Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazz a Jobbik ellen mozgalo...

Szavazz a Jobbik ellen mozgalom miért nem vállalja fel hogy kicsodák és mit akarnak?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy pár videójukat meg a facebook-jukat meg a támogatóikat.

Azt szűrtem le hogy ezek igazából mind zsidók, akkor meg miért nem vállalják fel nyíltan hogy a Jobbik az ő érdekeiket sérti?

Engem mint átlag semmilyen egyéb csoporthoz nem tartozó magyart, például teljesen kihagytak ebből, csak magukról beszélnek, de még is úgy állítják be hogy az egész magyarság nevében.


Ha ezt egy félig zsidó egyház szervezte, és zsidók alkották a tömeget, zsidó érdekeket és sérelmeket hoznak fel a Jobbik ellen, akkor miért nem lehet kimondani kerek perec hogy a zsidókat sérti a Jobbik?

Miért kell elbújni az állampolgárságuk mögé, szándékosan megtévesztő módon?

Én a magyar érdeket sehol nem látom ebben a szervezetben, csak egy köntösbe rejtett zsidó lobbit.


Bárkinek, katolikusnak, reformátusnak, muzulmánnak bármi baja van, az felvállalja a felekezetét, akkor a zsidók ezt miért nem tudják megtenni?


Én többek között az ilyenek miatt lettem Jobbikos mert ez valami mérhetetlen pofátlanság hogy a saját országomban az idegenek akarják megmondani hogy mi magyarok kire szavazhatunk.



2014. márc. 24. 16:59
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

Engem ez sem érdekel különösképpen, ezek a legutolsó dolgok amivel foglalkozni kell most, tudnál valami olyat felhozni ami az átlag dolgozó magyarnak lenne rossz?

Nem? Hát akkor ennyi részemről.

2014. márc. 26. 10:56
 22/57 anonim ***** válasza:
24%
MrPic_a-nak elég a 16-os kommentjére vetni egy pillantást: az emberben azon nyomban tudatosul a tény, hogy egy közveszélyes, gondolatmentes jószággal van dolgunk, akiből kiölték a gondolkodásra való hajlamot. Lehet látni gyk-n sok hülyeséget, ezt nem tagadom, de ilyet, amiket ez itt összehadovál.. és még a végén kihozza, hogy neki van igaza, olyan jól érvelt. Néha komolyan elgondolkodom, hogy az ilyen emberek tisztában vannak-e azzal, hogy tiszta hülyék, vagy elhszik, hogy amit írnak, azt bárki komolyan is fogja venni?
2014. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 MrPifta ***** válasza:
55%
nem is érveltem semmi mellett, csak azt mondtam, hogy nem csak a zsidók utálják a Jobbikot...
2014. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

Akkor kik? Írtad hogy egy harmadik kisebbség tagja vagy, melyiké? Egyébként ahogy te is leírtad, kisebbség vagy itt, alkalmazkodj a többséghez ebben a csoda demokráciában, és ne akard megmondani hogy az melyik pártot akarja.


A Jobbikot az utálja aki fél tőle.

És azért, mert a párt hadat üzent azoknak akik nem hajlandók tisztességesen együtt élni.

Te ezért nem szereted a Jobbikot mert ezek közé tartozol?

2014. márc. 26. 18:28
 25/57 anonim ***** válasza:
75%
Belinkelt egy cikket, amin a jobbikosok épp a melegeket akarják baszogatni.. Vajon milyen társadalmi csoporthoz is tartozhat? Ha a csendőreiteknek is ilyen jó kombinációs készségük lesz, mint nektek, akkor aztán tényleg megnő a közbiztonság.
2014. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
A melegek tudtommal nem kisebbség.
2014. márc. 27. 20:11
 27/57 anonim ***** válasza:

"A melegek tudtommal nem kisebbség."


Több heteroszexuális ember van az országban, mint homoszexuális, ebből következően kisebbség.


Nem csak nemzeti, etnikai kisebbségek léteznek. (Btw a zsidóság pedig pont, hogy rossz példa, mert hivatalosan ők nem számítanak nemzeti, etnikai kisebbségnek - nincsenek is benne az erről szóló törvényben - hanem vallásnak.)


De ez még csak nem is tájékozottságot igényel, csak gondolkodást, hogy a kisebbség a többség ellentéte, és nem a "cigány liberálisnyelven"...

2014. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

Most ha írja hogy nem roma,zsidó akkor én nemzeti kisebbségre gondolnék. Az hogy a zsidók nem etnikai kisebbség meg egy nagy sumák. Saját nyelvük, kultúrájuk, vallásuk, genetikájuk van, akkor miért is ne lennének kisebbség? Mert egy szlovákot mi különböztet meg a magyartól? Hozzájuk több közünk van mint a zsidókhoz és mégis a szlovák ma itt, etnikai kisebbségnek számít. Pedig egy zsidóról simán meglehet mondani hogy az ami, míg egy szlovákról nem.

Na ennyi erről.


Ha meg tényleg a melegre mint szubkultúrára gondolt, hát egészségére.

A Jobbik akkor sem akar senkit sem kiirtani, épp ellenkezőleg, azt akarja hogy a magyarok fent maradjanak.

2014. márc. 28. 18:13
 29/57 anonim ***** válasza:

"Saját nyelvük, kultúrájuk, vallásuk, genetikájuk van, akkor miért is ne lennének kisebbség?"


1. Mert hosszas vita után még az ő köreikben is az a tudományosan elfogadott nézet, hogy a zsidóság nem etnikum, hanem vallás.


2. Ha megnézel egy átlagos magyar zsidót, egy szót sem beszél héberül, ugyanazt eszi, mint Te, ugyanúgy öltözik, mint Te, ugyanúgy viselkedik, mint Te, zsinagógába nem jár, genetikailag pedig megkülönböztethetetlen Tőled. Egyetlen dolog teszi zsidóvá, hogy ő annak gondolja magát és mások annak gondolják őt, ennyi.

2014. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

3. Mert a nemzetiségekről szóló jogszabály kimerítő felsorolása nem tartalmazza őket.


„E törvény értelmében nemzetiségnek minősül: a bolgár, a görög, a horvát, a lengyel, a német, az örmény, a roma, a román, a ruszin, a szerb, a szlovák, a szlovén és az ukrán.”

2014. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!