Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok április 6-al?

Elégedettek vagytok április 6-al?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 12:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%

# 20

Ha nem szavazok egy fehérgalléros bűnöző pártra akkor jobbikos vagyok?

Amúgy meg te a tipikus "nem tudok az igazságra mit mondani ezért személyeskedek" ember vagy!

2014. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
13%

"Amúgy meg te a tipikus "nem tudok az igazságra mit mondani ezért személyeskedek" ember vagy!"


Milyen igazságra? Arra a nagy büdös igazságra, hogy aki politikus, az sikkaszt? Ez teljesen természetes, csak számodra újdonság. Lehet 14 évesen inkább pisilni kéne megtanulni rendesen, nem "politizálni".

2014. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20%
Az sem etikus hogy sikkaszt,de tudod mit? Sikkasszon,de ne ennyit!
2014. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mutyik mindenhol vannak, csak néhány helyen gondolnak arra, hogy jövőre is kellene lopni valamiből, ezért működő nemzetgazdaságokat hoznak létre. Nálunk viszont csak a lopásig jutottak el.
2014. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok. Látható, hogy a Fidesz sokat gyengült, s az még jobban, hogy a választókerületek átszabása teljes mértékig nekik kedvezett. Ugyanakkor Budapesten szinte fej-fej mellett van jelenleg a Fidesz és a baloldal (38 és 36 százalék), a Jobbik jelentősen erősödött.

Orbán csillaga lassan leáldozófélben van, nagyon sok mindent hozhat a 2018-as választás. Én azt is el tudom képzelni (amennyiben a Jobbik visszavesz a szélsőséges nézeteiből és az MSZP képes a valódi megújulásra, Gyurcsány és a hasonlók elkergetésével), hogy a Fidesz helyét szépen lassan átveszi egy új, konzervatív Jobbik, a baloldalt pedig szintén egy erős párt fogja képviselni (esetleg az MSZP, ha sikerül leküzdenie az évek óta tartó válságát).

Szerintem a Fidesz csak addig létezik, amíg Orbán Viktor áll az élén, s egy kézben tartja a hatalmat. Azonban ő sem fog örökké élni.

2014. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

"Fidesz nem érdemel 2/3-ot és Jobbik 2. hely elvárható volt."


Az édesanyádnak volt elvárható a második hely a lónak a kukiján.

2014. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem. Szégyellem, hogy ennyi ostoba, gyáva és gyenge, megvezethető, agymosható hülye honfitársam van.


"Nekünk Mohács kell"?

2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
47%
te 45%-os, mit fosol a Jobbiktól? Ártott talán neked? Mert a Fidesz ennek az országnak mér igen. A JObbik nem. Akkor mit dumálsz?
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én már sajnos eljutottam arra a szintre, mint az átlagember a Kádár-rendszerben. Ha meg tudok élni és nem b'nak, akkor nem foglalkozom politikával.

Én, ha belegondolok az új 2/3-ba, megőrülök, de semmit nem tudok tenni ellene. Dehát ezt akarta a nép. Vagyis a szavazás szempontjából nagy százaléka.

2014. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

# 22

Látod megint!

Gyenge lelkű ember vagy!

2014. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!