarjátok húzni a lepedőt a maradék 99re is, ellenben mikor mi azt mondjuk (nem feltétlen Jobbikosok) hogy a kisebbség 99% bűnöző, akkor ti kikéritek magatoknak hogy azt az 1-t is egy kalap alá vesszük a többivel.


Nézd mivel a Jobbiknak semmi köze azokhoz amit mondasz, valamint nem is csinálná meg azokat, akkor mégis miről beszélsz?

Én paranoiát látok, nem keveset.


Hozod itt a 700as klubot, az a hitgyüli amcsi verziója.

A másik videóban meg csak zsidókat, zsidó taknyosokat kérdeznek meg, most ez is milyen már.

Mennél le falura Borsodba, ott akarnád ezt a maszlagot beadni a parasztnak, nem lennétek ott hosszú életűek.

Kérdeznél meg dolgozó nem zsidó, nem meleg, nem liberális embereket, nem ilyen színész, ingyenélő diák suhanc bandát.

Kíváncsi lennék pl Miskolcon hányan osztanák ezt a zsidó propagandát amit nyomtok.


Mondj már egy okot amiért a tisztességes nem zsidó, nem meleg, nem liberális magyarnak rosszabb lenne Jobbik alatt...

2014. ápr. 3. 23:11
 44/57 A kérdező kommentje:

Jut eszembe szólás szabadság, demokrácia, miért is nem lehet ezeket a videókat kommentálni?

Jah mert egyeseket nem lehet kritikával illetni?

2014. ápr. 3. 23:12
 45/57 anonim válasza:
51%
őszíntén sajnállak
2014. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Indokot kérek !
2014. ápr. 4. 01:08
 47/57 anonim ***** válasza:
51%
Mert fingod nincs róla, mit jelent a szólásszabadság. Nem fogom elmondani, mert ha nem tetszik úgyis csak zsidózol egyet. De egyébként továbbra sem vagy rasszista.
2014. ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Most te térsz ki a válaszok elől, nem én !

Szólásszabadság amikor mindenki azt mondhat amit akar, egy bizonyos tág határokon belül.

Azért az vicces hogy a youtube Jobbik fiókjában benne van a videótok és ott érdekes lehet kommentálni pont azért mert az eredeti tieteket nem. Azért ez vicces hogy most akkor ki a demokrata, ki nem, ügye?

Nekik a többi dolgaikat is lehet kommentálni, nálatok semmit sem.

Most akkor hogy van ez?


Ismerjük már ezt a fajta képmutatást, addig van szólás szabadság amíg az ellenfelünket szidjuk, ha az vissza szólna, akkor már nincs az már nem fér bele, és esetleg ha igaza van, akkor bedobjuk a náci,rasszista,trappista kártyát.

Csak tudod ez már semmit sem ér, mert ilyenkor tudjuk hogy igazunk van.

Az a legkönnyebb amikor érvek helyett megy a gyűlölködés, meg a náci megbélyegzés mindenkire.

Ez is rasszizmus, de még mekkora, csak fordított.


Értelmes választ nem tudtál semmire sem adni amit írtam, csak gyűlölködni, tehát úgy gondolom igazam van végül is.


Ezt meg személyesen neked ajánlom !

[link]

Ja várjál csak, ezt szintén letiltattátok, ügye szólás szabadság :D

Na nembaj majd feltöltik máshova, még én sem láttam.

Addig marad ez :D

[link]

2014. ápr. 4. 12:02
 49/57 anonim ***** válasza:
80%

Ehh, megpróbálom azért. A szólás szabadság azt jelenti, hogy az ÁLLAM nem korlátoz téged abban, hogy véleményed kifejtsd bizonyos dolgokról, mivel ez egy alapvető emberi jog, és az emberi jogok az államok viselkedésére vonatkoznak az emberekkel szemben. Tehát ezt egy jogi, vagy természetes személy nem tudja megszegni, mert nem vonatkozik rá. Az én házamban ha valaki olyat mond, ami nekem tetszik, kiküldhetem. Ugyanúgy, a saját weboldalamon, fórumomon, azt törlök, tiltok ki, akit akarok.

Nem érdekel a hit gyülekezete, semmi közöm hozzá, szerintem semmilyen egyháznak nem kéne egy fillért se kapnia állami pénzből, fizessen érte az, aki oda jár. Nyitott kapukat döngetsz.

A rasszizmus elítélése pedig nem rasszizmus. Mivel te többször is bizonyos tulajdonságokat kapcsoltál egész embercsoportokhoz, ezért nyugodtan kijelenthető, hogy rasszista vagy. Ha ez nem tetszik, akkor gondolkozz el azon, hogy mekkora állatság előzetes feltételezések alapján egész csoportokra következeztetést levonni. Már sokszor feltettem azt a kérdést, hogy mi köze van a dohány-utcai régiségboltos zsidónak a nemzetközi cionista összeesküvéshez (ha van), vagy az izraeli katonák állítólagos túlkapásaihoz, amikor életében nem hagyta el Budapestet..

2014. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

74%os átadta a stafétát vagy mi?

Ha a Jobbik engedi a saját oldalán a kritikát, akkor ti miért nem?

Mikor kapcsoltam én tulajdonságokat népcsoportokhoz vagy akárkikhez?

Egyébként ha valaki rasszista, az nem ok nélkül lesz az.

Olyan nincsen hogy valakit azért utálnak mert csak és kész.

"Állítólag cionisták, állítólag izraeli katonai túlkapások." Neked a cikis dolgok csak állítólagosak, ellenben én már akkor is tényszerűen leszek rasszista, ha az "állítólagos" dolgokat nevén nevezem?

Még semmit sem tettem, csak kimondtam valamit, de már rasszista vagyok.


De most mit is mondjak erre, nézd meg a második linkemet ott a Kuruc felrakta úgy a videót hogy nem lehet törölni.

Most ami ott abban van, szerinted ki nem lenne antiszemita?

Farizeusi képmutatás, ott átkozza a Jobbikosokat, erre megszólal hogy szégyenítse meg az uruk az átkozókat...

Hát mit ne mondjak farkába harapott a kígyó, így is elég szégyen ez már neki, hát még a választások eredménye milyen lesz nekik.

Abban a beszédben a magyarokat, Magyarország érdekeit egyszer sem említették meg, ellenben a zsidókat, zsidó érdekeket többször is, gyakorlatilag csak arról volt szó végig.

Ergó a zsidók támadják a Jobbikot, de én azért szeressem őket mi?

Olyan nincs hogy valakit ok nélkül utál a világ.

2014. ápr. 4. 19:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!