Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok április 6-al?

Elégedettek vagytok április 6-al?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 12:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%

Még csak 99% a feldolgozottság bár aszerint megvan a kétharmad.


Én reméltem, hogy a jobbik többet kap és az lmp nem jut be.

2014. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Tekintve, h. én nem bírom a rezsimet, és még négy évig ezeket kell eltűrnöm a haverokkal, meg a felszopóikkal együtt, hát nem, nem vagyok elégedett!!!!
2014. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Én tökéletesen elégedett vagyok hogy a Fidesz megnyerte a választást, sajnálom a Jobbikot, szorítottam nekik hogy megelőzzék az "MZSP összeborulást"
2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Fidesz nem érdemel 2/3-ot és Jobbik 2. hely elvárható volt.
2014. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Örülök hogy a Mafia baloldal még az összefosással is alig bírta megelőzni a Jobbikot!
2014. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
A 18 év feletti emberek 2/3ada elégedett a többi nem. Aki nem ment el szavazni, az is elégedett. (mert nem ment el szavazni)
2014. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Örüljetek, szánalmas kis vidéki bunkók és budai burzsoák, hogy a jogállam újabb négy évre jégre kerül.
2014. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ideális. Ki is fejtem:


A Jobbiknak megmutatta ez a tegnapi bőséges vereség, hogy tovább kell még puhulniuk ahhoz, hogy az az egész tömény fröcsögés, amit köpködnek, vállalható legyen, a kémiai kasztrálással meg a "cigánybűnözők" internálásával egyetemben. Ebből tanulni fognak, Vona '18-ban még hagymázosabb, még kevésbé radikális, még több kiskutyás kampányt ad majd a köznek. Volner meg ír majd egy m,ég hihetetlenebb "kimondjukmegcsinájjuk" programot.


MSZP: megmutatta számukra, hogy kizárt, hogy valaha is visszaengedi őket a magyar nép egy ilyen "nyócccévvv" meg "eekúttuk" után, meg "nem csinálunk semmit éjjel-nappal" után. Szintúgy élesen megvilágosodott, hogy az új választási rendszerben nem sokra mennek a nagy szövetkezősdivel. Ezen kívül az is kiderült, hogy összetartani nem tudnak, szóval ha kormányra kerültek volna, most már tudjuk, hogy kb. azonnal szétrobbantak volna 3 vagy 5felé.



Fidesz: számukra is leesett a tantusz: nem verhetetlenek, a csillagjuk leáldozóban, hacsak nem kezdenek el sürgősen össznépi jólétet kialakítani, és tényleg a teljes foglalkoztatást megcélozni (meg végre már kivágni az ablakon az alapjaiban hibás közmunkaprogramot). 45% nem olyan húdenagyonnagy eredmény egy ilyen gyenge ellenzéki ellenszélben, inkább szégyenletesen gyatra teljesítmény. Ja, és kis kitérőként: jobban tennék, ha nem csak a volt MaSzoPcsisokból vernék ki a lenyúlt pénzeket, hanem ők is előadnák, meg kicsit kevesebbet lopnának/osztanának vissza rokonnak, mert elég sok embernek tele van már a töke, hogy az értelmesebb nem kap végzettségének megfelelő állást itthon, csak a csókosok/rokonok.



LMP: ezt rövidre fognám, ők bizonyították, hogy teljesen mindegy, hogy Demszky vagy Schiffer áll a pestizsidó mélyliberális párt élére, olyan isten nincsen, hogy a színészek/művészek/más mélyen liberális értékeket képviselő, szabadelvű pesti polgárok ne hozzák nekik össze az 5%-ot, és ne kerüljenek a parlamentbe mindenkoron.



Na ennyit erről, ez dióhéjban a tantusz a 6-ai választások kapcsán. Ha egyetértesz, pontozz fel, ha nem, jöhet a piros. Szia.

2014. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem. A legnagyobb baj pedig a 2/3. Reménykedtem, hogy legalább a 2/3 nem jön össze újra nekik...
2014. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
69%
igen
2014. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!