Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Jobbik mögött...

Most akkor a Jobbik mögött tényleg az MSZP áll?

Figyelt kérdés

Én már annyira összevagyok zavarodva már annyi hírt olvasok a neten.....

Megmondom az őszintét a Jobbik számomra nagyon kecsegtető

de félek hogy a hírek igazak és valóban az MSZP áll mögöttük :(


2010. jan. 7. 22:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
4%

Én el sem mennék szavazni úgyis mind egy kire szavazol egymás közt elmutyiznak neked mindenképp csak rosszabb lesz.Legjobb esetben neked nem fog feltűnni a susmus.


Egyébként NEM TUDHATJUK ,hogy az mszp ennyire bonyolultan működne ,de valószínűleg nekik most az a legnagyobb bajuk ,hogy elegendő létszámmal maradjanak a parlamentbe ahhoz ,hogy érjenek is valamit.


Majd a szavazófülkében találomra x elj egyet így legalább a sorsot hibáztathatod ,hogy miért "rosszat" x eltél.

A jobbik a cigány és zsidó ellenességéről híres

A Fidesz a mindent megadunk nekik a saját hitelükből

Az MSZP meg a 8 év alatt ,hogyan égjünk le nagyon

Szóval sok szerencsét MAGYARORSZÁG!

2010. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%
22:13 - De azért az SZDSZ még mindig létre tudta hozni és fenn tudja tartani tagságostul, mindenestül az LMP-t, nemde? ;)
2010. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

Tétel: a Jobbik HASZNOS az MSZP-nek.


Biztonyítás:


Az egész kicsavart fejtegetésed azon alapszik, hogy ha az MSZP tökön szúrja magát akkor ne fog fájni a kibicsaklott bokálya!


Persze ha elárulom hogy a Jobbik 2003 ban alakult, és az akkori helyzetet nézzük akkor csak felesleges időtöltés volt minden betűd!

2010. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

Ha érdekel a történetük, olvasd el ezt:


[link]


Vona Gábor amúgy Orbán polgári körének a tagja volt. Az MSZP-nek a Jobbikhoz az égvilágon semmi köze.


[link]

2010. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
22:26 - Csak akkor, ha feltételezzük, hogy az MSZP még annál is hülyébb, mint amilyennek látszik, és abszolút nulla az előrelátó képességük. Ennek a valószínűsége azonban közelít a nullához - főleg, hogy regnáló pártként kellően behatóan ismerhették az ország helyzetét és a hitelalapú "jólétet", hogy tudják, rövidesen bajok lesznek, ha nem tesznek semmit... márpedig nem tehettek semmit, mert a népszerűséget meg kellett őrizni. Ezzel együtt nem volt jó választásuk, csak rossz és még rosszabb. Ilyen körülmények között pedig minden, ami enyhítheti az elkerülhetetlen zakózásukat, jól jön nekik. Ennyi.
2010. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
42%

én is vacillálok. több szempontból is.

egyrészt a jobbik nagyon szimpatikus "magyarérdekű", viszont kétségbe ejt

1.az hogy az Mszp "vele" akarja leszedni a fidesz bázist

(nem tudom igy van-e)

2.alig van ismerős arc köztük, és ha újként a bödön közelébe kerülnek megszedik magukat

3. morvai krisztina a kilencvenes években a pedofilokért állt ki jogászként


de úgyis a jobbik lesz szerintem. ezen kételyek ellenére is. a másik kettőre az ebek és kutyák pártjára (mszp fidesz nemszavazok) a többiben meg elveszne a szavazatom.

2010. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
45%
Szavazzatok a Jobbikra megéri! :)
2010. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Mikor mondott a jobbik bármi jót az MSZP-ről?Na látod!Csak fröcsögnek mindenkire.Ezek nem puszipajtások.
2010. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Az utolsó háromnak köszönöm szépen a válaszát :)


és persze a többieknek is..

2010. jan. 7. 22:51
 20/34 anonim ***** válasza:
Az nem kizárt, hogy az MSZP-nek részben hasznos a Jobbik (de rossz is, mivel tőlük is vesz el szavazatot), de hogy az mszp állna a jobbik mögött, az nagyon abszurd. Olyan, mintha azt mondanák, hogy a gazdag német zsidók hozták létre Hitler pártját (azt tudom mondjuk, hogy H. származása kétségbevonható, de gondolom érthető a hasonlat) .
2010. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!