Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazz a Jobbik ellen mozgalo...

Szavazz a Jobbik ellen mozgalom miért nem vállalja fel hogy kicsodák és mit akarnak?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy pár videójukat meg a facebook-jukat meg a támogatóikat.

Azt szűrtem le hogy ezek igazából mind zsidók, akkor meg miért nem vállalják fel nyíltan hogy a Jobbik az ő érdekeiket sérti?

Engem mint átlag semmilyen egyéb csoporthoz nem tartozó magyart, például teljesen kihagytak ebből, csak magukról beszélnek, de még is úgy állítják be hogy az egész magyarság nevében.


Ha ezt egy félig zsidó egyház szervezte, és zsidók alkották a tömeget, zsidó érdekeket és sérelmeket hoznak fel a Jobbik ellen, akkor miért nem lehet kimondani kerek perec hogy a zsidókat sérti a Jobbik?

Miért kell elbújni az állampolgárságuk mögé, szándékosan megtévesztő módon?

Én a magyar érdeket sehol nem látom ebben a szervezetben, csak egy köntösbe rejtett zsidó lobbit.


Bárkinek, katolikusnak, reformátusnak, muzulmánnak bármi baja van, az felvállalja a felekezetét, akkor a zsidók ezt miért nem tudják megtenni?


Én többek között az ilyenek miatt lettem Jobbikos mert ez valami mérhetetlen pofátlanság hogy a saját országomban az idegenek akarják megmondani hogy mi magyarok kire szavazhatunk.



2014. márc. 24. 16:59
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Akkor Izrael állam mégis milyen alapon van?
2014. ápr. 1. 00:42
 32/57 anonim válasza:
Nem vagyok se zsidó, se roma, de a Jobbik politikájával és nézeteivel nem értek egyet. Egy neonáci, újnyilas párt és a világ minden táján negatív hírek jelennek meg róluk, mert gyűlöletkeltőek. Tagja vagyok a csoportnak igen. A baj az, hogy a Jobbik szavazók elhiszik, hogy az ország egy csapásra megváltozik ha ők hatalomra kerülnek. De nem. Sőt a lehető legrosszabb lenne az az országnak ha ők kerülnének hatalomra. Sajnálatos, hogy ezt nem látják be az emberek. Nem volt elég egyszer a második világháború szörnyűsége?
2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim válasza:

ja és igenis felvállaljuk. egy demokratikus országban szeretnénk élni, ahol a gyerekeinknek van jövője és egyenlő bánásmódban részesülnek az emberek nemtől, vallástól, kisebbségtől való hovatartozás nélkül Mert mind emberek vagyunk. Nem számít h zsidó, roma vagy éppen magyar vagy más. Az, hogy ember az már egy érték. Aki pedig bűnös azt igenis meg kell büntetni amit megérdemel és törvényes keretek közt, de nem gyűlöletkeltéssel és megfélemlítéssel. Valamint ajánlom ezt a videót (a jobbik ugyanezeket az eszméket vallja mint azok az emberek akkor)

https://www.youtube.com/watch?v=OKpznsxZews

és bármennyire is próbálják ezt a dolgot meg nem történtté tenni, igenis megtörtént. És aki nem hiszi, hogy a jobbik ezeket az eszméket vallja az nyugodtan keressen a neten hamar bele fog botlani. meg mi az, hogy azt kiabálják, hogy esnénk a Dunába, akkor legalább megspórolják a golyót? Na hát gratulálok, tényleg nem gyűlöletkeltő és neonáci párt...Magyarország szégyene!

2014. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy titeket meg csak a zsidók érdekelnek, a magyarok nem. Azok csak úgy zárójelben oda vannak rakva hogy ne lógjon ki a lóláb, de a lényeg mindig is csak a zsidók.


" Egy neonáci, újnyilas párt és a világ minden táján negatív hírek jelennek meg róluk, mert gyűlöletkeltőek."


Te vagy a gyűlölet keltő, mert hazugságokat terjesztesz.


"Demokratikus országban szeretnénk élni, ahol a gyerekeinknek van jövője és egyenlő bánásmódban részesülnek az emberek nemtől, vallástól, kisebbségtől való hovatartozás nélkül Mert mind emberek vagyunk."


Ez a Jobbik alatt is így lesz, sőt a magyaroknak avagy a rendes embereknek még jobb is lesz.


