Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Jobbik mögött...

Most akkor a Jobbik mögött tényleg az MSZP áll?

Figyelt kérdés

Én már annyira összevagyok zavarodva már annyi hírt olvasok a neten.....

Megmondom az őszintét a Jobbik számomra nagyon kecsegtető

de félek hogy a hírek igazak és valóban az MSZP áll mögöttük :(


2010. jan. 7. 22:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
16%
Az MSZP annyira nem hülye,hogy a Jobbikot futassa,mert ez egy szélsőséges,ostoba párt.
2010. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%

Aki ezt beveszi, az teljesen ostoba!


A saját hóhérukat támogatnák! Ugyan már!

Minden szempontból bukó az MSZP nek, és a Fidesznek is a Jobbik.

Ezért terjeszti ezt a képtelenséget a Fidesz!

2010. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Nos, feloszlatom a ködöt:

Nem.

2010. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
58%

„Az MSZP annyira nem hülye,hogy a Jobbikot futassa,mert ez egy szélsőséges,ostoba párt”.


Az MSZP nél szélsőségesebb és ostobább, idiótább, tudatlanabb, és haszontalanabb párt nincs az egész világon!


Csak nézd az elmúlt 8 évet és vitatkozz feleslegesen!

2010. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%
Már sokszor leírtam: MARHASÁG! De akkor logikázzuk ki együtt: Van az MSZP-nek valami haszna a Jobbikból? Semmi! Nehogy már azt mondjuk, hogy azért, hogy az MSZP elvegyen szavazatokat a FIDESZ-től, titokban létrehoz egy ilyen pártot, ami őket ássa alá a leginkább! Hol élsz te? A világ azért ennyire nem bonyolult. A másik meg az, hogy az MSZP-nek van elég baja, örülnek, hogy élnek, nem is lennének ők már képesek egy ilyen bonyolult mutatványra, meg egyébként se így működik a világ. Azért egy ilyen komplett álpártot nem lehet létrehozni és fenntartani tagságostul, mindenestül együtt.
2010. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%

Hogy lehet barkinek szipmatikus a jobbik...

Leginkabb nincsen kire szavazni, nade jobbik waze!

Gondolkodjunk maaaaaaar

2010. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 BeerHunter ***** válasza:
77%

Szerintem ez baromság. Persze kecsegtető az összeesküvéselmélet, de 2003-ban mi oka lett volna egy ilyen pártot létrehozni az MSZP-nek? Saját pártját az ember nem vereti szét, meg számolja fel a Gárdáját, amitől még jobban utálja az MSZP-t, szerintem. Mert akkor elképzelhetőnek tartanám, ha a Fidesztől rohadt sok embert el hozott volna, de sokan vannak azok, akik azért jobbikosok, mert úgy látják, hogy végre van alternatíva, ráadásul magyar érdekeket helyez szem elé.

Hát, remélem segíthettem:)

2010. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 BeerHunter ***** válasza:
61%
Jah elsőnek annyit, amit már írtak előttem, ha szerinted a jobbik szélsőségesebb mint az MSZP, akkor valszeg vakon születtél, sajnállak. Na mindegy. Hatodik válaszoló, rólad meg lerí az értelem, komolyan. Ilyenektől nem is várok többet.
2010. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
6%

Akkor most tekintsünk el minden mástól és nézzük pusztán a nagybetűs L-O-G-I-K-Á-T:


Tétel: a Jobbik HASZNOS az MSZP-nek.


Biztonyítás:


1.) Ha a Jobbik nem lenne, a híveik egy igen jelentős hányada (több, mint 50%) a Fideszre szavazna, akik így IGEN JÓ ESÉLLYEL szerezhetnének kétharmadot a Parlamentben, ami ugye az MSZP számára még annál is sokkal rosszabb, mintha csak simán nyernek.


2.) A Jobbik tovább darabolja az amúgyis eléggé megosztott (szélső)jobbot. Rengeteg, magát (szélső)jobboldalinak valló ember és szervezet van az országban, de a "ballib" gyűlöletén kívül kevés közös van bennük. Vannak ősmagyar pogányok és vannak keresztény igaz magyarok, stb. Van MIÉP (még mindig, igen), van Jobbik, maga a Fidesz is agitál ilyesmivel, ugye, van KDNP, és még ki tudja, mi minden. Minél jobban megoszlanak a (szélső)jobbos szavazatok, annál több veszik el közülük a be nem jutó pártok révén, és annál kevesebb százalékra számíthat az, amelyik ténylegesen bejut. Mindez szintén az MSZP-nek kedvez.


3.) A Jobbik bevallottan elégedetlen a Fidesszel, épp csak egy kicsivel kevesebbet kritizálja őket, mint a "ballibet". Túl azon, hogy ezzel is tovább fokozza a (szélső)jobb tábor megosztottságát, egyben az MSZP malmára is hajtja a vizet a Fidesz ellenében, mert így legalább nem érheti őket (az MSZP-t) az a vád, hogy csak nekik van bajuk a Fidesszel, mert lám, mások is kritizálják őket rendesen, még a "saját köreikből is".


Konklúzió: QED. Egészében véve és egyenleget vonva, a Jobbik valóban HASZNOS az MSZP-nek, annak ellenére, hogy annak az ellenfeleiként lépnek fel. A retorikánál ugyanis SOKKAL többet érnek a Fidesztől elszívott szavazatok és a (szélső)jobb minél alaposabb megosztása.


Megjegyzés: Mindezzel nem állítom, hogy az MSZP állna a Jobbik mögött. Csak azt állítom, hogy a Jobbik sokkal több hasznot hajt az MSZP-nek, mint amennyi kárt okoz neki. Nélkülük ugyanis szinte biztos, hogy kétharmaddal nyerne a Fidesz idén. Velük azonban szinte biztos, hogy el fognak esni ettől - épp a Jobbik miatt.

2010. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%

Leginkabb nincsen kire szavazni, nade jobbik waze!

Gondolkodjunk maaaaaar


Én szoktam és a Jobbikra szavazok!


De te ne is erőlködj!

2010. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!