Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok április 6-al?

Elégedettek vagytok április 6-al?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 12:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

"Egyáltalán nem. A legnagyobb baj pedig a 2/3. Reménykedtem, hogy legalább a 2/3 nem jön össze újra nekik..."


Jelen állás szerint valószínűleg nem fog.... Miskolcon dől el amúgy. Ha ott mégis visszavenné az "átszavazók" miatt a vezetést a fidesz, akkor megvan a 2/3. Ha Marad a csúcson az MSZP-s jelölt, ez a dr. Varga, szakállas fiatal kölyökfelnőtt, akkor nincsen meg a fidesz 2/3.


Én sem adnék szívem szerint a fidesz kezébe még egyszer 2/3-ot.

2014. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
*m
2014. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
64%
nem teljesen,az összekeveredett kamu koktélnak 1% sem járt volna
2014. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem. További jó politizálást a GYK olvasóinak. Részemről törlök minden politikával kapcsolatos hírlevél feliratkozást, és minden egyebet. Tudtam hogy hülye ez a nép, de azt nem sejtettem hogy ennyire.
2014. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez egy rendkívül ostoba nép. Ezt már mások is megírták. Most vasárnap megint bebizonyosodott. "Óccsóbb lett a gáááz, ezezket szeretem", eddig tart az emberek gondolkodása, az, h. a gáz világpiaci ára is olcsóbb, az persze nem, és az sem, h. így pazarlásra is ösztönzik a fogyasztókat, ami környezetvédelmi szempontból sem előnyös.
2014. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
65%

Még nem tudom, Ha nem lesz meg a fidesz kétharmad, akkor igen, ha meglesz akkor nem.

Azt azért sajnálom, hogy az összefogás bemászott a hátsóablakon, mert így garantáltan nem lesz vállalható alternatíva Viktorékkal szemben 4 év múlva se. Viszont a kis LMP sikerének örülök, főleg így, hogy rajtuk bukhat a fidesz 2/3-ad. :)

2014. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%
Igen!
2014. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Igen, elégedett vagyok, mert így végre megint olyan vezetője van az országnak, amilyet megérdemel...
2014. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem. Tényleg gáz már magyarnak lenni.Hogy ennyire hülyék az emberek.
2014. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
30%

"Örülök hogy a Mafia baloldal még az összefosással is alig bírta megelőzni a Jobbikot!"


Tudtommal a maffia szót két "f"-fel írjuk. Isten mentsen meg minket a jobbikos agyzsákoktól.

2014. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!