Ami a videóban van, ahhoz a Jobbiknak vagy egy átlag Jobbikosnak semmi köze.

Egyébként nekem mint magyarnak sosem mondta senki hogy Dunába, golyót stb. Ellenben a drága kisebbségiekkel már volt problémám. Most akkor én vagyok náci vagy a kisebbség?

2014. ápr. 1. 23:07
 35/57 anonim válasza:

Szóval hazudok. Akkor kérlek keress fel pár külföldi hírcsatornát és olvasd el, hogy mi a vélemény róluk. Ez az igazság és nem gyűlöletet keltek. De ha nem találod akkor szívesen megkeresem neked és ha nem tudsz angolul le is fordítom. Ott már nem mondhatod,hogy mert csak itt a zsidók tüntetgetnek meg ez a véleményük, mert akkor azokkal mivan kik ráadásul nem is Magyarországon élő emberek és elítélik ezt jogosanami itt megy ebben a pártban. Lenne pár kérdésem hozzád és nagyon megtisztelnél ha válaszolnál. Én nem utállak téged és nem ítéllek el, csak szeretnélek meggyőzni. Tehát a kérdések:

1. Mi alapjám mondod, hogy a Jobbik demokratikus párt amikor ők maguk mondják hogy nem demokraták?

2. Szerinted helyénvaló a parlamentben az a gyűlöletbeszéd amelyet folytatnak zsidók vagy más etnikumok esetleg egyházak ellen?

3. Helyénvaló, hogy a pártgyűléseken gyűlöletbeszéddel lépnek fel és a holokausztot "holokamunak" nevezik, melyben 6 millió zsidó valamint romák, keresztények és ég köztük sok ember meghalt?

4. Az, hogy neked nem mondják, hogy a Dunába lőnek vagy milyen jó lenne kiírtani téged akkor attól szerinted ezt egy másik emberre mondhatják, csak mert rád nem mondják? Tehát az teljesen helyes, hogy egy zsiidónak vagy más embernek ezt mondják független attól, hogy milyen kisebbség vagy hová tartozik?

5.Európai unió zászlóját elégetni nyilvánosan helyénvaló?

Megtisztelnél ha ezekre a kérdésekre válaszolnál, válaszodat előre is köszönöm.


Ja és a magyarok érdekei tessék:

Ha nem akarod, hogy tönkremenjen az ország


Ha eleged van a gyűlöletkeltő politikai bűnözőkből


Ha nem akarsz Vona Gábor játékszere lenni


Ha szereted a betyárokat, de nem a Betyársereget


Ha nem hiszed, hogy a kurucok ma a kurucinfót olvasnák


Ha szerinted sem a Jobbiknak írta Petőfi a Nemzeti dalt


Ha szeretnél békében és biztonságban élni


Ha nem akarod, hogy kiiratkozzunk Európából


Ha bármely kissebbség tagjaként is egyenlő jogokat akarsz


Ha szégyennek tartod, hogy hazánkban van a legnagyobb náci párt


Ha nem akarsz 400 forintos euróárfolyamot

2014. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim válasza:
ha ezekkel egyet értesz akkor ne szavazz a jobbikra
2014. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
72%
A kérdezőnek is tudathasadása lehet, zsidózik egy jót, aztán kijelenti, hogy ő bizony nem náci, nem rasszista..
2014. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim válasza:
2014. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Akkor menjünk sorban.

Honnan is tudná egy külföldi akárki aki nem ebben a közegben él, nem volt még egy légtérben sem Jobbikossal, de még csak Magyarországon sem járt, cigányt meg csak a liberális tündérmesében látott ott is mint pozitív figura.

Honnan tudná ez a valaki hogy mit akar a Jobbik, ki a Jobbik?

Az itthoni megélhetési baloldali rettegők leadták a segélykérést hogy nemzetközi össztüzet kérünk a Jobbikra, mert a nép kezd felébredni.

Azok meg haveri alapon elkezdték a sarat dobálni, nem egy példa volt már erre, a szocik kezdték ezt anno az Euval.

Egyébként azok mögött a médiumok mögött is zsidók állnak, tehát ...


-A Jobbik demokráciában hisz csak nem abban ami most van.

Jelenleg a kisebbség érdeke nagyobb mint a többségé.

A Jobbik az egyetlen valóban demokrata párt ma itt, mert visszaállítanák azt hogy a többségi magyaroknak érdeke legyen képviselve.

-Gyűlölet beszédet nem szoktak tartani, az egy másik kategória. Ők kimondják a tényeket, felhívják dolgokra a figyelmet, semmi többet nem tesznek. Akinek a a valóság,igazság kimondása gyűlölet beszéd azaz ember maga is gyűlöl.

-Azért hívják holokamunak mert szerintük egy nagy túlzás az ami ma holokausztnak nevezünk.

Történelmi adatok is lennének a bizonyításra hogy hogy volt valójában de nem hagyják mert már ennek a szándéka is antiszemitizmus, magyarán a szemiták a diktatórikus nácik ha úgy tetszik, mert csak nekik lehet igazuk, még lehetőséget sem hagynak az érvek ütköztetésére.

-Én egy rendes ember vagyok, engem senki sem akar a Dunába lőni. Úgy gondolom hogy ilyen kijelentéseket nem mondanak csak úgy ok nélkül, valamit tenni kellett ahhoz hogy ezt megkapja valaki. Attól függetlenül nem értek egyet magával az akcióval. Aki bűnös, az menjen a börtönbe.

-Az Eunak joga van gyarmatként kezelni minket, és parancsolgatni nekünk?

Joguk van tönkre tenni a gazdaságunkat, cukor gyárakat bezáratni, azért fizetni hogy ne termeljen a magyar?

Joguk van szemétlerakónak és egyirányú felvásárló piacnak használni minket?

Jogunk van beleszólni abba hogy itt mi hogy kezeljük a belügyeinket, amikhez nekik hivatalból sincs semmi közük?


Az elmúlt 24 év vezetett oda hogy tönkre ment az ország, ebbe benne vannak mind azok akik ellen a Jobbik így vagy úgy de szót emelt. A valóság hívta életre a Jobbikot nem a földből nőtt ki. Ennek az országnak akkor lesz vége ha minden így marad. Valakinek megállt kell parancsolnia a fertőnek, liberál-fasizmusnak ami itt zajlik.

Ha minden így marad, akkor lesz vége az országnak tekintve hogy már most elment fél millió ember, évi 400 milliárd megy el korrupcióra, nagyobb veszteségeink vannak már most emberileg és anyagilag mint a világháborúban.

Ez egy modern magyar holokauszt ha úgy tetszik.

A Jobbik megállítani akarja a magyar holokausztot.

Nekem mint magyarnak elegem van belőle hogy ebben az országban zajlik, hogy a magyar a legutolsó itt mindenben, holott ő dolgozik egyedül. Ő dolgozik mindenkiért, de őt senki sem akarja segíteni, sőt...


Te nem akarod tudomásul venni de te Barabásékra szavazol.

Pontosan ugyan ez a helyzet mint az volt.

Én elmentem és meghallgattam Vonáék nem egy hegyi beszédét, beszéltem nem egy Jobbikos vezetővel.

És csak megerősítettek abban hogy jó helyen vagyok.

Én egy átlagos kisember vagyok, aki rendet akar.

Azt akarom hogy itt az elsők mindenben a magyarok legyenek, és a többi érdeke csak utánuk következhet.

Nem vagyok se náci, se semmi más, magyar érzelmű vagyok.

Megakarom őrizni Magyarország magyar jellegét.


"Aki nincs velünk, az ellenünk van"

2014. ápr. 3. 12:25
 40/57 anonim válasza:

Ne haragudj de nagyon nem látsz tisztán. Amúgy szerinted akkor akiket a Dunába lőttek azok mind tettek ezért valamit? Igenis emlékezni kell a holokausztra ahogy midnen népirtásra mert ha meghalnak a túlélők a szemtanúk akkor mi lesz? Nem vagyok zsidó még egyszer hangsúlyozom de az h 6 millió ember meghalt a semmiért az egyáltalán nicns rendjén. Mikor gyerkeket gázosítottak el. A jobbik ma is ezt tennék hidd el. Még egyszer mondom ha hatalomra kerülnek nagyon rossz lesz. Nézd meg akkor hogy hány ember mondja még hogy ez egy erőszakos vagy épp náci, kirekesztő párt https://www.youtube.com/watch?v=1bMkN5eiJOQ

Aki mellettük szavaz z nem csak a cuki kampányprogramra szavaz hanem a gyűlölködésre is...sajnálom de ez az igazság. A videót kérlek nézd végig. Ennyi további vitába keveredni nem szeretnék mert látom hogy semmi értelme.

2014. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!